türkiye kömür işletmeleri hakkında bilgi???

arkadaşlar türkiye kömür işletmeleri özelleştirme progr***** alınmadı dimi..artı maaşı hakkında bilgisi olan var mıdır.şimdiden teşekkürler.

özelleştirme Programında değil Zaten Özelleştirme Programında Olsa KPSS'den Merkezi Alım İle Personel Almaz
ÖZELLEŞTİRME KAPSAMINDAKİ KİTLER
TDİ
TŞFAŞ
tta GAYRİMENKUL A.Ş
TEDAŞ
SÜMER HOLDİNG

HAZİNEDE KAPSAMA ALINMAYAN KİTLER

MKEK
ETİ Maden
TTK
TKİ (Türkiye Kömür İşletmeleri)
EÜAŞ
TEİAŞ
TETAŞ
TEMSAN
TPAO
BOTAŞ
TMO
ÇAYKUR
TİGEM
DMO
TCDD
TÜVASAŞ
TÜDEMSAŞ
TÜLOMSAŞ
DHMİ
KEGM
ESK

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
TKİ soma işletmesini aradım...ELİ Ege linyitleri işletmesi olarak geçiyor... Evliysen lojman var bekarsan misafirhane var,sosyal tesisleri varmış,fiyatlar uygunmuş.....25 kişi çeşitli bölümlere dağıtılacakmış...özelleştirme ile ilgili bilgisi yokmuş konuştuğum kişinin ancak 2013 Manisa vergi şampiyonu olmuş ELİ,özelleştirileceğini sanmam...mesai yok,ctesi,pazar tatil...2500tl maaş var...akhisardan servis varmış..

TKİ soma işletmesini aradım...ELİ Ege linyitleri işletmesi olarak geçiyor... Evliysen lojman var bekarsan misafirhane var,sosyal tesisleri varmış,fiyatlar uygunmuş.....25 kişi çeşitli bölümlere dağıtılacakmış...özelleştirme ile ilgili bilgisi yokmuş konuştuğum kişinin ancak 2013 Manisa vergi şampiyonu olmuş ELİ,özelleştirileceğini sanmam...mesai yok,ctesi,pazar tatil...2500tl maaş var...akhisardan servis varmış..
Bilgiler için teşekkürler. TKİ olarak yazacağım tek yer Soma. Nedeni ise ilçenin görece büyük olması ve tesis imkanları.

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bilgiler için teşekkürler. TKİ olarak yazacağım tek yer Soma. Nedeni ise ilçenin görece büyük olması ve tesis imkanları.
ilçe büyük ama sosyal bi insan için alismak zor olabilir tesisler güzel evler 300 400 civari ev tutmak isteyenler için 2 sene önce gittim arasirada giderim manisa ya uzak balikesirden tren var

ilçe büyük ama sosyal bi insan için alismak zor olabilir tesisler güzel evler 300 400 civari ev tutmak isteyenler için 2 sene önce gittim arasirada giderim manisa ya uzak balikesirden tren var
Hocam asosyal olduğumdan pek sorun değil, yani diğer TKİ'lerle Saray, Orhaneli, Çan ve Tavşanlı ile karşılaştırınca daha büyük bir yer Soma ve oldukça fazla kişi de alacak.

Hayırlısı :)

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam asosyal olduğumdan pek sorun değil, yani diğer TKİ'lerle Saray, Orhaneli, Çan ve Tavşanlı ile karşılaştırınca daha büyük bir yer Soma ve oldukça fazla kişi de alacak.

Hayırlısı :)
hayirlisi tavsanli fena degil yalniZ oraya da gittim;)

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
izmire 1,5 manisaya 1 akhisara yarım saat uzaklıkta...bu arada 25 kişi alınacak...sosyalleşeceğimize eminim :)

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kaca düşer en son acaba ?

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
En kötü durumda olduğum icin olabilir mi :(

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Keşke düşse ya bende gelcem oraya :(

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
ilk tercıhlerımden değil ama tercıhlerımın arasında nedense kendımı manısa taraflarına fazla yakın hıssedıyorum :D öncekı tercıhlerde de tavsanlı teget gecmıstı bana 0,7 ıle sanırım gıdesım var ama en basada yazamıyorum malum nedenlerden oturu oncelık ıcıslerınde ama onlardan sonrakı sıralamalarda ust sıralarda dıyelım :)

bu arada sosyallıkten kasıt nedır kı ınsanlar son zamanlarda sadece avm de gezmeye sosyallesmek dıyorda ınsan ıcıne sadece sosyal medyada karısıyorlar bu mu sosyallık onca ınsanın calıstıgı yerde sosyallesmek zor olmasa gerek piskilet sürersiniz piknük yaparsınız top oynar at binersiniz :D olmadı piskevit yersiniz hepberaber nolacak allasen... bende buyuk sehırlerden nefret ederım ve asosyal bırı degılım ;) ankarada yasadıgıma bakmayın bu sehır benı ıflıtedıyor :/

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yelkenli sen gidersen beni fe arkamdan çek götür..yemek memek yaparız biz bunlara sosyallesmis oluruz ;)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Yelkenli sen gidersen beni fe arkamdan çek götür..yemek memek yaparız biz bunlara sosyallesmis oluruz ;)
:D hayırlısı diyelim @beteriktisat
yemek yapmayı iş edinecek olsaydım bana restoran açan çoktu :D aç bunlar bunlara yemek firması lazım hem ben eşimin karnını ancak doyuruyorum :D