TEİAŞ,TCDD ve DSİ

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Bu kadrolar için maaş, çalışma şartları, çalışma saatleri, çalışma koşulları, vardiya gibi akla gelebilecek tüm konularda fikir sahibi olanlar yardımcı olabilir mi?

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Teiaş sitesinde duyuru yayınladı maaşla alakalı ama o maaş aday memur maaşı 6 ay sonra yüzde 8 zam alırsınız.sartlari gayet iyi lojman imkanları da var ayrıca

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme
Teiaş sitesinde duyuru yayınladı maaşla alakalı ama o maaş aday memur maaşı 6 ay sonra yüzde 8 zam alırsınız.sartlari gayet iyi lojman imkanları da var ayrıca
her ilde lojmman var mi ? bilginiz var mi bu konuda? az kadro açmışlar :/ insallah gelir..

Elifreyyan

Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
her ilde lojmman var mi ? bilginiz var mi bu konuda? az kadro açmışlar :/ insallah gelir..
coğu yerde var diye biliyorum ama büyük sehırlerde lojman işi bira zor acıkcası kucuk yerlerde daha rahat oluyor

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar TEİAŞ memurluk taban puanı kaçla kapatır tahmini olan varmı ?

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Maliye
Var mı arkadaşlar başka tahmini olan sizce kaçla kapatır ?

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Yüksek puan almış iibf'li arkadaşlara bağlı 4001'leri kaptırmazlarsa mühendislere ve diğer v.s bölümlere 88 90 aralığında olur bence.

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar tcdd nasil puani dusermiki benim 90.36 dhmi teidas sonrada tcdd yazdim tcdd tek bolum afyon yazan varmi

Taskin

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar tcdd nasil puani dusermiki benim 90.36 dhmi teidas sonrada tcdd yazdim tcdd tek bolum afyon yazan varmi
hocam benimde puan 87.79 ankara tcdd yazdım afyonu da yazmıştım ama sonradan sildim. Afyon tcdd gelebilir.

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
hocam benimde puan 87.79 ankara tcdd yazdım afyonu da yazmıştım ama sonradan sildim. Afyon tcdd gelebilir.
Neden sildin ki tcdd nasil cok arastiramadim ama afyonda ikamet ettigim icin isime geldi biraz ulastirma bakanligini yazmismiydin onlar gelebilir

Taskin

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Neden sildin ki tcdd nasil cok arastiramadim ama afyonda ikamet ettigim icin isime geldi biraz ulastirma bakanligini yazmismiydin onlar gelebilir
hocam memlekette ptt kazandım o yüzden bu alımda memlekete yakin yerleri yazdım. Bu atamada olmasa bile 2. Alımda yine tercih yaparım. Kit harici tercih yapmadım hocam.

Taskin

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
hocam tcdd kit statüsünde maaşı fena değil. Servis lojman imkanı var. Bende arastirdiklarim böyle.

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
hocam memlekette ptt kazandım o yüzden bu alımda memlekete yakin yerleri yazdım. Bu atamada olmasa bile 2. Alımda yine tercih yaparım. Kit harici tercih yapmadım hocam.
Haklisiniz bu daha ilk tercih kitleri beklemek daha mantikli

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Kütahya Teiaş'ı kazandık şükür :) Bundan sonraki süreç hakkında bilgisi olan var mı?

Elifreyyan

Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kütahya Teiaş'ı kazandık şükür :) Bundan sonraki süreç hakkında bilgisi olan var mı?
Hayırlı olsun öncelikle:) kurumun sitesinden duyuru yapılacak evraklar için. Sonrasında evrak teslim ederken mini bi tanışma olacak. Sonrasında güvenlik soruşturması başlayacak ve işbaşı:)