TESPİT

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında maliye38 tarafından paylaşıldı.

1. maliye38

maliye38 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    bence alandan atanan kişilerde tercih yaptı çünkü vmy de falan işe başlama süresi olarak 6-7 ay diyolar bu yüzden işsiz beklemektense b den atanıp a dan çağırılmayı bekleyecekler bu yüzden taban puan beklediğimizden yüksek oldu

2. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    o çok etkilemez çok fazla tercih yapan olduğunu sanmam tek tük... asıl etkili olan şey mehmet şimşek'in ''Gerekirse 2014'de hiç memur almayız'' söylemleri millet paniğe kapıldı.
    noluyor lan alım yok mu seneye hadi here yeri yazalım dediler sonuç böyle oldu bir de kadro sayısıda ortada zaten

3. desouza

desouza Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    Temel sebep kadro sayısının azlığı bence, aynen 2011/2'deki gibi puanlar yüksek kaldı, o zaman da kadro bu kadardı. Bi vatandaş yazmıştı; kuş boku kadar kadro diye:)

Haziranda kesinlikle bundan büyük bi kuş bekliyorum.

4. Azizshagrath

Azizshagrath Tonight is the night Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    inş bekliyoruz normalde şimdiye kadar olan oydu ama bunlara nasıl güvenicez, her şey beklenir.

5. robin

robin Aktif Üye

Ödül Puanları:
    28
    VMY ne zaman acıklanır acaba bıltıyormusunuz?

6. KuSSEn

KuSSEn Üye

Ödül Puanları:
    8
    ya haziranda zatn bundan çok geliyoduda önceki alımlr 2000 civarı idi bu haziranda düşeck bence bu sayı 1200 lere kadar iibf için ama inş dha fzla olrda puanlr iyice düşer

7. KuSSEn

KuSSEn Üye

Ödül Puanları:
    8
    ya haziranda zatn bundan çok geliyoduda önceki alımlr 2000 civarı idi bu haziranda düşeck bence bu sayı 1200 lere kadar iibf için ama inş dha fzla olrda puanlr iyice düşer

8. samyelialttantire43

samyelialttantire43 İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    43
    haklısın ama arkadaşım hükümetinde hiç iyimser açıklaması yok artık ne yaptıklarını yemin ediyorum kendileride bilmiyorlar bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete misali daldan dala gezdiriyorlar bizi şimdi son atama artık dönüşü olmayan son virajdayız taban puanın genelde 80 olması için uğraşmalıyız ŞİMDİ GÖSTERİ ZAMANI öncelikli hedefimiz paranın gücünü kullanmak elimizden geldiği kadar yardım edeceğiz iibf kampanyalarına yoksa torpillilerin ülkesi olacak bu ülke bizim evlatlarımız onların köleleri olacak TEMİZ BİR ÜLKE İÇİN HZ.ÖMER ADALETİ diyorum

tuanaa bunu beğendi.
  9. KuSSEn

KuSSEn Üye

Ödül Puanları:
    8
    iyimser açklmsı olmz çünkü öğretmnlrn oyuna ihtyacı var seçmlerde..o yüzden o kozu kllnylr ne güzl şubatta bi sürü dersanede kpss den 60 almş bütün öğrtmnlr kadroya alackalr artı öğretmene zam üstüne zam ek ders artırımı neler neler daha hayrlısı hakkmzda

10. samyelialttantire43

samyelialttantire43 İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    43
    ek ders muhabbetine 3000 tl ye yakın para alıyor öğretmenler

Sayfayı Paylaş