ÜÇ ADAM'DA İİBF MEZUNLARININ SORUNLARININ GÜNDEME GETİRİLMESİ İÇİN ETKİNLİK

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Anlaşılan kimsenin umrunda değil, herkesin keyfi yerinde. Geyik için başlık açmış olsam herkes hemen cevap verirdi.
Hepinize iyi eğlenceler

braveheart19

İyi Bilinen Üye
hafta sonu olmasından dolayı nete giremeyenler olabilir hocam yarın bişeyler olur umarım

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
hüseyin çelik cnntürk canlı yayında hande fırat öğretmenlere sizi soracam demiş twitterdan bende bizi sakın sormayın maliyeye fizikçi atanıyor maliyeci evde bekliyor bunu da sakın soramyın gibi bişeyler yazdım öğretmenden başka atanamyan yok sanıyorlar ülkede
hande fırat@handefrt28 dk.
@HuseyinYayman ve @utkucakirozer ile konuğumuz @hc_huseyincelik 21.00 de

Anlaşılan kimsenin umrunda değil, herkesin keyfi yerinde. Geyik için başlık açmış olsam herkes hemen cevap verirdi.
Hepinize iyi eğlenceler
işin kötü yanı bu işte. 3 adamla 5 adamla olacak iş değil bu. daha biz 3 kişi değiliz. sayımızın az olduğundan değil ama bir merkez üssü yok. çok dağınık haldeyiz.

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
işin kötü yanı bu işte. 3 adamla 5 adamla olacak iş değil bu. daha biz 3 kişi değiliz. sayımızın az olduğundan değil ama bir merkez üssü yok. çok dağınık haldeyiz.
Evet sayımız az değil, bir programı sunan 3 kişiden üçünün de İİBF mezunu olması İİBF'lilerin biraraya gelince yapamayacağı bir şeyin olmadığını gösteriyor ama biz potansiyelimizi hep başkalarından birşeyler umarak harcıyoruz.