Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar tarim kredi kooperatifinde calisan arkadaslar bilgi verebilir mi? Interntte cok olumsuz yorumlar gördüm . Çalışma şartları vb hakkinda . Ve bu tazminat ve tayin olayi ben cok dusundurdu . Saglam bilgi verebilecek olan var midir acaba ?

cause

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar tarim kredi kooperatifinde calisan arkadaslar bilgi verebilir mi? Interntte cok olumsuz yorumlar gördüm . Çalışma şartları vb hakkinda . Ve bu tazminat ve tayin olayi ben cok dusundurdu . Saglam bilgi verebilecek olan var midir acaba ?
Ben 3-4 ay kadar çalıştım. Mesele çalışma şartları değil. Kurum birilerinin keyfine göre idare ediliyor. Çok bir hakkınız olmuyor. Ancak maaş vs. durumları iyi.

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben 3-4 ay kadar çalıştım. Mesele çalışma şartları değil. Kurum birilerinin keyfine göre idare ediliyor. Çok bir hakkınız olmuyor. Ancak maaş vs. durumları iyi.
Peki tayin konusunda bilginiz var mi ? Es durumu olsa dahi tayin hakki olmuyor diyorlar dogru mu

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Maliye
Şahsen başvuru olayı çok yanlış. Kıbrısta askerlik yapıyorum nasıl geleyim. Kurum hakkında da doğru düzgün bir bilgi sahibi değilim. İlana bakıyorum p3e göre çağıracaz mülakata diyor. E güzel kardeşim p3 ne kadar etkili mülakat ne kadar etkili hiçbir şey yazmamışsın. Saçma sapan bir ilan. Kurum hakkında bilgisi olan biri mesaj atabilir mi?

cause

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Peki tayin konusunda bilginiz var mi ? Es durumu olsa dahi tayin hakki olmuyor diyorlar dogru mu
Tayin üstlerin elinde, isterlerse tüm herkesin yerini oynatıp seni istediğin yere atarlar. Çok uğraşmanız lazım ve tanıdık lazım.