TWİTTERDA KİMSE YOKKEN ETKİNLİK YAPALIM MI? #HAZİRANDAİİBFY10BİNKADRO

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Millet twitterda in cin top oynuyor, ergenlerin absürd tagları tt oluyor. Twittera girebilenler toplaşalım da bir etkinlik yapalım mı? Şimdiye kadar hiç tt olamadık diye içimizde kaldı en azından içimiz rahatlar :)
Kaç kişi varız? :rolleyes:

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
anlaşılan benden başka kimse yok :( Ama cumhurbaşkanı bile twitterda siz niye yoksunuz ki ?

twitterin kapanması bizim işimize gelir arkadaşlar. niye mi çüünkü 350 bin dediginiz iibf li birlik olupta bir tt olamiyorduk. bakanlar kurum ve kuruluşlarda twit ler yüzünden başka bölümlere ağırlık veriyorlardı. facebookuda kapatsalarda kurtulsak pc başında zaman geçirmekten.

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
twitterin kapanması bizim işimize gelir arkadaşlar. niye mi çüünkü 350 bin dediginiz iibf li birlik olupta bir tt olamiyorduk. bakanlar kurum ve kuruluşlarda twit ler yüzünden başka bölümlere ağırlık veriyorlardı. facebookuda kapatsalarda kurtulsak pc başında zaman geçirmekten.
Güzel yaklaşım :)
Ben tt olamadık diye içimizde kalmasın, ölmeden o günleri görelim diye etkinlik yapalım demiştim :eek:

esma

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
giremiyorum ben erişim yok diyor
siz nasıl giriyorsunuz

esma

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
öğrenci yurdunun interneti bu teknolojiden de pek anlamam dns ayarını değiştirirsem problem olursa bende çalışan olarak sıkıntı yaşarım

esma

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
biliyorsunuz. etkinliğe her zaman varım ama durum bu. twitter açıldığı anda etkinlikteyim

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
biliyorsunuz. etkinliğe her zaman varım ama durum bu. twitter açıldığı anda etkinlikteyim
Bülent Arıç, Melih Gökçek, Abdullah Gül bile twittera girerken bizim girmemiz garip karşılanmaz herhalde. Ama sen yurtta olduğun için yurttakilerin yasak sitelere girmemesini istemen çok normal

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
ya gerçekten twittere erişemeyen var mı? bende mi bir sorun var ben hala çok rahatlıkla twittera ulaşabiliyorum.

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
yasak kalktı

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
dns'nin d'sinden anlamam ki ben. herhalde dün gece kardeşim yaptı. Ben de diyorum ki neden bende bir sorun yok :D twitterda iibf mücadelesi var mı şu an
hesabım askıya alındığı için(Akp il gençlik kollarına twitter yasak değil mi siz nasıl tweet atıyorsunuz diye sorduğum için beni spamlattılar :D ) İİBFli kimseye denk gelemedim twitterda

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
anlaşmışlar twitter ile tib

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
25 martta ne olacaksa artık onu mu engellemeye çalışıyorlar ortalık cidden karışık.ptt ilanı iyi bile çıkmış bu kaos ortamında:)