ESKİ İLAN TEMSAN İşçi Alım İlanı

estralla69

Aktif Üye
Mücadele Grubu
Katılım
25 Kas 2013
Mesajlar
175
Beğeniler
37
#1
TEMSAN TÜRKİYE ELEKTROMEKANİK SAN.GEN.MÜD.
Son Başvuru Tarihi : 21 Ocak 2015
Yayınlanma Tarihi : 12 Ocak 2015
Genel Şartlar ve Notlar

BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE...! Asıl Şartlar: *Üniversitelerin 4 yıllık İktisat veya İşletme Bölümü mezunu olmak (En az 4 yıl süreli eğitim veren Yükseköğretim kurumları denkliği yükseköğretim kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki eşdeğer eğitim kurumlarından birini bitirmek); *Office Programlarını (Ms Word,MS Excel vb ) etkin bir şekilde kullanmak; Personel, Tahakkuk ,İdari Mali konularının herhangi birinde deneyim sahibi olmak; *Mesleği ile ilgili en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olduğunu Çalışma Belgesi ve SGK Hizmet Dökümü ile belgelemek **ÇALIŞMA YERİ: Ankara ve bağlı işyerleri Karşılanma Biçimi: İl Genelinde ***Talep şartlarına durumu uyan adaylar, İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 Gün içerisinde; herhangi bir İŞKUR İl/Şube Müdürlüğüne şahsen başvurabilecekleri gibi internet (www.iskur.gov.tr.) üzerinden de başvuru yapabileceklerdir.. *Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. *2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) Katılan, Lisans Mezunları için KPSSP3 Puanı 60 ve Üzerinde Olan Adaylar Başvurabilirler. *Merkezi sınav uygulanmayacak öncelikli olarak başvuru yapacak olan adaylar durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. *Erkek Adayların Askerlikle ilişiği (Muaf, Yapmış veya Tecilli) bulunmaması gerekmektedir. *Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. *Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınav öncesinde talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. *Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir. SIRALAMA: *KPSS kapsamında başvuranlardan açık iş sayısının üç katı, önceliklilerden talep şartlarına uygun olanlardan da öncelik hakkını sağlayan belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının üç katı, Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı talebi veren kamu kuruluşuna gönderilecektir. *Yazılı veya sözlü tarihi ve yeri Kamu Kuruluşu Tarafından Adaylara Bildirilecektir. *Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz

Meslek Bilgileri

[xtable]
{tbody}
{tr}
{td}Meslek{/td}
{/tr}
{tr}
{td}Büro Memuru (Genel){/td}
{td}{/td}

{td}{/td}
{/tr}
{/tbody}
[/xtable]
Öğrenim Bilgileri

[xtable]
{tbody}
{tr}
{td}En Az Öğrenim Seviyesi{/td}
{td}Lisans{/td}
{/tr}
{tr}
{td}En Fazla Öğrenim Seviyesi{/td}
{/tr}
{/tbody}
[/xtable]
Sınav Bilgileri

[xtable]
{tbody}
{tr}
{td}Sınav Kategorisi{/td}
{td}Sınav Adı{/td}
{td}Sınav Puan Türü{/td}
{td}En Az Puan Limiti{/td}
{td}Sınav Giriş Tarihi{/td}
{/tr}
{tr}
{td}Kamu Personel Sınavları{/td}
{td}KPSS{/td}
{td}KPSSP3{/td}
{td}60{/td}
{/tr}
{/tbody}
[/xtable]
Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALTINDAĞ, AYAŞ, BALA, BEYPAZARI, ÇAMLIDERE, ÇANKAYA, ÇUBUK, ELMADAĞ, GÜDÜL, HAYMANA, KALECİK, KIZILCAHAMAM, NALLIHAN, POLATLI, ŞEREFLİKOÇHİSAR, YENİMAHALLE, GÖLBAŞI/ANKARA, KEÇİÖREN, MAMAK, SİNCAN, KAZAN, AKYURT, ETİMESGUT, EVREN, PURSAKLAR, ANKARA/MERKEZ

Diğer Bilgiler

[xtable]
{tbody}
{tr}
{td}İşveren Türü{/td}
{td}Kamu{/td}
{/tr}
{tr}
{td}Toplam Açık İş Sayısı{/td}
{td}2{/td}
{/tr}
{tr}
{td}İş Sözleşmesi Tipi{/td}
{td}Belirsiz Süreli (Daimi){/td}
{/tr}
{tr}
{td}Çalışma Şekli{/td}
{td}Tam Süreli{/td}
{/tr}
{/tbody}
[/xtable]
 

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Katılım
25 Kas 2013
Mesajlar
1,972
Beğeniler
1,986
Bölüm
İktisat
#2
bu ilana başvuruyum ben ama şu deneyim olayı sıkıntı. çalışma belgesi nedir onu anlamadım sadece sgk hizmet dökümü yetmiyor mu yani.
 

serin

VİP Üye
Katılım
20 Tem 2014
Mesajlar
405
Beğeniler
408
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
#3
*Üniversitelerin 4 yıllık İktisat veya İşletme Bölümü mezunu olmak (En az 4 yıl süreli eğitim veren Yükseköğretim kurumları denkliği yükseköğretim kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki eşdeğer eğitim kurumlarından birini bitirmek)
kamu yönetimi başvuramıyor galiba :(

*Mesleği ile ilgili en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olduğunu Çalışma Belgesi ve SGK Hizmet Dökümü ile belgelemek
@Tgb06 anladığım kadarıyla 1 yıllık tecrübe ve bunu belgelendirmemizi istiyorlar.. hem bölümden hemde tecrübeden kaybediyorum.. ama genede işkura gidip danışacağım..
 

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Katılım
25 Kas 2013
Mesajlar
1,972
Beğeniler
1,986
Bölüm
İktisat
#4
kamu yönetimi başvuramıyor galiba :(@Tgb06 anladığım kadarıyla 1 yıllık tecrübe ve bunu belgelendirmemizi istiyorlar.. hem bölümden hemde tecrübeden kaybediyorum.. ama genede işkura gidip danışacağım..
bende düşünüyorum gidip danışmayı, gidersem bilgilendiririm