Terörden etkilenen 35 bin kişi kamuya alınacak

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Devlet Personel Başkanı Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Terör olaylarından etkilenen yaklaşık 35 bin kişinin atamasının yapılacağını açıkladı.Terör olaylarından dolaylıda olsa etkilenen vatandaşlarımızada bir hak getirildi, birde görevi başında vefat eden veya malül olan kişilerede hak getirildiğini açıklayan Kumbuzoğlu, "Bu kapsamda yaklaşık 35 bin kişi İçişleri Bakanlığı kanalıyla bize bildirildikten sonra iki yıl içerisinde kura ile bunların atamalarını yapacağız" dedi.

İsvacık

Admin
Forum Yöneticisi
50 bin öğretmen 35 bin terör mağduru rakam ortada sanırım....
Bu gidişle tek ihtimal 85 üstü bir puan alıp 2016 da atanmak sanırım...

Rezalet....Konuşunca karamsar oluyporsun ama rakam ortada

Endien

Aktif Üye
Türkiye de terörden etkilenmeyen insan var mı ? valla ağzımı bozucam zor tutuyorum kendimi.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
seçimler yaklaştıkça ne yapacaklarını şaşırır hale geldiler. terör bu ülkenin kanayan yarasıdır. şehit yakınlarına her türlü yardım yapılmalı fakat böyle binlerce kişinin hakkına girerek değil

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Türkiye de terörden etkilenmeyen insan var mı ? valla ağzımı bozucam zor tutuyorum kendimi.
Rum sınırında zor şartlarda askerlik yaptım, bizi de Kıbrıs'a memur olarak sallasınlar madem :)

Gerçekten mağdur 35000 insanı bir ilçe kurusnlar oraya toplasınlar orada bir yaşam kursunlar, memur vs. sırf onlardan alınsın o ilçeye vs. can-ı gönülden desteklerim ama hakikaten bu ne saçmalıktır yahu... Sinir krizleri geçirtecekler insana zorla...

100000 sözleşmeli yandaşı kadroya geçirten zihniyet zekasıyla şaşırtmıyor bizleri!

m.m.r

Üye
Mücadele Grubu
siz kendi kçnzı kurtarın, sizden sonraki hükümet bakacak o işlere

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hoppalaaaaaa bu nerden çıktı yaa bunu yeni duydum.küfür etme dağarcığım en üst seviyede artık noluyoz yaaaaa:mad::mad::mad:

terörden etkinler değil köy koruyucu yakınları alınıyor bunlarda huzuru bozuyor. bizim kuruma geldi ve huzursuzluğa sebep verdi. kalifeyeli eleman varken başı boşları alıyorlar...