Üniversite Mezunu İşsizlere Ücret Verilmesi

Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
İktisat
ünüversiteli işsizlere ücret verilecekmiş yav kadro ver biz bedava para istemiyoruz alın terimizi isityoruz yıllarca okumamızın karşılığını istiyoruz giden yılların karşılığını istiyoruz tamircide çırak olsaydık işimiz vardı şimdiye hani şimdi seçim yaklaştı oylar önemli işsizlik şimdimi aklınıza geldi

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
ömür boyu asalak gibi mi yaşayacaz. biz bu ülkeye hiç mi artı değer katamayacaz.

Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
İktisat
katmıyoruz demekkı seçim deki oy herşeyden onemlı bizim giden hayatlarımızın ne önemi var ki

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
sadaka cumhuriyeti olduk be...
kömür-odun,hasta parası yaşlı parası vb adı altında hak etmeyenlerede sosyal yardım veriyolar.
doğuda bazı illerde halkın %80 i sosyal yardım alıyomuş.

ne kadarmış peki demek düşer bize bu saatten sonra ;bu arada öğretmenler bile yatarak 2500 maaş alıyor bir tek biz asalak değiliz arkadaşlar asalağın büyüğü bunlar

kukuleta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
öğretmen demeyin ya şunları andırtmayın şu forumda bu kadar mı soğudum bu meslek grubu ve acındırmasından atanınca da ağlıyorlar ya of ...

soner bedir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
vay arkadaş adamlar susup olayın vehametini dillendirmeyelim diye para veriyolar ya la
bu resmen satın alma hamlesidir sosyal hiç bi tarafı yok
çünkü sosyal bir devlet çalışabilecek olan eğitimli gencine iş imkanı yaratır para vermez

el-memur

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Çarşamba günü Saat 21:00'da Twitterdayız!

Kasım için vaktimiz daralıyor.
Partilere kadro yoksa oy da yok! diyeceğiz.

Çarşamba günü Ak Parti yetkililerine sesimizi duyuracağız. Perşembe ve cuma günü 21.00'da da diğer partiler için etkinlik düzenlenecek.

Bunalım değil mücadele zamanı!

Hashtag:

‪#‎MerkeziAtamayaKadroYoksaOydaYok‬

Çarşamba saat 21.00
Etiketleyeceğimiz isimleri çarşamba belirteceğiz.

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
Size kadro yok daha nasıl diyeyim diyor devlet başka bir manası yok bence,,misal 1 milyon kişiye bu yardım yapılacak ve aylık 500 tl diyelim,,kadro aç 250 bin kişiye iş imkanı sağla aynı harcamayla hem o 250 bin sevinsin hem devlet e bir katkı olsun.. ama yok kadro verdimi ömür boyu,,bu yardımı ise istediği zaman kaldırabilecek..
Eğer devlet büyükleri işsizleri düşünüyorsa işi kökten çözecek çözümler aramalı..

Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
İktisat
yani konunun özü bi çin ata sözü derki bana hergün balık vereceğine bir gün balık tutmayı öğret

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
twitter etkinliği bugün mü arkadaşlar

el-memur

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Unutmayın. Saat 21.00'da twitterdayız. Zamanımız daralıyor. Vaatler belirleniyor. Sesimizi duyurmalıyız ki sorun çözülsün.
AKP kurmaylarına ve kabine üyelerine tweet atıyoruz.
Saat: 21.00
Hashtag: ‪#‎MerkeziAtamayaKadroYoksaOydaYok‬

hasbihâl

Bismillah, her hayrın başıdır.
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Harran Ünv.
Bölüm
İktisat
Sadaka istemiyoruz, kadro istiyoruz

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Doğu diğer bölgelere oranla daha fazla yardim alabilir bunun nedenlerini saymaya gerek yok ama %80 cok abarti bir oran sen hakkini boyle mi savunuyorsun gerizekali okumussun ama insan olamamissin bu oran doğuya karşı besledigin kinin göstergesidir
gerizekalı sana benzer okudum insanda oldum allaha şükür. kimseye de kinim yok kini olanlar dağlarda! sana ilin isminide söyleyim ^^Batman halkının %80 i sosyal yardım alıyor ^^şeklinde 2-3 ay önce ana habererde izlemiştim bi araştırda gör. buraya yazdığım her şeyin arkasındayım hepsinin kaynağı sağlam. sende o elektrik faturası bile vermeyen %80 in içindesin galiba

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
gerizekalı sana benzer okudum insanda oldum allaha şükür. kimseye de kinim yok kini olanlar dağlarda! sana ilin isminide söyleyim ^^Batman halkının %80 i sosyal yardım alıyor ^^şeklinde 2-3 ay önce ana habererde izlemiştim bi araştırda gör. buraya yazdığım her şeyin arkasındayım hepsinin kaynağı sağlam. sende o elektrik faturası bile vermeyen %80 in içindesin galiba
haberi buldum. sen şimdi %80 değil %75 dersin :)
http://www.ensonhaber.com/batman-nufusunun-yuzde-75i-sosyal-yardim-aliyor-2015-07-08.html

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
İşletme
ben sana diyorum ki hak böyle savunulmaz çok kişi sosyal yardim aliyor olmasi ki sosyal bir devlette yanlış
gören herhalde tek okuyansın şu gerceği unutmayalim devlet çok öğretmen aliyor çok yardim yapiyor demek yanlis az iibf aliyor desek yeridir

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
İşletme
Her cikan habere inanma hele hele boyle bir zamanda nereye bir kuruş vermişse yardim diye yazmis asker aileleri yardim vs. Utanmazsa askeri harcamalari bile yardim diye yazacak
eger bu yardimlar dogru olsa bile cok diye eleştirilmez canim