Twitter üzerine biraz beyin fırtınası...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Her hafta twitter için uğraş veriyoruz. Haliyle herkesde bıkkınlık olduğunu gözlemliyorum... Mücadele grubu üyelerimizle bir beyin fırtınası yapalım neden ve neredelerde yanlış yapıyoruz.

İlk ben bir kaç bilgilendirmede bulunacağım...

Öncelikle biz tamamen bünyemizde bu işi çözmeye çalışıyoruz. Twitter kasma scripleri var Takip edeni takip ederim tarzı scriptler bunların bunlar keyfi amaçlı bunu yapmıyorlar doğrudan twitter üzerinde RT, takipçi, fav, TT çalışmaları yaparak bu işten menfaat sağlıyorlar... Öncelikle el altından bunlarla çalışmayı öneriyorum...

Son Öğretmenlerin TT çalışmasını inceledim bu tarz takipçi sistemlerinin yardımını kullandıklarını gözlemledim... Denemekte fayda var...

Altta bu tarz işleri yapan örnek bir kişinin fiyat listesini paylaşacam...

Twitter Türk Takipçi paketleri ;
5.000 Türk Aktif Takipçi + 500 Hediye Takipçi 30TL
10.000 Türk Aktif Takipçi +1000 Hediye Takipçi 60TL
15.000 Türk Aktif Takipçi + 1500 Hediye Takipçi 90TL
20.000 Türk Aktif Takipçi + 2000 Hediye Takipçi 120TL

Twitter Trend Topic Hizmeti ;
Uygun fiyatlar ile belirlediğiniz etiketleri Twitter Türkiye gündemine
sokuyoruz. Detaylar için PM isteyin.
Twitter Yabancı Takipçi paketleri ;
10.000 Yabancı Aktif Takipçi + 1000 Hediye Takipçi 25TL
25.000 Yabancı Aktif Takipçi + 2500 Hediye Takipçi 50TL
50.000 Yabancı Aktif Takipçi + 5000 Hediye Takipçi 100TL
100.000 Yabancı Aktif Takipçi + 10.000 Hediye Takipçi 150TL
Twit Reklamı ;
Hazırladığınız metni, Türk ve gerçek profillerden paylaşıyoruz.
1000 Twit reklamı ortalama 1Milyon+ gösterim 20TL
2000 Twit reklamı ortalama 2Milyon+ gösterim 40TL
5000 Twit reklamı ortalama 5Milyon+ gösterim 100TL
Twitter Rt-Fav ;
1K Başına 10TL veya Aylık kredili sistem ile üyelik sağlanır.

Burda biz hepsini kullanacaz yada şu kadar bayılcaz boşuna gibi birşey değil... Sadece deneyecez. Sitenin önümüzdeki ayki reklam gelirlerini bunun için kullanabiliriz.

Benim önerim bu konuda şudur. Bu takipçi sistemlerinden Twit reklam kısmı 5000. tanesi 100 TL bunun gibi 3 farklı bu işi yapanı el altından bulalım... o güne bizde geniş çaplı bir organizasyon düzenleyelim... Aramızda görevlendirdiğimiz arkadaşlarımızda organizasyondan 2 saat önce Önemli kişilere tagımız yazmaları için baskı yapsın... Facebook grubumuz gün içinde sürekli duyursun... Bir grup malum nette duyuru yapsın... Facebook üzerinden açık iibf gruplarına destek vermeleri için yazarız... Forum'un en üstünede tagı paylaşmak için güzel bir buton ekleriz...

Daha sonra denedik olmadı deriz olmazsa... Taş atıp kolumuz yorulmaz ya sadece sitenin reklam gelirini İİBF yararına bir organizasyonda denemiş oluruz.