Üniversite

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Yok mu çalışan ?

Eğitim
Lisans
Üni
Harran Ünv.
Bölüm
İktisat
üniversitede çalışıyorum. çalışma koşulları rahat maaş 1925 tl (bekar olanlar için) bilgisayar işletmeni 1965 tl. tayin durumu zor. çalıştığım üniversitede servis imkanı var ve öğlen yediğim yemek ücretinin yarısını kurum karşılıyor

Tgijuh

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
BENDE ÜNİVERSİTE MEMURLUĞU ÇOK İSTİYORUM..SİZCE 4. TERCİHLERE KADAR KAÇA DÜŞER PUANLAR...YARDIMCI OLURMUSUNUZ LÜTFEN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

gfbmo

VİP Üye
Bölüm
İktisat
üniversitede çalışıyorum. çalışma koşulları rahat maaş 1925 tl (bekar olanlar için) bilgisayar işletmeni 1965 tl. tayin durumu zor. çalıştığım üniversitede servis imkanı var ve öğlen yediğim yemek ücretinin yarısını kurum karşılıyor
hocam peki hangi kısımda çalışıyor alınanlar bir de iş yükü ne durumda

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
ok mu? sanki önemli bir bilgi verecekmiş gibi birde puanımı soruyor hey allahım ne günlere kaldık:acpsnr::acpsnr::acpsnr:
Epey gülmekle beraber şunu söyleyim...

Puanınız geçen dönemki merkezi atamalarda taban puanı görmedi... Şuanki oluşturulan havadada görmeyecek gibi görünüyor.

Üniversiteler açıktan alırken genelde kurum personelinden alıp kadroya geçiriyor.

Sizin için tavsiye Adliye, PTT, Gümrük gibi açıktan alımları araştırmanız.

Tgijuh

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Epey gülmekle beraber şunu söyleyim...

Puanınız geçen dönemki merkezi atamalarda taban puanı görmedi... Şuanki oluşturulan havadada görmeyecek gibi görünüyor.

Üniversiteler açıktan alırken genelde kurum personelinden alıp kadroya geçiriyor.

Sizin için tavsiye Adliye, PTT, Gümrük gibi açıktan alımları araştırmanız.
nasıl yani kurum kurum personelinden alıyorlar anlamadım?