tek sokta olan ben miyim yaa???

Arkadaslar niye herkes normal davraniyor? Lisansta sgk yok tapu yok maliye yok yok babam yok izmir icin dokuz eylul yok ege yok... 83.69 puanimla tercih edebilecegim tek yer yokkkk!!!! Saatlerdir hirsimdan agliyorum 2010dan beri ugrasiyorum boyle bir klavuz gormedim!!! Hepsi sosyal calismaci muhendis ve hemsire... resmen memur kadrosu yok!!!

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Az sakin ol ilk once..herkes bende dahil ilk şoku atlattık ve en önemlisi sonunda ölüm yok..hayirlisini ıste.. puanın guzel otur tek tek listeye bak..eminim bi on tercih çıkacaktır şimdiden yazacagin..hepimizin ne hayalleri vardi içine ettiler!!!

dnzclmn54

Aktif Üye
Bende soktayim arkadasim gercekten.bu zamana kadar olan en kotu b grubu alimi bundan daha kotuşunu dusunemiyom doğrusu.aslında herkes kotu bi sayi bekliyordu ama bu kötüden daha beter biseyi.bi 80li olarak atanma ihtimalinin çok zayif olduğunu bildiğim için hazirlikliydim bu duruma.lakin 82 liler için son dakika golü oldu.80 ve 81lulerin umudu tukenmisken simdi zira 82 te oldu.gerçekten çok yazin boşa okumys boşa hazirlanmisiz bu sinava yine de hayirlisi.umudumuzu yitirmeyelim bunda da vardır bi hayir..

Yok yok yokkk tek tercihim izmirdi benim... ztn sgk tapu vs yok uniler cakili kadro... yapabilecegim hicbir tercih yok... mahvettiler puanlarimizi... aylarin emegini masrafini stresini harcadilar utanmadan... allah topunun belasini versin!!!

2012de sinava girmeden 1gece once 2010sinavinin son alimi yapilmisti... izmir sgk 120kisi almisti ve taban puan 80di... suan 83.69 ile yok oldu bitti hersey...

2012de sinava girmeden 1gece once 2010sinavinin son alimi yapilmisti... izmir sgk 120kisi almisti ve taban puan 80di... suan 83.69 ile yok oldu bitti hersey...
Aynen söylediğin her şeye katılıyorum ben klavuza bile bakamıyorum sadece böyle olmamalıydı diyorum.Hala inanamıyorum umudumu kaybettim her şeye karşı.

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Arkadaslar niye herkes normal davraniyor? Lisansta sgk yok tapu yok maliye yok yok babam yok izmir icin dokuz eylul yok ege yok... 83.69 puanimla tercih edebilecegim tek yer yokkkk!!!! Saatlerdir hirsimdan agliyorum 2010dan beri ugrasiyorum boyle bir klavuz gormedim!!! Hepsi sosyal calismaci muhendis ve hemsire... resmen memur kadrosu yok!!!
Bolum neki tercih yapamiyorsun

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Soylediklerine katilmamak mümkün değil..

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
bu soku dpb acıkladıgında atlattık bız acısı hala ıcımızde ama panıgımız gectı sukur sızde en yakın zamanda atlatırsınız umarım. 2014 ıcın hazırlanıyroum 83 puanla!

Dokuz eylulun egenin adi bile gecmiyo... yok... resmen yok... ilk kez boyle birsey goruyorum... sgknin kasimdaki son aliminda izmir 83.99la kapadi... ben 83.69um yaa benim siramdi!!! Ama nolduuuuu onlisanstan aldi!!! Nie okuduk o zmn biz yaa niye yillarca onca calisma onca masraf???? Yaziklar olsun yaaa haram zikkim olsun hepsine!!

Ben de hazirlaniyorum ama 2012ye gore mufredat degisti, o arada ben tekrar hazirlanmam gerekecegini hic dusunmedigim ise girdim evlendim falan... bu sartlarla ayni puani almak ne mumkun ki...

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
hayırlısı dıyelım ne dıyelım herkes aynı duyguları yasıyor.

ıyı geceler hepınıze yatayım yarın sabah dınc kafayla deneme cozelım!

acayıp kufur edesım gelıyor ama bıde bunlar ıcın gunah ısleme army dıorum. aglıorum hep. ama gecmıor ofkem olesım war sadece. bıde kufredesım.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Odamızda ağlayıp küfredip, sonra hayırlısı buymuş dediğimiz sürece gelen kadroların aynı oranda giderek azalacağını düşünüyorum. Biz bin kadroya şükür derken diğer yandan öğretmenlerin kırk bin kadro aldığını gördüğümüz halde harekete geçmediğimiz her saniye, ileride umutsuzluktan intihar edecek arkadaşlarımızın mezarına toprak attığımız anlmına geliyor. Allah çalışmayana, istemeyene ve savaşmayana vermez! Çalışırsın savaşırsın daha sonra tevekkül edersin. Vara yoka hayırlısı denmez. Beyninize bağlanmış çaputları çözmeniz dileğiyle. Şimdi 84 puanlarınızla rahatça tercih yapabilirsiniz.

MB

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
İibfnin bittigi kesin. bakin universitelerin iibf taban puanlarina resmen komedi
15 mat 15 turkce yap girersin isletmeye iktisata
GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi