tehlikenin farkindamisiniz arkadaslar

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Diğer
2014 te saglik ve askeri personel harici alim olmayabilir
basbakan subatta 10000 eylulde 40000 ogretmen alimi olacak dedi. ama kpss ile mi olacak... eger dershaneler kapanirsa dershane ogretmenleri mulakatla meb e alinacak... dersaneler kapanirsa bu 50000 kisilik kadronun buyuk kismi dershaneden gelen ogretmenler olur... yani 2014 te saglik ve askeri personel harici alim olmaz... anlayacaginiz dershaneler kapanirsa 2014 haziran - 2016 haziran arasi atamalarda taban puanlar cogu bolum icin 90 altina dusmeyebilir...

tabiki belediyeler yandaslarini el altindan almaya devam ederde, gariban anadolu cocugu ne yapar bilmiyorum...

bilmem tehlikenin farkindamisiniz...

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Farkındayız, bu yüzden mücadele ediyoruz hocam. Hoşgeldin siteye.

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Dagdan teroristi indirdiler bizi mi cikarmak istiyorlar

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BlakeGrifin

Site Müdavimi
basbakan subatta 10000 eylulde 40000 ogretmen alimi olacak dedi. ama kpss ile mi olacak... eger dershaneler kapanirsa dershane ogretmenleri mulakatla meb e alinacak... dersaneler kapanirsa bu 50000 kisilik kadronun buyuk kismi dershaneden gelen ogretmenler olur... yani 2014 te saglik ve askeri personel harici alim olmaz... anlayacaginiz dershaneler kapanirsa 2014 haziran - 2016 haziran arasi atamalarda taban puanlar cogu bolum icin 90 altina dusmeyebilir...

tabiki belediyeler yandaslarini el altindan almaya devam ederde, gariban anadolu cocugu ne yapar bilmiyorum...

arkadaşım ben kendi adıma tehlikenin farkındayım da 85 lerle ptt yi yazıp 3 gün sonra merkezi atamada tercih yapanlara, çalıştığı kurumda arkasına yaslanıp 86-87 hatta 89-91 lerle iibf kadrolarına tercih yapanlara sormak lazım be vicdansızlar madem tercih yapacaktınız 4001 kadrolarına tercih yapsaydınız iibf kadrolarından ne istediniz bok mu var sgkda o yüksek puanlarla tercih ettiniz yuh be nediyim daha...

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Diğer

2013 te yazmıştım, ve maalesef öngörüm gerçekleşiyor...

Memur olmak hayal gibi artık...

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
2013 te yazmıştım, ve maalesef öngörüm gerçekleşiyor...

Memur olmak hayal gibi artık...
alım var aslında ama alımın yönü kaydı fazlaca ve açıktan olanlarıda alımdan bizler sayamaz hale geldik yoksa alım var gecmıs senelerın sayılarını ınceledım cok ucuk farklar yok ama kadro bıze yok!!!