Teşekkür Ediyoruz!

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Öncelikle Dün bu eylemi başlatıp İİBF çatısı altında örgütlenen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Sitenin belli aksaklıkları, eksikleri var bunun bilincindeyiz. Sorunları çözmek için elimizden gelenide yapacağımız.

Teknik aksaklıklar eksikliklerin hiçbiri önemli değil... Aslında dün hiçbirşey yapmadan aslında çok şey yaparak, bir çatı altında toplanarak günde 9.98 TL gibi cüzzide olsa bizim için çok önemli olan bir gelir elde ettik...

Aslında bu ilk günlük bir kımıldamada bile ayda 300 tl bir geliri sadece mücadele için kullanabileceğimizi gördük...

Büyüye biliriz büyütebiliriz. Rakamların küçüklüğü büyüklüğünün hiçbir önemi yok... Yeterki menfaat için değil mücadelemiz için olsun... Birlikte hareket edebiliriz... Hemde birçoğumuz işsiz mücadele ederken ellerini cebine atmak zorundada kalmaz... Organizasyonlara maddi imkansızlıkları yüzünden katılamayan arkadaşlarımız olmaz...

Bu bir farkına varıştı...

Herşey için teşekkürler...

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Admin siteye reklamda al her türlü tıklarız hitleriz problem değil bunlar içinde girişimler olsun inşallah dahada iyi olacağız.Belki Haziranı kaybedebiliriz ama birileri kıvılcımı başlatmalı ki gelecek kişiler nemalansın bari.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
biz de sana teşekkur ederiz serkan bu siteyi oluşturduğun için umarım mucadele artarak devam eder hakkımız olanı alırız

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Admin siteye reklamda al her türlü tıklarız hitleriz problem değil bunlar içinde girişimler olsun inşallah dahada iyi olacağız.Belki Haziranı kaybedebiliriz ama birileri kıvılcımı başlatmalı ki gelecek kişiler nemalansın bari.

Sahte tıklamanın hiçbir faydası yok... kullanıcılar girdikçe zaten mutlaka ilgisini çeken reklamları tıklıyorlar o yüzden reklamları o şekilde tıklamamanızı tavsiye ederim o kendi halinde gider merak etmeyin :)

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
Site en az memurnet kalitesinde olmalı
Amatörlükten çıkıp profosyenelliğe ulaşmalı
zira birkaç yıla yarım milyon mezun sayımızı bu siteye çekmeye başladığımızda müthiş bir etki grubu haline geliriz
bu anlamda benim düşüncem gazete ilanı kampanyasının geri çekilip sitenin kaliteli hale gelmesi için para toplanmalı...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
zira birkaç yıla yarım milyon mezun sayımızı bu siteye çekmeye başladığımızda müthiş bir etki grubu haline geliriz
bu anlamda benim düşüncem gazete ilanı kampanyasının geri çekilip sitenin kaliteli hale gelmesi için para toplanmalı...
o etkinlik başladı artık kardeşim onun geri dönüşümü olmaz. Sinek küçüktür miğde bulandırır bilirsin.

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
hocam neden vazgeçelim onu toplayalım, o kanalı da kullanalım...Bak ilk günde az da olsa bir gelişme olmuş maddi anlamda bu demektir ki bu işi artarak kovalarsak daha fazlasının olmaması için bir neden yok ve o kazanımlarla da site düzenlenir.Ayrıca ben ivedilikle dikkat çekecek, bizi duyuracak bir projenin üzerinde durulması taraftarıyım...Farkındalık oldu mu diğerleri de olacaktır kanımca...

xeox

...
Mücadele Grubu
hocam cok cüzi bi miktarmış reklam olaylarını geliştirebilmenin mümkünatı varmı kısa vadede geliri artırabilirsek çok faydası olur aslında

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
hocam cok cüzi bi miktarmış reklam olaylarını geliştirebilmenin mümkünatı varmı kısa vadede geliri artırabilirsek çok faydası olur aslında
Hocam bu ilk günde olan bir durum ve arkdaş bahsetmese kimse de farkına varamazdı :) kısa vadede geliri artırmak için burada çabalamalıyız, kendi kendimizi kalkındırmalıyız.Bak memurlar.net e adamlar şimdi tanımaz oldular kimseyi..Bazı şeyler için belli bir zman şart

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
açtığımız yazıştığımız konular kısmını bulamadım, eklenmesi mümkün müdür?

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
4001.net ay pardon memurlr.nette gereken uyarılar yapılıyor. Bugün uzun yoldan geldim, hastayım da. Haydi gececiler, toplayalım İİBF'yi buraya.