Türk Hava Yolları

Türk hava yollarında çalışan veya çalışmayı düşünen arkadaşlar var mı?

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Dil varsa sizde her türlü girersiniz kendi mesleğinizi yapamazsınız ama bir şekilde THYde çalışırsınız özellikle DO&CO servis bölümüne çok kişi alınıyor güzel parada veriliyor.Askerliği ATATÜRK havaalanında yaptığımdan biliyorum :D

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Para ve yetenek varsa pilotda olabilirsin oda ayrı bir konu
Genelde host da alıyorlar bazen görüyorum ilanı ama boy kilo ve eli yüzü düzgünlük durumu var

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Dil varsa sizde her türlü girersiniz kendi mesleğinizi yapamazsınız ama bir şekilde THYde çalışırsınız özellikle DO&CO servis bölümüne çok kişi alınıyor güzel parada veriliyor.Askerliği ATATÜRK havaalanında yaptığımdan biliyorum :D
Sende ne ballımışın yav biz yapamadık öyle cafcaflı yerde askerlik yav Hadımköy dağında şeyimize kadar donduk üstüne topçu tarlasında geçti Günlerimiz yav
Allahtan bazen taksim Gümüşsuyu na inerdikte nefes alırdık

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Sende ne ballımışın yav biz yapamadık öyle cafcaflı yerde askerlik yav Hadımköy dağında şeyimize kadar donduk üstüne topçu tarlasında geçti Günlerimiz yav
Allahtan bazen taksim Gümüşsuyu na inerdikte nefes alırdık

Bende acemiyi Alemdağda yaptım hocam :) Taksim falan her hafta giderdik sağlıkçı yoktu bizde hastalananları sivil kıyafetleri giyer doğru kasımpaşa askeri hastaneye genelde kısa dönemlerle yollardı komutanlar 4-5 kişiydik bizde kısa dönem olarak havaalanında :) iyiydik şükür ama nöbette tuttum banyo tuvalette temizledim paspasta attım sıkıntı yok :)

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bende acemiyi Alemdağda yaptım hocam :) Taksim falan her hafta giderdik sağlıkçı yoktu bizde hastalananları sivil kıyafetleri giyer doğru kasımpaşa askeri hastaneye genelde kısa dönemlerle yollardı komutanlar 4-5 kişiydik bizde kısa dönem olarak havaalanında :) iyiydik şükür ama nöbette tuttum banyo tuvalette temizledim paspasta attım sıkıntı yok :)
Onlar normal gerçi bizde jiletcilerden tuvalet banyo temizliğine sıra kalmadı adamlar oralara gönüllü oluyorlardı arazi olmak için sabah içtimada tuvaletci çaycı ayrılırdı