TWİTTER a HER GÜN KİMLER GİREBİLİR ?

Konu, 'Twitter Organizasyonları' kısmında cmdn tarafından paylaşıldı.

1. cmdn

cmdn İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28

ARKADAŞLAR BİR KONU DAHA AÇMIŞTIM DAHA ÖNCE AMA ;

1-HER GÜN TWİTTER a GİREN BİR GRUP OLUŞTURALIM DİYORUM
    2-ETKİNLİK GÜNLERİNİN DIŞINDADA PAYLAŞIMLAR OLSUN
    3-ŞİMDİ KİMLER GİREBİLİR CEVAP ATARLARSA BURAYA HER GÜN KAÇ KİŞİ OLABİLİYORUZ GÖRELİM

GİREBİLDİKLERİ SAATLERİ DE BİZLERLE PAYLAŞABİLİRLER İSE İYİ OLUR.
    (FORUM KULLANMAYAN BİRKAÇ ARKADAŞ VAR ONLARLA DA PAYLAŞIP HER GÜN ETKİN OLAN KAÇ KİŞİ OLUYORUZ GÖRELİM İSTİYORUM.)

HER GÜN PAYLAŞIM YAPAN BİR TWİTTER GRUBU KURALIM DİYORUM KISACASI.

2. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    görüyorsun ne yazan var ne bi şey yapan

Çoğunun mücadelesi

Selam PTT alım var mı ?

Kaç kişi alırlar ki ?

bu puana düşer mi ?

den oluşuyor :D ne yazık ki

3. esma

esma İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    ben her akşam 21-22.00 arası girebilirim. etkinlik olacaksa katılırım

4. karagulum

karagulum Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    belli bir saatte değil ama fırsat buldukça twittera takılıyorum

5. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    iyi güzel hoşta PTT de patlarsa ne olacak ? Tamam iş olsun da derdinde herkes bizim gibi ben zaten 2014 KPSS 'nı bekliyorum 2012 puanım işe yaramayacak puan ancak her gün nette olanlar var yani çok zor değil RT yapsınlar bari he bana yine hoş 2015 i beklerim en kötüsü .. zaten bu sürede bir sürü sınav var... ama her gün girenler en azından evet giriyorum arkadaşlar şu saatlerde falan desin İİBF için 10 rt yapsın çıksın yeter amacım her gün göz önünde olabilmek ''ya bu İİBF ne diyor ''sorusunu uyandırmak insanlarda ama diyorum haziranı PTT yi bekleyen arkadaşlar umarım iyi olur sonuçlar yoksa bu yapılmayan mücadeleler 2012 puanlarını çöpe attıklarının resmidir.Yine söylüyorum 2012 puanım var işe yaramaz 2014 e hazırlanıyorum amacım İİBF li bu arkadaşlara destek olup gereken adımların attırılmasını sağlamak.. Her gün giren inşallah 5-10 RT yapmayı zor görmez..

6. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    Ben her girdiğimde paylaşım yapıyorum az ya da çok .. sabah İrfan değirmenciye üşüştüm iki gün mesela.. neyse yani dediğim gibi paylaşım yapsalar da soğutmasalar diğer insanları hem paylaşımlar da artardı

7. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    katılacak arkadaşlara teşekkür ediyorum birkaç gün bekleyelim sayı kaç oluyor görelim bir de Twitter dan takip edelim birbirimizi şimdilik ..

8. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    Twitter dan takip edelim arkadaşlar sayı oluşturmayı bekleyelim cumartesi pazar gününün geçmesini bekleyelim sonra görücez sayıları az da olsa başlayacağız..

9. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    tamam twitter dan takip edelim birbirimizi avatarlarınızın altında yok takip edemedim.benim var tıklayıp takip edin .. cumartesi-pazarın geçmesini bekleyelim şimdilik paylaşımlarım devam ediyor benim zaten...

10. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    Görüntülenme 88 cevap 3 kişi.. ?

11. kpsszede

kpsszede Bu da mı Gol Değil Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    68
    bakalım farklı arkadaşlardan katılım olacak mı şu sabit 30 kişi dışına çıkamadık daha...

12. frba

frba Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    Etkinlik günleri hariç belli bi saat veremem ama fırsat buldukça twittera takılıyorum..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

13. rngl

rngl HEYHAT! Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    en çok yarın olacak etkinliği merak ediyorum. çoğunluk tıkladı ya cumartesiye hayırlısı..

14. slymn.latif

slymn.latif Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    ben sürekli twitterdayım mümkün olduğu kadarda mücadelemiz için twit atıyorum. ama bu iş sadece kalabalık olunca başarıya ulaşılacağını savunanlardanım. ayrıca etkinlikler daha sık hatırlatılmalı özellikle face yoluyla milletin haberi bile olmuyor. birde bir hedef konulmalı etkinlikten önce mesela yarının tagı ptt iibfnin hakkıdır vs gibi somut olursa sonuçlar daha olumlu olacaktır.

15. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    karakartal seni biliyorum sayıları oluşturalım işte bende her gün giriyorum.30-40 farketmez yavaş yavaş olur bir de popüler twitter adreslerinden de rica ederiz paylaşımlar için ama sayıları görelim birbirimizi takip edelim uygulamayı kullanıp geri bırakanlar oldu ben bir kere tıkladım takipçi geldi şimdi ücret falan istiyor da amaç bakalım kimler girecek

HER GÜN GİREN ARKADAŞLARIMDAN RİCAM HASTAG 'leri arama yaptırıp RT de yapsınlar.. ben öyle yapıyorum

16. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    seni de biliyorum hastag'leri arama yaptırıp olanlardan en azından 5-10 RT de yapalım ..

17. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    mücadele uygulaması bi geliyor bi gidiyor umarım cumartesi gecesine kadar olur elimden geldikçe oradan etkinlik saatini duyurmaya çalışıyorum

18. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    Ben göz önünde her gün olmalıyız diyorum çünkü bir gün ile pek gündem de kalamayız ertesi hafta herkes salacak yine
    dediğim gibi bence her gün gözler önünde olup ''acaba bu İİBF 'lilerin derdi ne ? '' sorusunu sordurmalıyız insanlara ve hastagleri arama yaptırıp RT de yapalım aynı saat olmasakta bunu yaptığımız da paylaşımlar artacak örneğin arama yerine #iibfadaletbekliyor yazıp arama yaptırıp kimler ne paylaşmış bakıp RT yapalım ...
    Her gün göz önünde olan bir grup olalım en azından diyorum RT ve paylaşım olsun

19. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    Arama yerine hastagleri yazıp arama yapalım oradan en azından paylaşımlardan 5-10 RT yapalım göz önünde olan bir grup olarak paylaşımlarımız hep göz önünde olsun

20. slymn.latif

slymn.latif Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    arkadşlar bu rt yaptırma siteleri var onlara üye olursan senin yaptığın twitleri rtliyor otamatik olarak ben böylece her seferinde 500- 1000 rt yaptırıyorum attığım twitleri bu gerçekte oluyor mu yoksa adı üstünde sadece görüntüden mi ibaret ?

Sayfayı Paylaş