Topyekün Mücadele Etmeliyiz

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında Tayinhelvasi tarafından paylaşıldı.

1. Tayinhelvasi

Tayinhelvasi Üye

Ödül Puanları:
    8
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    Yıllardır kpss vasıtasıyla memur olmak için uğraşanları izleyerek edindiğim tespitleri ve birlikte nasıl topyekün mücadele edeceğimizi hasbelkader anlatmak istiyorum.
    Öncelikle bu forumu açanlar ve gerçekten birşeyler yapmak için uğraşan arkadaşlar çabalarınızın farkındayım ve sizlere teşekkür ediyorum.
    Gelelim sorunlarımıza evet hepimiz bir şekilde iibf ailesinin içinde yerimizi aldık.
    Genel itibariyle vasat universitelerde notları son akşam ezberleyerek sınav kazandık ve mezun olduk.
    Eğitim hayatımız boyunca hiç zorlanmadık ve hayatın böyle devam edeceğine aldandık.
    Derken kpss maratonu sınavlar sınavlar ve kadrolar hep o robotlara bakarak bu puanla atanır mıyım şu puanla atanır mıyım paranoyasına girdik.
    Birşeyler elde etmek için topyekün mücadele etmek zorundayız.4001 illeti habis bir ur gibi merkezi kadrolarımızı baltalamakta ve günden güne eritmektedir. Bizim en büyük sorunumuz şudur çok bencil olmamız o kadar benciliz ki şu puana şurası gelir mi diye yanar döneriz geldikten sonra maaş ne kadar falan filan hep aynı dongu bu şekilde devam eder işe başladıktan sonra da sen sağ ben selamet evet iibf ruhu bu aşırı derecede benciliz devlette bizim bu zaafımızdan faydalanıp kadrolarımızı torpulemektedir.
    Ne yapmalıyız öncelikle şu puana bu gelir şu gelir muhabbetini bırakıp bu forumu yayabildiğimiz kadar yaymalı ve geliştirmeliyiz.Biliyorsunuz hepimizin binlerce arkadaşı var herkesi bu site mudavimi yapmalıyız kendi bindiğimiz dalı kesmeyelim şunu unutmayın topyekün mücadele etmeliyiz hakkımızı almalıyız bırakın ona buna kufur etmeyi sesimizi daha fazla kişiye duyuralım Facebook ta twitter da youtube da her mecrada mücadelemizi yapmalıyız.Geç kalınmış olsada bir mücadele markası ortaya çıkarmamız lazım ve herkesin bunu kullanması lazım atanamayan öğretmenler gibi bir marka oluşturup bunu kafalarda kazıyabiliriz.Birbirimize destek olmamız lazım mücadele çok önemli bırakın bu ustunuze olu toprağı serpilmiş gibi hareket etmeyi canlanın arkadaşlar ben fitili ateşliyorum artık bu forum canlanmalı ve bir baskı oluşturacak potansitele gelmeli herkese kolay gelsin

Son düzenleme: 20 Ocak 2015
    vesaire86, Tgb06 ve ismail9696 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş