Uluslararası İlişkiler Platformu

soleares

Yeni Üye
Bölüm sorunları, atamalar, kadro mücadelesi ile ilgili bilgileri paylaşabileceğimiz ilk sayfamız hayırlı olsun..

şu anda kuzenimin işyerinden giriyorum bu foruma.Evimde normalde internet bağlantım yok.Sitelere telefonumdan giriyorum.İnşallah tez vakitte bu sitemizin çalışmaları biter de siteye telefonumdan erişim sağlayabilirim.

Bu arada inşallah kılavuzda ULS'cileri ve İİBF'lileri bir nebze de olsa sevindiren kadrolar görürüz

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Aktif narkissos yeniden toparlanıyoruz :)

narkissos

Yeni Üye
Mücadele Grubu
hmm iyi burdayım o zaman bilginiz olsun ! ama siteyi tam çözemedim henüz çıktığım yere geri dönemiyorum tekrar.. bu yazıyı da tesadüfen gördüm ha :)

medcezir

Yeni Üye
herkese merhaba arkadaşlar. iibf.net inşallah ilerde güzel yerlere gelir. iyi paylaşımların yapıldığı muteber bir site olur. hepimize hayırlı olsun. ben de bir uls. mezunu olarak forumdayım.

magdurulsci

Aktif Üye
Mücadele Grubu
hey gidi..okurken en havalı bölümdük :) şimdi en az pay alanlarız..30 tercih hakkı ve 32 tercih edebileceğim yer olunca daha ilk gün tercihleri yaptım,teslim ettim ipşak.hayatımın en umutsuz atama süreci.! keşke annemi dinleyip öğretmen olsaydım diyorum..bilmem sadece ben miyim uls okuduğuna pişman olan? :/
iibf üvey evlat; biz de iibfnin üvey evladıyız gibi hissediyorum..

ne illet bölümmüş..30 tercihi dolduracak kadro bulamıyorum..82 puanla hazirana kaldık yine

intifada

Üyeliği İptal Edildi
EKonometri bile bizi gecti... ben diyorum bolumdaslarima.... gelin 4507 icin calisalim... bu kasim atamasi haziranin ayak sesleri... 420 de 76 kadro verdiler biz3... yani 6 da 1... haziranda iibf ye 3000 kadro gelse ki gelmeyecek ulininki 500 olur... tabi buralara yine diher iibf bolumleride basvuru yapqr... ama biz uliciler diger kadrolara basvuru yapamqyiz... bu foruma giren herkese soyluyorum... bu baslikta bu mesajan sonra 1 gun icinde 250 adet mesaj yazilmis olsun... yoksa ben gider memurlar nete acarim basligimi

magdurulsci

Aktif Üye
Mücadele Grubu
EKonometri bile bizi gecti... ben diyorum bolumdaslarima.... gelin 4507 icin calisalim... bu kasim atamasi haziranin ayak sesleri... 420 de 76 kadro verdiler biz3... yani 6 da 1... haziranda iibf ye 3000 kadro gelse ki gelmeyecek ulininki 500 olur... tabi buralara yine diher iibf bolumleride basvuru yapqr... ama biz uliciler diger kadrolara basvuru yapamqyiz... bu foruma giren herkese soyluyorum... bu baslikta bu mesajan sonra 1 gun icinde 250 adet mesaj yazilmis olsun... yoksa ben gider memurlar nete acarim basligimi
abi ben de diyorum biz diğer iibflilerin bazı kadrolarına başvuramazken; bizim kodumuz olduğunda diğer kodlar da oluyo ve zaten az olan kadroda onlarla da yarışa mecbur bırakılıyoruz. madem az veriyosun sadece 4507 yap yada ul ve kamuyu yarıştır sadece..off biz iibflilerin içinde en ezileniz..!

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Uli, ekonometri ve çeko durumları zor gerçekten. Ayrıştırıcı yorumlarınıza değil ama mücadelenize saygı duyuyoruz.

Şuraya giderim, buraya giderim şeklinde çocukça tehditler hoş değil. İnşallah İİBF'ye de uliye de hepimize de bol bol kadro verilir.

vardırbirhayır

Emekler karşılık bulsa, işte en önemli duamız..
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
arkadaşım memurlarnet İİBfyi takmıyo bizim bölümümü takar. Ya burası olur yada başka bir durum olur ben hala neden sgk icraya başvuramadığımızı anlamıyorum herşeyi geçtim hani sizin alanınız değil deseler maliyeye nasıl fizikçi alıyosun

vardırbirhayır

Emekler karşılık bulsa, işte en önemli duamız..
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Uli, ekonometri ve çeko durumları zor gerçekten. Ayrıştırıcı yorumlarınıza değil ama mücadelenize saygı duyuyoruz.

Şuraya giderim, buraya giderim şeklinde çocukça tehditler hoş değil. İnşallah İİBF'ye de uliye de hepimize de bol bol kadro verilir.
diğer bölümler fena değil bizim bölüm çok sakat en azından eşit muamele görmeyi hakediyoruz.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hani beterin beteri vardir derler yaa! İste ulus mezunu olmak onun gibi bisey. Zaten az kadro alan iibf icinde en kiyida kalan bolumden mezun olmak bazen insani gereksiz hissettirir.
Mukemmel sekilde siyaset yaparsin, okudugun bolum hukuk bazlidir, tarih zaten bolumun ana temasidir, ulkeler cografyasini bilmekle kalmaz hukumet sistemlerini, dinlerini, irklarini bilirsin. Ama gel gor ki bir hicsin. Bildiklerinin bir degeri yoktur ozel sektorde.
Sonra kendini kpssye verirsin. Bir an kendini dersanede muebbet hapis cezasi almis gibi hissedersin. İste o zaman dersin ki "Olsun! Buna da sukurler olsun! Beterin beteri var!"

eylul2011

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
aa siz özelde iş nasıl bulamıyorsunuz gibi sorularla dershane de karşılaşırsınız o zaman senin işin ne ben orman mühendisiyim ühendisler için de en çok alım bizden diyen bi zihiniyet hey allahım işkurun bilgisayarlı muhasebe kursuna başvurursun sen 79la atanırsın der bilmez görevli yav o zaman ben niye hala evdeyim tövbe yaa

Zuurtu

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bizim bölüme ayrılan kadroyu arttırmak için de çalışalım arkadaşlar

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
2014/2 tercih klavuzuna göre uluslararası ilişkiler bölümünün nerdeyse iibfden alakası kalmamış gibi. Başvurulacak kadro çok az. 2013 Aralık'ta yazmışım: ulus bölümü beterin beteridir diye. Gerçekten öyle olduğunun kanıtıdır 2014/2 tercih klavuzu.

ARTIK KENDİMİ BİR İİBFLİ GİBİ HİSSETMİYORUM.

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
2014/2 tercih klavuzuna göre uluslararası ilişkiler bölümünün nerdeyse iibfden alakası kalmamış gibi. Başvurulacak kadro çok az. 2013 Aralık'ta yazmışım: ulus bölümü beterin beteridir diye. Gerçekten öyle olduğunun kanıtıdır 2014/2 tercih klavuzu.

ARTIK KENDİMİ BİR İİBFLİ GİBİ HİSSETMİYORUM.
kaç kadro geldi size :(