Tedaş İstanbul Büro Memuru Alımı

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
arkadaşlar p3 ile alıyor.işçi statüsünde.maaşı asgari ücretmidir.daha da önemlisi çalışılacak bir yermidir.bu kurumla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

sinan46

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
bende şeker fabrikasına başvuru yaptım şartları iyi. 2300maaş diyor personel müdürü hafta sonu var.ama özel degil mis kamu y muş..haftasonu var..daimi. hemde. siralama da da ilk siradayim .mülakat la alacaklar ama belki de isimler bellidir... bize yedirmezler

frba

Üye
Mücadele Grubu
bende şeker fabrikasına başvuru yaptım şartları iyi. 2300maaş diyor personel müdürü hafta sonu var.ama özel degil mis kamu y muş..haftasonu var..daimi. hemde. siralama da da ilk siradayim .mülakat la alacaklar ama belki de isimler bellidir... bize yedirmezler
Hangi il bende başvurdum mülakata çağrıldım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
bende avrupa yakasında olmama rağmen anadolu yakasındaki tedaşa başvuru yaptım.servisi vardır heralde. avrupa yakasındakilerde başvurabildiğine göre

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
KPSS ile eleman alan hiçbir kurum özel olamaz.Özelle KPSS'nin yıldızı barışık değildir, sırf KPSS'ye girdim diye çok büyük bir holdinge giremedim. Kamuyu kazanacğım kesinleşince aynı bir holdingin başka bir şirketine başvurup dalgamı geçip acısını çıkardım gerçi. :)

Sözün özü KPSS-özel sektör yanyana bile gelemez. Bizim kurum gibi işçi statüsünde çalışırsın, SSKlısındır en fazla.

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
KPSS ile eleman alan hiçbir kurum özel olamaz.Özelle KPSS'nin yıldızı barışık değildir, sırf KPSS'ye girdim diye çok büyük bir holdinge giremedim. Kamuyu kazanacğım kesinleşince aynı bir holdingin başka bir şirketine başvurup dalgamı geçip acısını çıkardım gerçi. :)

Sözün özü KPSS-özel sektör yanyana bile gelemez. Bizim kurum gibi işçi statüsünde çalışırsın, SSKlısındır en fazla.
zaten memur olarak almıyorlar.ama ne hikmetse kpss şartı var

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
nedir maaş şartlar vs arkadaşlar bilgisi olan var mı?

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
puanı düşmez 81,8lerin altına ben diyim
ankarada arkadaşım şeker fabrikasına başvurdu 12 kişilik liste 81,9 kapattı :) tedaş daha iyi

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
sen bilgi alabildin mi dostum kurumla ilgili. maaş vs..
bilgi alamadım.ama kardinalin dediği gibi çok tercih edilen bi kurum olduğu için başvurdum.üstelik anadolu yakasında olduğu halde avrupa yakasındakilerde başvurabildiğine göre servisi vardır diye düşündüm.hem ilanda irtibat bilgileri kısmında servis sorumlusu bilgisi de vermişler.ama maaşı hakkında bi bilgim yok

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
bilgi alamadım.ama kardinalin dediği gibi çok tercih edilen bi kurum olduğu için başvurdum.üstelik anadolu yakasında olduğu halde avrupa yakasındakilerde başvurabildiğine göre servisi vardır diye düşündüm.hem ilanda irtibat bilgileri kısmında servis sorumlusu bilgisi de vermişler.ama maaşı hakkında bi bilgim yok
anladım hocam sağolasın.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
benim tahminim 82 cirarı kapatır ama herkes başvursun tabiki neyin ne olacağı belli olmaz radar gibi olmaz şart üşenmeden hrşeyi takip edin ben sözleşmeli subaylığa bile başvurdum :D