uluslararası ilişkiler mezunları toplanıp cimere yazalım

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
bilindiği üzere çoğu kit ulus mezununa yer vermiyor bildiğim kadarıyla sadece teiaş ulus mezunu alıyor.ben daha önce yazdım tcdd taşımacılıktan olumlu cevap almıştım birkez daha hatırlatalım
cimere yazalım tcdd ve tcdd taşımacılık ulus mezunlarına da yer versin tıpkı teiaş gibi
bunu görmezden gelmeyin yada başkaları yapar demeyin işletme iktisat kamu yönetimi mezununun bunu yapmasını beklemeyin
kimse kusura bakmasın menfaat meselesi bir işletme mezunu çıkıp ulusa haksızlık oluyor diye cimere yazmaz burada iş bize düşüyor dediğim gibi daha önce de göndermiştim şimdi de göndereceğim lütfen birlik olalım puanı benden düşük olmasına rağmen o bölümler kite atanırken benim sgk ya atanmam gerçekten beni üzüyor günde birsürü insan bu forumlara bakıyor malumunuz atama yok zaten ses çıkaramadığım için kadro yok bu sefer sesinizi cıkarın ben akşam bir metin hazırlarım

kimseyle tartışmak için yazmadım ama birisi çıkarda bu siteme karşı haksızca eleştiride bulunursa cevabıda gecikmez çünkü ben burada uluslararası ilişkiler mezununa ayrıcalık tanınmasını değil kadro dağılımında diğer bölümlerle eşit pay almak için mücadele ediyorum

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Sitenin sosyal medya platformlarında da destek verilebilir. Bunun için metin ve etkinlik oluşturulması gerekmiyor mu?

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
ben bir metin hazırladım bunu gönderebiliriz diğer platformlarda da paylaşılabilir

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
1.
BAŞVURAN:
T.C :
ADRES :

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinin aldığı dersler cok yakın olmakla birlikte tüm bölümler idari hizmetler sınıfına yöneliktir.

Merkezi alımlarda TCDD Taşımacılık A.Ş 2017/1 döneminde İktisat, İşletme, Kamu yönetimi istihdam ederen 2018/1 döneminde sadece Kamu yönetimi almıştır.

Bu durum İİBF'nin "ULUSLARARASI İLİŞKİLER, ÇEKO , EKONOMETRİ" gibi bölümlerinde yığılmaya neden olmakla birlikte bahsi geçen bölüm mezunlarının yüksek puanlara sahip olmasına rağmen "TCDD , TCDD TAŞIMACILIK " gibi KİT kurumlarına başvurma hakkı tamamen ellerinden alınmaktadır

Durumun incelenip bu tür haksızlıklarla ortaya cıkan olumsuz durumların gederilmesini,İİBF bölümleri arasındaki farkın ortadan kaldırılması icin tüm İİBF bölümlerine eşit hak tanınmasını alımların bu doğrultuda yapılmasını saygılarımla arz ederim.

şu an üzerinde cok çalışamadım değiştirilebilir yeni bilgiler eklenebilir 2017/1 i örnek vermiştim bu metni yazdığımda sonraki atamaları da örnek verebiliriz

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
1.
BAŞVURAN:
T.C :
ADRES :

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinin aldığı dersler cok yakın olmakla birlikte tüm bölümler idari hizmetler sınıfına yöneliktir.

Merkezi alımlarda TCDD Taşımacılık A.Ş 2017/1 döneminde İktisat, İşletme, Kamu yönetimi istihdam ederen 2018/1 döneminde sadece Kamu yönetimi almıştır.

Bu durum İİBF'nin "ULUSLARARASI İLİŞKİLER, ÇEKO , EKONOMETRİ" gibi bölümlerinde yığılmaya neden olmakla birlikte bahsi geçen bölüm mezunlarının yüksek puanlara sahip olmasına rağmen "TCDD , TCDD TAŞIMACILIK " gibi KİT kurumlarına başvurma hakkı tamamen ellerinden alınmaktadır

Durumun incelenip bu tür haksızlıklarla ortaya cıkan olumsuz durumların gederilmesini,İİBF bölümleri arasındaki farkın ortadan kaldırılması icin tüm İİBF bölümlerine eşit hak tanınmasını alımların bu doğrultuda yapılmasını saygılarımla arz ederim.

