Üniversitelerin pc işletmenlikleri,et ve süt kurumu üniv.memurluklari

ÖSERKANG

İyi Bilinen Üye
Neden kimse cevap vermiyo acaba yazmadığınizdan mı cevap mı vermek istemiyosunuz?

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
yazacak kadro yok iibf bu atama 10 kişiyi geçmez atanan ondan dolayı sakin buraları

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
4001 tamamını mühendisler alacak zaten geriye iibf ye kaç kadro kalıyorsa o kadar atanacak 2-3 kişi anca 4001 den iibf li atanır ondan demiştim

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
En büyük hayali üniversite memuru olmak üni.den bi sınıf arkadaşımın başımın etini yedi sence kaçla kapatır diye ben de buraya bi yazayım dedim 72 puanla bi umut tercih yaptım ona
90 altını görmesi bile şaşırtıcı gelir bana 400 kadro dediğin nedir hocam yalandan tercih yapacağız

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Mühendis ise mühendisliğini bilsin ne münasebet yaa ne saçma şey kendi kadroları yok mu biz zaten zar zor atanıyoruz
Adamlara vermişler hakkı önceki atamada 4001 ile iibf karışık verilmişti DHMİ kadroları bu sefer hepsini 4001 den istemiş. 94-95 puanla kaç tane inşaat mühendisi olduğunu söyleyen kişileri gördüm DHMİ yazacaklarmış.

ÖSERKANG

İyi Bilinen Üye
Arkadaş millet 65 70 alır atanır iibf linin suçu ne yaa adım başı üni.adım başı iibf bu kadar mezun var verilen kadroya bak

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Forumlarda her yazılana da güvenilir mi diye de düşünebilirsin ben mantıklı buldum sadece ondan dolayı böyle düşünüyorum. Bu atama da 2 tercih yapacam zaten Van’da yaşadığımdan dolayı o kadar

ÖSERKANG

İyi Bilinen Üye
Forumlarda her yazılana da güvenilir mi diye de düşünebilirsin ben mantıklı buldum sadece ondan dolayı böyle düşünüyorum. Bu atama da 2 tercih yapacam zaten Van’da yaşadığımdan dolayı o kadar
Ben boğaziçi üni.den hakkari dhmi ye kadar yazdım şehir hayat umrumda değil artık yaa 70 li çeken iibf lı ölsün o zaman.bari mübaşir olabilse 70 75 branşındakiler çok arkadaşım var 72 74 'le mersin mübaşirliğe başvuran

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Ben boğaziçi üni.den hakkari dhmi ye kadar yazdım şehir hayat umrumda değil artık yaa 70 li çeken iibf lı ölsün o zaman.bari mübaşir olabilse 70 75 branşındakiler çok arkadaşım var 72 74 'le mersin mübaşirliğe başvuran
Hayırlısı olsun hakkında DHMİ tayin konusunda biraz daha ılıman olduğunu söylüyorlar ama diğer kurumlar için pek iyi şeyler duymadım iyi