ESKİ İLAN THY İdari ve Mali İşler Bölümü Personel Alımı

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat

Genel Özellikler

• T.C. vatandaşı olmak.
  • Adli sicil kaydı veya adli sicil arşiv kaydı bulunmamak.
  • Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak.
  • 01.01.1988 ve sonrasında doğmuş olmak.
  • Yurt dışı ofislerinde çalışma konusunda herhangi bir engeli bulunmamak ve en az 10 yıl THY ofislerinin bulunduğu ülkelerde çalışmayı kabul etmek.

• En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin
    • Siyasal Bilgiler,
    • İktisadi ve İdari Bilimler,
    • İktisat,
    • İşletme,
    • Yönetim Bilimleri,
    • İşletme ve Yönetim Bilimleri,
    • İşletme ve Ekonomi fakültelerinden mezun olmak.
Aşağıda belirtilen dil belgelerinden birini son üç yıl (2012-2013-2014) içinde almış olmak

• KPDS / YDS: 60 puan
  • TOEFL IBT: 70 puan
  • IELTS: 5,5 puan
Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol

• Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.
  • İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır.
  • İlan kriterlerini sağlayan adaylar önce yazılı sınava, başarılı olanlar mülakata davet edilecektir. Mülakat aşamasında adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.

Başvuru İçin : http://www.turkishairlines.com/tr-t...-almak-uzere-calisma-arkadaslari-ariyoruz-910

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Başvuruyu yanlış yapmışlar. Dil puanı istemeyecekti onun yerine 2 yıl yurt dışında dil eğitimi verilecek deseydi. Öğlen olmadan başvuran sayısı 10 bini geçeceği için yeterli sayıya ulaşıp kapatırlardı ilanı :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
ne çok şey istiyor arkadaş başvuruda ya..

Warning

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
benim şartlar tutsa bile bir durup düşünürdüm ''ya nikaragua'ya veya tanzanya'ya gönderirlerse'' diye çünkü belli ki o madde onun için eklenmiş. kıdemli çalışanlar gitmek istemiyor veya gönderilmeye kalkıldığında tecrübeli olmaları sebebiyle başka firmaya kaptırırız diye düşünüyorlar.

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
benim şartlar tutsa bile bir durup düşünürdüm ''ya nikaragua'ya veya tanzanya'ya gönderirlerse'' diye çünkü belli ki o madde onun için eklenmiş. kıdemli çalışanlar gitmek istemiyor veya gönderilmeye kalkıldığında tecrübeli olmaları sebebiyle başka firmaya kaptırırız diye düşünüyorlar.
Keşke tutsa keşke beni alsalar keşke beni gonderseler :)