türkiye finans şube ve genel müdürlük işe alım sınavı 2016

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar ocak ayında basvuru yapmıstım mail geldi sınav daveti için. hiç bir fikrim yok sınavı nasıl olur ne tür sorular çıkar daha önce giren olduysa yardımcı olabilirmisiniz Allah rızası için

Kafkaslıgerigeldi

aslında ben yokum
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
garanti, ziraat, işbankası, halkbankası, ziraat katılım sınavlarını sorsan yardımcı olabilirdim ama finansın sınavına hiç girmedim onun için yardımcı olamıyorum

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
teşekkür ederim kolay oluyomus mantık falan oluyomus ama çok belirsiz genede. diğer banka sorularından gideceğim artık tüh..

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
inşallah geç kalmamışsındır. bugun geri dönüşler için son gündü

sudem a

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
İktisat
Sinavina girmiştim genelde hep dikkat sorulari benzer paragraflar verip aradaki kelime farkını sormuşlardi matematik gene mantık soruları vardı

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
Sinavina girmiştim genelde hep dikkat sorulari benzer paragraflar verip aradaki kelime farkını sormuşlardi matematik gene mantık soruları vardı
çok teşekkür ederim cevap için. peki genel kültürde ne tarz sorular vardı bankacılık ve finansmı yoksa normal tarih soruları anayasa filanmı

sudem a

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
İktisat
çok teşekkür ederim cevap için. peki genel kültürde ne tarz sorular vardı bankacılık ve finansmı yoksa normal tarih soruları anayasa filanmı
Rica ederim . Hatırladığım kadarıyla sadece türkçe( oda genelde dikkat sorulariydi) matematik te mantık Ales tarzı sorular vardı . Kolay ama hız a yonelik bir sinavdi. tarih Coğrafya banka Terimleri yoktu yalnız ben 2013 te girdim son zamanlarda giren varsa verecegi bilgiler daha faydalı olur