Twitter Etkinliği 4 Nisan 2013 Saat 20:30'da

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Açıklama : VAZGEÇİLMEZ TWEET ADRESİMİZ FARUK ÇELİK VE GÜMRÜĞE YERLEŞENLERİN MERKEZİDE TERCİH YAPMALARININ ENGELLENMESİ ADINA TWİTTER'A YÜKLENİYORUZ.

Twitter Kalıpları :
  • #İİBF SORUNLRI-11.İİBFLİ 350BİN KİŞİ İŞ BEKLRKN YENİ DÜZNLMYLE YAPILN İŞ VE KADRYLA ALKASZ BÖLM MEZUNLRI VERGİ MÜFTTŞİ OLCK
  • #İİBF SRNLRI-10. AYLRDR 350BİN İİBFLİYE 2012-2014E 35BİNKADRO TALEBNDYZ.OLMLU GELŞME YK.AYRCA ELMZDKİ KADRLRDA BAŞKSNA VERLYR
  • #İİBF SORUNLARI-9. KADRO İSTYİNCE ÖZEL SEKTR İŞARET EDİLİYOR.MEZUN ÇOK OLUNCA ÖZEL SEKTR SÖMRYR.SESİMİZ DUYULMUYOR
  • #İİBF SORUNLARI-8. İİBF İÇİN HİÇBR İSTİHDAM POLİTİKSI BELRLNMEDĞİ HALDE AÇIKÖĞRTİM VE ÜNV KONTENJANLARINDA AZALTILMYA GİDLMYR
  • #İİBF SORUNLARI-7. İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SERTİFİKA MÜFREDATI İİBF LİLERE YE UYUŞTUĞU HALDE İİBF LİLER BU SERTİFKYI ALAMIYR.
  • #İİBF SORUNLARI-6. İŞ VE MESLK DANŞMNLIĞI ALANIMZ OLDĞU HALDE SERTİFKA ALAN HERKS BU MESLĞE ATANIYR.İSTHDAM ALNIMZ DARALTLIYR
  • #İİBF SORUNLARI-5. BELEDİYE VE SYDV GİBİ AÇIKTAN ALIMLAR KİMİ ZMN NİTELİK VE PUAN GÖZETİLMEKSZN YAPILIYR.
  • #İİBF SORUNLARI-4. İİBF LİLERİN KENDİ ALANI #GİH KADROLARI BU KADROLARI BASAMAK OLARK KULLNIP BIRKAN ALAKSZ BÖLMLERE VERLYR
  • #İİBF SORUNLARI-3. 4YILLIK MADDİ/MANEVİ EMEĞE KARŞLIK #SGK GİBİ BÜYÜK ALIMLARDA ÖNLİSANS TERCİH EDİLİYOR
  • #İİBF SORUNLARI-2. GÜMRK PERSNLNE MUVAFKT VERLEMDĞİ HLDE B GRUBNA TERCH YAPIP DİĞR MEZUNLRN ATANMSINI ENGLLYR KADRO BŞ KALYR
  • #İİBF SORUNLARI-1. 350BİN MEZUNMUZ VAR AMA SAYIMIZA ORANTILI KADRO VERİLMYR.KASIMDA722 KADRO KANITI

Hazırlayan : Bilal Yüzer

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
şuan faruk çelik twitter da
buraya yazdımki misafirlerde görsün diye haydi iibf twit e

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
akşam yine yıkıp geçelim 20 30'da..

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
hadi iibf katılan kişi sayısı artsın bakıp geçmeyin destek verin twit e haydiiii

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
ben 2 hesapla tweet attım ama biz tweet atmayı bıraktıktan sonra yine malum kodlular tweete başladı :(