Tercihe son 8 saat,Şimşekin açıklamaları,çıldırıcam,Tecrübeli arkadaşlar lütfen yorum

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında seeding tarafından paylaşıldı.

1. seeding

seeding Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43
    beklediğim sadece kendi ilimde üniversite...bu alımda açılmadı haziranı bekleyecektim maliye bakanının açıklamaları bütün umutlarımı yıktı...tercih yapıp başka ile gitmek istemiyorum...tecrübeli arkadaşlar 2014 haziran alımında kadro açılır mı? kazanılmış bir hak olan 2012 puanın kullanılamamasından doğan haksızlık düzeltilir mi?

2. maliye35

maliye35 Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    aynı sorun bende de var haziranda alım olmazsa 82 puanı boşu boşuna almış olucam :(

3. advanced22

advanced22 İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    Acilir olurmu hic oyle sey hazirani yakmazlar ama bize 1500den fazla bisey degermi bilinmez ama ha illede kendi ilim diye diretmek artik cok zor

4. adige0127

adige0127 İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    bu acıklma son dakıka golu gıbı oldu sımdı cok tercıh degıstrn olacaktr

5. nicknick

nicknick Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43
    bakan yememis icmemis tercihin son gunu iibf yi nasil uzebilirim diye konusmasini yapmis

6. seeding

Ödül Puanları:
    43
    advanced kendi ilimden geçtim 400-500de olsa açılır di mi ? bakanın açıklamalarından sonra yemin ediyorum ömrümden ömür bitti :(((

7. adige0127

Ödül Puanları:
    28
    hocam nıye gelmesın 400-500 boyle kabullenmıs gıbı yazmayın ıstedıklerını yapıyosun hıc vermeyck gıbı alıstrp 500 razı ne demek amacın kendını kurtarmak olmasın

8. samyelialttantire43

samyelialttantire43 İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    43
    haziranın ne olacağı belli değil bak adamlar bırak az kadroyu sıfır kadro dahi verebiliriz diyorlar olmaz demeyin bende son atamayı bekliyecektim ama şimdi yakın illeride yazıyorum artık

9. seeding

Ödül Puanları:
    43
    dostum hiçbirşeyi kabullenmiş değilim...ama bu adamlar kafalarına koyduklarını yapıyorlar...benim sözümle hareket edilmiyor..bu ülkede herşeye başbakan karar veriyor...

10. Nanick

Nanick VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    2012 kpss den çıktığım günden beri gözümün yaşı durmadı.mücadeleye gücüm de inancımda kalmadı.bildiklerini okuyorlar

tuanaa ve benüşendimsenüşenme bunu beğendi.
  11. samyelialttantire43

samyelialttantire43 İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    43
    psikolojisi bozuk nesil yetiştiriyorlar her sene eğitim sistemiyle oynuyorlar öğrenciler ne yapacaklarını şaşırdılar öğrencinin derdiyle uğraşması gerekirken gidiyorlar öğretmenlerin şımarıklıklarıyla uğraşıyorlar şimdide haziranda alım olmayabilir sinyalleri veriyorlar bizim için sırf başbakanın cemaatle ters düşmesi sebebiyle
    bence başbakan maliye bakanına dersanler için 2014 yılında sadece öğretmen alalım dedi maliye bakanı da onun temelini hazırlıyor umarım bu 400 kadro son kadrolarımız olmaz

12. adige0127

Ödül Puanları:
    28
    elbette sen karar vermıosun fkt ustad ıstedıklerı sımdıden alıstıralımkı zamanı gelnınce 400 de versek 200 de versek sevınırle hıc yokdan hesabı

13. benüşendimsenüşenme

benüşendimsenüşenme Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Son dk golu oldu gerçekten :S tercihleri yeniden değerlendirmek lazım gitmem dediğim illeride yazayım bari :/

14. horhoto

horhoto Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    aslında herşey onlar için saat gibi işliyor bu durumda kurumlar sözleşmeli alım ilanına çıkacaktırlar böyle oldugu için yarın bir gün bunların birde kadroya geçirilme olayı olur ilerde seçim yatırımı yapıcak birşey lazım dimi

15. Baran_Dersim

Baran_Dersim Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    bu açıklamaların hiçbiri öyle gelişi güzel açıklamalr değil 11 yıldır neyi yapmak istedilerse ilk önce ilk önce bir zemin yarattılar, zaten son bir kaç aydır bakarsanız bu adamların yaptığı konuşmalara anlarsınız emin olun sadece bizim değil bütün kadroları bunlar kpss den çekip kendi adamlarının daha rahat girebileceği bir sistemi oturtma peşindeler ve bu süreçtede bizlerede olabindiğince az kadro vererek (eminim bu daha da azalacak) kpss denilen tek umudumuzu da gündemden düşürecekler. arkadaşlar ekonomi kötü çok daha da kötüleşecek çünkü suriye mısır libya projeleri ellerinde patladı durum böyle oluncada buradaki ihracat türk iş gücüde bitti durumu özelleştirmelerle vergilerle arap ülkelerinden gelen sıcak parayla kurtarmaya çalışıyorlardır ama bunlarında artık bi sonu olduğunu görüyorlar dikkat ettiyseniz hiç gündemde yokken bedelli tekrar gündeme getirdiler sizce neden bir düşünün amacım felaket tellallığı yapmak değil ama gidişat hiç iyi değil arkadaşlar.

asyaarya bunu beğendi.
  16. horhoto

horhoto Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    bu arada hiç memur almadan bir yıl geçecegine inanmak ta çok zor bu açıdan bakınca ortaya kaos çıkar hükümet ögretmenler için bir çok kesimin oyunu kaybetmeyi göze alabilecekmi daha çok şey degişir burası türkiye geçen yıl da 79000 memur alınacak diyorlardı

17. advanced22

Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar ben bi devlet kurumunda calisiyorum ne olmazlar dediler hep oldu bakan der basbakan olmazuk der haxiran kesinlikle atama olucak ha bize ne gelir iste onu bilemem ama musterih olun haziran atamasi olucak

18. benüşendimsenüşenme

benüşendimsenüşenme Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    olacak olacak ama 500 ken 250, 250 iken 125 :/

19. advanced22

Ödül Puanları:
    18
    Aynen mavi aynen oyle olucak alim var ama saglikla beraber 21000 yarisi onlarin kalan digerlerinin 700 herhalukarda gelir basbakan bahsetmis gibi cikar verdim der bide prim yapar ne diyim degerli arkadaslarim BURASİ TURKİYE

20. halil07

halil07 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Bu sinyali verdilerse haziranda alım yapmazlar.dersane ogretmenlerine yer açıyorlar.dersane konusunda inat ettiler ya.dediklerini yapacaklar.

Sayfayı Paylaş