Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Alt bölümümüz açılmış teşekkürler.

Kafanıza takılanları sorabilirsiniz. İİBF dostu bu kurumda kafanıza takınlar hakkında yardımcı olmak boynumuzun borcu arkadaşlar.

P1-P5 arası puanla alan, daldan dala zıplayacakları kapısından içeri almayan zor bir mülakatı olan değişik bir kurumdur. GKsı veya GYsi zayıf diğeri güçlü arkadaşlar kesinlikle düşünsün derim gelecekte.

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
kimse sormamis bisey ben sorayim guncel maaslar ne kadar? hem ilk sene hem kadro alindiktan sonraki maaslar nasil su anda?

Alt bölümümüz açılmış teşekkürler.

Kafanıza takılanları sorabilirsiniz. İİBF dostu bu kurumda kafanıza takınlar hakkında yardımcı olmak boynumuzun borcu arkadaşlar.
İşletmeci sen 80,65 ile girdin dimi hangi ildesin o alimda toplam kaç kişi alınmıştı?

P1-P5 arası puanla alan, daldan dala zıplayacakları kapısından içeri almayan zor bir mülakatı olan değişik bir kurumdur. GKsı veya GYsi zayıf diğeri güçlü arkadaşlar kesinlikle düşünsün derim gelecekte.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Mulakatlami aliyor sadece..calisma sartlari ve kosullari nedir maas konusunda bilgisi olan varmi

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
Mulakatlami aliyor sadece..calisma sartlari ve kosullari nedir maas konusunda bilgisi olan varmi
evet mulakatla aliyor. isci statusunde memur oluyorsunuz. baska kuruma nakil sansi yok ama istediginiz sehre tayin olma konusunda pek skinti olmuyordu babam calisirken halen oyle mi bilmiyorum. ilk 3 yil yanilmiyorsam istifa halinde tazminat odemeniz gerekiyor.
genelde koylerde veya ilcelerde calisirsiniz.
ilk sene sozlesmelisiniz dusuk maas alirsiniz. sonra kadro sinavi yapilir kadroya gecince maas falan da yukselir. guncel maasi da calisan arkadaslar soyler heralde sordugumuzu gorduklerinde..

edit: yanilmiyorsam maasi da yuksek. kitlerdeki gibi. ayrica giyim yardimi filan gibi ek odemeler ve lojman gibi guzellikleri de var. babamin donemindekileri anlatiyorum tabi ben eger degisen birsey olduysa arkadaslar duzeltsin lutfen.

Son düzenleme:

esraaa

VİP Üye
Bölüm
ÇEKO
geçmiş mülakat soruları var mı arkadaşlar? baktım baya ama göremedim

sudem a

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
İktisat
Yakin zaman da alim var mi ki?

esraaa

VİP Üye
Bölüm
ÇEKO
ileride belirlenecek bir tarihe ertelenmiş. erteledikleri belli bi tarih bile yok. ilginç

iibfzede22

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
şuan işler çok yoğun bölge müdürleri ve muavinleri yıl sonu sebebiyle aşırı çalışıo gerek tahsilatlar gerek diğer mevzular sebebyle personel alımına gereken titizlik gösterilemeyecegnden 1. aydan sonra yeni tarh belirlenr benm nacizane fkrim.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
şuan işler çok yoğun bölge müdürleri ve muavinleri yıl sonu sebebiyle aşırı çalışıo gerek tahsilatlar gerek diğer mevzular sebebyle personel alımına gereken titizlik gösterilemeyecegnden 1. aydan sonra yeni tarh belirlenr benm nacizane fkrim.
Ancak bizler de tam bu vakitlerde mülakattı vs. koşturuyorduk, bilemiyorum neler oluyorsa artık.

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaşlar sağlam bir duyum aldım. yılbaşından sonra ilan geliyor. hatta kendi bölgemin sayısını da duydum. tabi ki duyum olduğu için bunu söylemek istemiyorum.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
teşekkürler bilgi için. peki rakamlar nasıl? iyi bi sayı bekliyo mu bizi?
arkadaslar tarım kredı kooperatıflerınde bayan tercıh etmıyolar denılyo neden ? bayan memurlar ne iş yapıyor ? herkes ilçedemi çalışıyor ?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar sağlam bir duyum aldım. yılbaşından sonra ilan geliyor. hatta kendi bölgemin sayısını da duydum. tabi ki duyum olduğu için bunu söylemek istemiyorum.
mühendis alımını neden iptal ettiler ozaman