Test Amaçlı Sohbet Bölümü Açılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Daha Organize olunacağı uyarıları için test amaçlı Sohbet sistemini açtık...

Deneme için Twitter ve PTT kanallarını aktif ettim.. Bu kanallar arttırılabilir... Twitter Günlerinde Sohbet kısmı ana sayfaya yada belli konuya getirilebilir...

Test Etmek için Forumun En üstündeki Menüden İİBF Sohbet'i tıklayabilirsiniz...

İİBF SOHBET BÖLÜMÜNÜ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
[h=2]iibfliler.net Diyor ki :[/h]isletmeci1985, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
iibfliler.net Diyor ki :

isletmeci1985, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir

Gözden kaçmış Kusura bakma düzenledim şimdi...

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
sohbet bölümü neden kapandı olsa iyiydi :)

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Zaten hiçbir konu başlığında o konu konuşulmuyor ki :) bölük pörçük bilgiler, aralara serpiştirilmiş tartışmalar(bazıları 3,4 sayfa sürüyor), özel mesajda olabilecek sohbetler...
Ne yazık ki forum bilincine sahip değiliz. Kurallarımızın olmaması da özgürlük anlamına gelmiyor. Çünkü böyle bir başı boşluk, diğer arkadaşlarımızın da özgürlüğüne müdahele ediyor. Sadece siyasi içerikleri ve hakaret dozundaki tartışmaları engellemek sorunu düzeltmiyor.

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
Zaten hiçbir konu başlığında o konu konuşulmuyor ki :) bölük pörçük bilgiler, aralara serpiştirilmiş tartışmalar(bazıları 3,4 sayfa sürüyor), özel mesajda olabilecek sohbetler...
Ne yazık ki forum bilincine sahip değiliz. Kurallarımızın olmaması da özgürlük anlamına gelmiyor. Çünkü böyle bir başı boşluk, diğer arkadaşlarımızın da özgürlüğüne müdahele ediyor. Sadece siyasi içerikleri ve hakaret dozundaki tartışmaları engellemek sorunu düzeltmiyor.
aynen öyle hocam hepimiz yapıyoruz o konu saptırma işini bazen bakıyorum çok mesaj olan konularda 3-4 kez başka yerlere gidip geliyor mhuabbet

o yüzden sohbet bölümü olsa fena olmazdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...