Ticaret bakanlığı 2019 yılında personel alımı için ilana çıkar mı?

alımı tahmınım rotasyon zamanına denk getırecekler her sene mart ayında es durumu taleplerı alınıyor hazıran gıbı acıklanıyor aynı donemlerde de rotasyonla yer degısecekler tercıh falan yapıyor tahmınım o dagılımla beraber yenı alımda gelecek olanlarıda yerlestırecekler ama tahmını alım sayısı en olur bılmıyorum kapılarda ıhtıyac cok ama bakacagız bakalım ne kadar olacak.

alem29

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
İdealistlik mi, enayilik mi yoksa aptallık mı bilmiyorum ama Gümrük Muayene Memurluğu için hiçbir sözleşmeli alıma başvurmuyorum. Bakalım sonuç ne olacak. :D
Hocam yine her zman ki gibi en çok alım muhafazaya olur şuan söylenen 720 kişilik bi kadro ihtiyacı olduğu yönünde bunun 200 300 ü tahmini muhafaza olur geri kalanı muayene döner sermaye büro personeli şeklinde paylaştırılır muayane 100 ü geçmez diye düşünüyorum

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
İdealistlik mi, enayilik mi yoksa aptallık mı bilmiyorum ama Gümrük Muayene Memurluğu için hiçbir sözleşmeli alıma başvurmuyorum. Bakalım sonuç ne olacak. :D
bende cok istiyordum ama artık daha fazla gümrüğün keyfini beklemeyeceğim fazla naz aşık usandırırmış gümrüğün nazı beni bezdirdi

Rosa lux.

Buralar renklendi.
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Irağa 2 sınır kapısı irana da bir sınır kapısı daha açıldı. Ticaret bakanlığının personel ihtiyacı meclise bile soru önergesi olarak verildi. İnşallah alımlar yakın tarihte olur bekleyenler için.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yıllarca bekledim devlete atanabilmek için ama şu an çalıştığımız ortamda kapının eskiliği rezilliği ve imkansızlığı bir yana o kadar çok boş insan varki işten çok bu aptal insanlar ve saçma durumlar yoruyor beni. Ama yine de çok şükür bir işim var diyorum. İnşallah en kısa zamanda alıma çıkar da bi kısmımıza ilaç gibi gelir.

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Arkadaslar merhaba bilmedigim icin soruyorum gümrük mulakatla alim yapiyor bu her alimi icin gecerli mi ? Yani büro personeli de mulakat ile mi alınıyor?