Uluslararası İlişkiler(4507) KPSS

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaşlar İibf'ye aktarılan 199 kadronun sadece 63'ü ulusa ayrıldı. Çoğumuz tercih yaparken zorlandı. 30 tercihi bile güç bela doldurabildik. Kimimiz hiç istemeyeceği yerleri yazmak zorunda kaldı. Gerekli çalışmaları yapmak için başlıktaki grubumuzu Facete kurdum. Tüm ulus mezunlarını bekliyorum.

Kenan Guzelgun

Beşiktaş JK
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
tercihlerde iibf olarak genel bir kodlama olmalı ayrım niye üniversiteye girerkende aynı puanla giriyoruz çıkarkende hiçbirsey öğrenmeden çıkıyoruz neyin ayrımı bu

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
Çok saçma bir başlık olmuş

cambaz

sessiz mod
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
bizde pastadan eşit pay istiyoruz niye garip geldi ki millete :kötü:

cambaz

sessiz mod
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Son düzenleme:

Nazakgl

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Neden bize az kadro veriliyor Cidden ben mantığını anlamıyorum yani fakültede yüksek puanla kapatan bölüm bizimkisi diğerlerine göre yani en azından ben girdiğimde öyleydi ama kadro yok..:kötü:

cambaz

sessiz mod
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bende diyorum bu stratejik zeka, bu analiz kabiliyeti nerden geliyor diye:) şimdi rahatladım anlayınca :)
:kptmya::D bende diyorum bir şey çekiyor beni sana demek bölümdenmiş ;) o değil de ben bu gazla dışişlerinin kapısına dayanırım :)

cambaz

sessiz mod
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Dış işleri meslek memurunu artık kpss ile almayacak haberinde mi?:)
yok bir süredir bölümden uzaklaştım askerlik ardından kyk ptt vs ne zamandır şimdi baktım yeni başlamış o zaman nasıl alacak kriter ne olacak gerçi ben bıraktım artık dış işlerini bir uzmanlığa kapağı atıp hobilerimle ilgilenecem tabi önce bir düz memurluğa gireyimde :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
yok bir süredir bölümden uzaklaştım askerlik ardından kyk ptt vs ne zamandır şimdi baktım yeni başlamış o zaman nasıl alacak kriter ne olacak gerçi ben bıraktım artık dış işlerini bir uzmanlığa kapağı atıp hobilerimle ilgilenecem tabi önce bir düz memurluğa gireyimde :)
Bende öyle düşünüyorum ama kendi sınav yapacak miş yine yapar 7-8 aşamalı sınav:) objektif olsa da kendi yapsa. Büyükelçi olcak adamın kpss ye girmesi saçma zaten:) ama objektif olur inşallah gerçekten bilgi yi ölçer.

Akapella

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Benim akrabalarım çalışıyodu dışişlerinde kendi zamanında (yaklaşık 10 yıl önce) ilk okul mezunu liseyi açıktan bitirdi bide daktilo sertifikası aldı. Sekreterimsi bi yerden başladı şimdi yurt dışlarından gelmiyo, lojmanada taşındı.. Meslek memurluğunda gözümüz yok imkansız gibide sekreter olarak girsek yine yeter.. Önü açıl her türlü imkan var ama beğenipte almazlar:)

cambaz

sessiz mod
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bende öyle düşünüyorum ama kendi sınav yapacak miş yine yapar 7-8 aşamalı sınav:) objektif olsa da kendi yapsa. Büyükelçi olcak adamın kpss ye girmesi saçma zaten:) ama objektif olur inşallah gerçekten bilgi yi ölçer.
objektif olacağından şüpheliyim yoksa yine kpss şartı koşar kendisi 2.bir sınav yapardı var bu işin altında bir şey :)

cambaz

sessiz mod
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
var mı bizden ptt atanan

Kenan Guzelgun

Beşiktaş JK
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
nasıl bir ülkedeyiz yaw evde oturup açıktan işletme bitiren biri bizden daha avantajlı tercihlerde bu nitelik kodlarını neye göre belirliyorlar nasıl bir yol izliyorlar bizi kimler yönetiyor lanet gitsin herşeyide nasip kısmet diye öteki dünyaya bırakırsan olacağı bu tabi hak aramayı bile günah biliyoruz yaw yazın cumhurbaşkanlığı bilgi edinmeye açın telefonu patlatın yapın birşeyler. kararlı bir topluluğun önünde hiçbir engel olamaz

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
nasıl bir ülkedeyiz yaw evde oturup açıktan işletme bitiren biri bizden daha avantajlı tercihlerde bu nitelik kodlarını neye göre belirliyorlar nasıl bir yol izliyorlar bizi kimler yönetiyor lanet gitsin herşeyide nasip kısmet diye öteki dünyaya bırakırsan olacağı bu tabi hak aramayı bile günah biliyoruz yaw yazın cumhurbaşkanlığı bilgi edinmeye açın telefonu patlatın yapın birşeyler. kararlı bir topluluğun önünde hiçbir engel olamaz
evde oturup isletme bitireni kpss de gecersen sen daha avanyajlisin;)