şu an üzerinde cok çalışamadım değiştirilebilir yeni bilgiler eklenebilir 2017/1 i örnek vermiştim bu metni yazdığımda sonraki atamaları da örnek verebiliriz

diğer atamalardaki puanları da yazabiliriz

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
TCDD TAŞIMACILIK PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞINA

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinin aldığı dersler çok yakın olmakla birlikte tüm bölümler idari hizmetler sınıfına yöneliktir.

Merkezi alımlarda TCDD Taşımacılık A.Ş 2017/1 döneminde İktisat, İşletme, Kamu yönetimi istihdam ederken 2018/1 döneminde sadece Kamu yönetimi mezunu istihdam etmiştir. Diğer taraftan örnek vermek gerekirse TEİAŞ ,EÜAŞ gibi kit kurumları İİBF mezunlarına eşit hak tanımakta tüm İİBF bölümlerini eşit istihdam etmektedir.

KİT kurumlarının İİBF bölümlerine eşit yer vermemesi, İİBF'nin "ULUSLARARASI İLİŞKİLER, ÇEKO EKONOMETRİ" gibi bölümlerinde yığılmaya neden olmakla birlikte bahsi geçen bölüm mezunlarının yüksek puanlara sahip olmasına rağmen "TCDD , TCDD TAŞIMACILIK " gibi KİT kurumlarına başvurma hakkı tamamen ellerinden alınmaktadır.

Durumun incelenip bu eşitsizlikle ortaya cıkan olumsuz durumların giderilmesini, İİBF bölümleri arasındaki farkın ortadan kaldırılması için tüm İİBF bölümlerine eşit hak tanınmasını, alımların bu doğrultuda yapılmasını atama bekleyen tüm İİBF mezunları adına
saygılarımla arz ederim.

bunu gönderdim
umarım ulus mezunları gönderir bunu da göndermiyorsa bir ulus mezunu umrunda değil demektir atama

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
TCDD TAŞIMACILIK PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞINA

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinin aldığı dersler çok yakın olmakla birlikte tüm bölümler idari hizmetler sınıfına yöneliktir.

Merkezi alımlarda TCDD Taşımacılık A.Ş 2017/1 döneminde İktisat, İşletme, Kamu yönetimi istihdam ederken 2018/1 döneminde sadece Kamu yönetimi mezunu istihdam etmiştir. Diğer taraftan örnek vermek gerekirse TEİAŞ ,EÜAŞ gibi kit kurumları İİBF mezunlarına eşit hak tanımakta tüm İİBF bölümlerini eşit istihdam etmektedir.

KİT kurumlarının İİBF bölümlerine eşit yer vermemesi, İİBF'nin "ULUSLARARASI İLİŞKİLER, ÇEKO EKONOMETRİ" gibi bölümlerinde yığılmaya neden olmakla birlikte bahsi geçen bölüm mezunlarının yüksek puanlara sahip olmasına rağmen "TCDD , TCDD TAŞIMACILIK " gibi KİT kurumlarına başvurma hakkı tamamen ellerinden alınmaktadır.

Durumun incelenip bu eşitsizlikle ortaya cıkan olumsuz durumların giderilmesini, İİBF bölümleri arasındaki farkın ortadan kaldırılması için tüm İİBF bölümlerine eşit hak tanınmasını, alımların bu doğrultuda yapılmasını atama bekleyen tüm İİBF mezunları adına
saygılarımla arz ederim.

bunu gönderdim
umarım ulus mezunları gönderir bunu da göndermiyorsa bir ulus mezunu umrunda değil demektir atama
Ayni metni cimer üzerinden çeko mezunu olarak ben de atıyorum umarim sonuc alınır

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler