Twitter Organizasyonları

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Sosyal Medyada Örgütleniyoruz.

Öncelikle Tüm İİBF'li arkadaşlarımızın birbirini takip etmesi şart. Eğer gerçekten birşeylerin değişmesini istiyorsak birbirimizi takip etmeliyiz.

@[twitter]iibflilernet[/twitter] Hesabını mutlaka takip etmeli ve organizasyonlara katılmalıyız.

Bu başlık altında arkadaşlarımız twitter adreslerini paylaşabilirler.

twitter hesabım var ama nasıl mesaj atılır,sesimizi orada nasıl duyurabilirim bilmiyorum.örneğin bir bakana (ki birçok siyasinin twitter hesabı) var nasıl mesaj gönderebiliriz. denemiştim ama yapamamıştım.

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO

gaspadinahmet

Üye
Mücadele Grubu
Merhaba arkadaşlar çok güzel olmuş site ve forum inşallah amacımıza oluşuruz tweet etkinlikleri de güzel olacak çünkü buraya üye olma zahmetini gösteren arkadaş 2

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkadaşlar hemen hemen hergün twit atıyorum ama sesimi ne kadar duyurabiliyorum bilmiyorum

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Yakın Zamanda sanırım introları hazırlamam için benden ricada bulundu mücadele grubu...

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
şuan da twitte iibfliler etkin tit atıyor bende rt ve twitlerle destek veriyorum büyük organizasyonları kısa zamanda yapalım serkan

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Arkdaşlar bu başlık varmış o yüzden yenisini açmaya gerek duymadım artık Twitter organizasyonlarını burdan takip edelim...

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar 10bin kadro tagını hazır twit listesi hazırlayıp kullanalım,her bir twitde bu tag yazılırsa bütün hesaplar bitene kadar tag ı kullanmıs oluruz,hazır liste hazırlicak olan birisi varmı? yardımcı olabilirim,çoklu hesap kullanan da var ,uygun olur hazır liste,ne dersiniz

Morpheus

Yeni Üye
fatih portakal İİBF liymiş .istanbul ing. işletme mezunu.şu anda da mahalli idareler alanında yüksek lisans yapıyomuş

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
gece yapılacak etkinlik kimler hazır??? ne konuda kime twit atıcaz konuşalım onu bir