tüvasaş/Sakarya

Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İktisat
memleketim olan adapazarında açıla açıla sadece tüvasaş açıldı. Adapazarlı olanlar için maltepe de oturuyorum ki tüvasaşa yürüme mesafesindedir. bundan dolayı kurumu kit olmasına rağmen çok istiyorum. çakılı kadro olması herkese dez avantaj iken bana avantaj olduyor. Ancak puanım 89.2 . m7 310 gibi birşey ( yanlış hesaplamadıysam ). bölümüm iktisat. sizce yerleşebilir miyim

Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İktisat
gitti bi tercih tühh :aglyrmngaa:
şaka bir yana umarım gelir yerleşirsiniz:)
ya inşallah herkes yerleşir de . ben özellikle çok istiyorum. hazır memleketim . Allah ömür verdiği sürece yaşarım. Yatıp kalkıp hayal ediyorum. tabi herşey tercihe bakar .nasip artık

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
hmm . 5 kadro var . inşallah size kadar düşer puan :)
benim puan sıkıntılı noktada dhmi alım yapsaydı belki ikinciye kalma ihtimalim yüksek. alıştım galiba güzel olsun geç olsun diyorsuz. umarım sizin olur zira eve yakın olunca iyi olur

furkan öz

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
memleketim olan adapazarında açıla açıla sadece tüvasaş açıldı. Adapazarlı olanlar için maltepe de oturuyorum ki tüvasaşa yürüme mesafesindedir. bundan dolayı kurumu kit olmasına rağmen çok istiyorum. çakılı kadro olması herkese dez avantaj iken bana avantaj olduyor. Ancak puanım 89.2 . m7 310 gibi birşey ( yanlış hesaplamadıysam ). bölümüm iktisat. sizce yerleşebilir miyim
hemşerim :) .bende 88.3 . Uluslararası tica ve fin. Hendek liyim bende. ilk tercihim olacak. ama baktım ki 1 kadro var önümde :) nşallah bende çok istiyorum sakarya ya atanmayı. yoksa tüvasaş a kadar bi dünya yer var yazılacak. :)

Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İktisat
hemşerim :) .bende 88.3 . Uluslararası tica ve fin. Hendek liyim bende. ilk tercihim olacak. ama baktım ki 1 kadro var önümde :) nşallah bende çok istiyorum sakarya ya atanmayı. yoksa tüvasaş a kadar bi dünya yer var yazılacak. :)
ya ben özellikle istiyorum. babam rahatsız biraz. emekli. onların yanında bulunmam lazım. uzağa gitmek istemiyom. e haziran ı da beklemek istemiyom. bakalım hayırlısı artık

furkan öz

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
ya ben özellikle istiyorum. babam rahatsız biraz. emekli. onların yanında bulunmam lazım. uzağa gitmek istemiyom. e haziran ı da beklemek istemiyom. bakalım hayırlısı artık
geçmiş olsun kardeşim . inşallah gelir. ben sakarya yı sevdiğimden değil ama tabi kurulu düzen aile etkenlerinden yazıyom. yoksa ölene kadar çekilir mi sakarya :) ama tabi tercihin iyisi kötüsü olmaz. yapacaz tercihimizi bekleyecez . hepimizin hakkında hayırlısı

Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İktisat
geçmiş olsun kardeşim . inşallah gelir. ben sakarya yı sevdiğimden değil ama tabi kurulu düzen aile etkenlerinden yazıyom. yoksa ölene kadar çekilir mi sakarya :) ama tabi tercihin iyisi kötüsü olmaz. yapacaz tercihimizi bekleyecez . hepimizin hakkında hayırlısı
teşekkürler. inşallah bakalım. 2 hafta sonra herşey belli olur :)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
valla onnumara yer puanım oooolsada ben yazsaaam :D param olsada ben alsaaaammm :D

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
tüvasaş ta 5 kadromu var :)

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
hocam kite gireceksen yds şart, yabancı dil tazminatları çok iyi

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
KİT'lerde maaşınız dil olunca çok farkeder 657'ye göre. Atama aşamasında da ortalama 1,5 puan daha aşağı düşüyor.
evet farkındayım ama daha önce hiç çalışmadım. ingilizcem var ama orta diyelim alınmasın kendisi:)
nereden başlicam bilmiyorum nisana yetişir mi acep! ama başlamak lazım. şu tercih safsatası geçseydi bir:(