Ustam seslendi uzaktan,oğlum al takımları ;)

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında seeding tarafından paylaşıldı.

1. seeding

seeding Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43
    [TABLE="class: kpss"]
    [TR]
    [TD]22146
    [/TD]
    [TD]İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
    [/TD]
    [TD]VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ
    [/TD]
    [TD]MALATYA
    [/TD]
    [TD]1
    [/TD]
    [/TR]
    [TR="class: NoPrint"]
    [TD="colspan: 2"][/TD]
    [TD="colspan: 3"]Nitelikleri göster
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD][/TD]
    [TD="colspan: 4"]4421 - Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat, İşletme-Ekonomi, İşletme-İktisat, Uluslararası Ticaret ve Finansman lisans programlarının birinden mezun olmak.
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD][/TD]
    [TD="colspan: 4"]4431 - İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, İşletme-Ekonomi, İşletme-İktisat, Muhasebe-Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama, Yönetim ve Organizasyon lisans programlarının birinden mezun olmak.
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD][/TD]
    [TD="colspan: 4"]4459 - Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye-Muhasebe lisans programından mezun olmak.
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD][/TD]
    [TD="colspan: 4"]4503 - Kamu Yönetimi,Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi,Siyaset Bilimi lisans programlarının birinden mezun olmak.
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD][/TD]
    [TD="colspan: 4"]6255 - M.E.B.'Dan Onaylı Elektrik Tesisatçılığı Sertifikası Sahibi Olmak
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD][/TD]
    [TD="colspan: 4"]7300 - Bu kadro/pozisyonda vardiya sistemi uygulanmaktadır.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

Biri bana izah edebilir mi :D

kpsszede, Yelken, iibfzede ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Edebiliyorsan sen izah et :)

3. umutvar

umutvar İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Hani özel sektör çok yönlü eleman arar ya... Hem muhasebe tutsun hem temizlik yapsın hem çay işine baksın. Devlet de o sisteme geçti herhalde hem iibf mezun hem de elektrik işinden anlayan alıyor. : )

Yelken bunu beğendi.
  4. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    bu neymiş böyle :D
    Ben de başlığı görünce birisi KPSS'den ümidi kesti de sanayide çırak bari oluyum dedi sandım :cool:

seeding, GizEm ALICI ve yaptımolacak bunu beğendi.
  5. seeding

Ödül Puanları:
    43
    İİBF okuyacağıma keşke babam ilkokuldan sonra sanayiye verseymiş beni :D

Kafkaslı bunu beğendi.
  6. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    GizEm ALICI ve seeding bunu beğendi.
  7. umutvar

umutvar İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Ben geçen yıl sanayideydim de yetişme tarzları farklı olunca zorluk çekiyorsun. Onlar seni anlamıyor sen onları tanımıyorsun. Ama 2014 kpssden sonra boş durmamak lazım herhalde yine sanayiye ön muhasebeye girerim bir de kitapçıda çalışıyım diyorum ama kitapçı günde 12 saat ve iki haftada bir tatil. : )

seeding bunu beğendi.
  8. luis1907

luis1907 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    438
    Bölüm:
    İktisat
    bunu 6225 olarak duzelteceklerini düşünüyorum umarım yanilmam.

9. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    tercih edecek olanlar DPB'yi arayıp sorar herhalde :cool:

10. beterböcek

beterböcek beter1böcek Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    hay maşallah...! bu gözler daha neler görecek,bu kulaklar daha neler duyacak bakalım !

seeding bunu beğendi.
  11. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    hakkınız var hem de fena halde...

en son calıstıgım bır ıs yerınde her turlu ısı yapıyordum zaten de en son patronlardan bırı "pilav yapmayı bılıyor musun" dıye soru sordu ben nasıl gozum kararmıssa sınırle "neden sordugunuza baglı yap dıyeceksenız bılmıyorum ha yok oylesıne soruyorsanız evet bılıyorum" dıye bır cıkıstım adam sorduguna pişman oldu keza diğer ofiste kendılerı yemek yapmaya baslamıslardı adamın oracıkta agzını burnunu yerle yeksan edesım geldı ıse gırerken ıng var mı dıye soruyorlar hee az cok anlarım ıyı guzel dıyor sonrakı gunlerden bırı pılav pısırebılıyor musun hee oldu evıne temızlıgede geleyım mı dıyecegı gelıyor ınsanın!!!!

seeding ve umutvar bunu beğendi.
  12. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Çizgi film mezununun SGK'ya girdiğini gören gözler de var. :(

Kafkaslı bunu beğendi.
  13. işletme19

işletme19 Olmuyorsa, Olmuyordur.

Ödül Puanları:
    28
    gayet iyi anlıyorum.
    bende bi sigorta şirketine girecektim. adam dediğin aynen şu:
    ASIL İŞİN SİGORTA POLİÇELERİNİ KESMEK AMAAAAA YERİ GELECEK KİRALIK ARABALARIDA YIKAYACAKSIN YERİ GELECEK ŞÖFÖRLÜK YAPACAKSIN YERİ GELECEK YERLERİ SİLECEKSİN
    size kolay gelsin dedim çıktım.

14. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    valla yalan yok bile bile girdim ben işe yerde sildim wc de temızledım cayda yaptım cay servısıde adı ofıs sorumlusu ama sekreter degıl! ailede gecım sıkıntısı vardı ıs bulup calısmak zorundaydım yaptım gocunmuyorum gerektıgı zaman yıne yaparım ama bundan utanması gerekn bızler degılız o kadar unıv acıp o kadar kontenjan acıp mezun yığılması yasatan ınsanlar ben bırkac yıl evvel 4+4+4 sıstemıne destek verdım bır sohbet ortamında adım yonetım yandasına cıktı ama maalesef hıcbır ulkede bunca lısans mezunu gereksız yere okuyup ıssız kalmamalı sanayıde 2000-3000 tl maasla yana yakıla calıstıracak adam arıyorlar adam bulamıyorlar gunluğu 100-150 tl ye pıde ustası arıyor restoranlar lokantalar yokk bu ulkede herkes en yuksekte olmaya calısıyor olmaz yahu ekmek yapacak kı bırılerı dıgerlerı ekmek yesın herkeste aynı okuma kapasıtesıne sahıp degıl zaten, bıtırdıgım blm u ovmuyorum kesınlıkle kıytırık oldugunu dusunuyorum ama yıne aılevı nedenlerle dogru duzgun ders calısmadan evden kacar gıbı kactım okudugum bolume ve unıversıteye ama benım okudugum bu sacma salak bolumu ozel unıv de de parayla okuyan afedersınız ama aklı kıt ınsanlarda coktu halada cokk okusun herkes ama ısss yokkk cem yılmazın soylemıne geldı ıs "stajyer" çalış çalış çalış "para" para yok.... yanı herkes okumasın artık yeter ben cevremdekılerı uyarıyorum yegenlerımı uyarıyorum oyle kıytırık bır yere gıdeceksen meslek dıye gıtme sımdıden sana gelecegın mesleklerınden bırını bulalım yetıs eskıden okul mu vardı gecmıs zaman super zekaları bırsey ıcat etmek ıcın okula mı gıttıler hayır. okumasaydım keske ulkemın egıtım sevıyesı yuksek ıssızler kervanına katılmaasaydım halt yedımm!
    dellendım yıne aksam aksam off beaaaa

işletme19 bunu beğendi.
  15. samyelialttantire43

samyelialttantire43 İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    43
    Karacanin listesine baktikca umudum iyice tukenmeye basladi

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

16. wakwak

wakwak Üye

Ödül Puanları:
    18
    oradaki listenin tam olarak doğruluğu nedir ?

17. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    o nasıl sayfa öyle yaaa. açar açmaz sinirlendim, "ev geçindirecek olan kesim erkekler olması sebebiyle rehberlik hizmetimiz erkeklere yöneliktir."
    Kızların da zaten onun rehberliğine ihtiyacı yok, çok şükür biz kendimize yetiyoruz. Adam atanınca kendini alim sandı...:mad: :mad:

18. BlakeGrifin

BlakeGrifin Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    43
    bende köye yerleşmeyi düşünüyorum 3-5 tavukla başlayacaz artık baktım olmuyor kesip yerim

Yelken, Serkaneser ve seeding bunu beğendi.
  19. seeding

Ödül Puanları:
    43
    @kafkaslı2 Karacanın 2012 KPSS sonuçlarına göre kadro mücadele hareketine katılmış insanlar için kullandığı kelimeler çok dikkat çekici...Kadro hareketine katılmış kardeşlerimize provokatör ve asi, kadro hareketine hastalıklı yapı,kadro mücadelesi sürecinde kamuoyu oluşturma tarzımıza medyadaki kötü çocuk demiş

Ayrıca kadınlar için kullandığı cinsiyetçi ve ayrımcı kelimelere hanımlar gereken yanıtı verecektir...

Bu foruma üye hiç bir kardeşimiz bu hakaretleri hak etmiyor...Karacanın bu foruma da girdiği ve bizim eleştiriyel paylaşımlarımızı takip ettiği kesin....

Bu forumda bizzat tanıdığım en az Karaca kadar yeterliliğe sahip analiz yapabilecek potansiyelde arkadaşlarımız var...Forumda bir arkadaşımız böyle bir görev üstlenebilir diye düşünüyorum...

Kafkaslı, beterböcek ve isletmeci1985 bunu beğendi.
  20. Adversary

Adversary Site Müdavimi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    43
    çok uzun zamandır insanların neden karacaya bel bağladığını anlamıyorum. özellikle 30 tercih başladığından beri karacanın yaptığı tek şey umut siparişi almaktır. hemen herkes ortalama taban puanların hangi seviyede kapatacağını biliyor. toplam alım sayısını biliyoruz. burada insanlar neden karacaya ihtiyaç duyuyor bilmiyorum. hem ne zaman karacanın taban puan tahmini tutmuş ki şimdi tutsun? ben 2011 yıllarından bilirim karacayı. o zamanlar mm.nette yazarken de tutmazdı şimdi de tutmuyor tahminleri. tutan tahmini varsa bu zaten herkesin bildiği şeyler oluyor. karacaya 2011 yılında yalan olmasın gümrük listeleri ile ilgili bir tek soru sormuştum. o zaman aldığım yuvarlak cevap sonucu karacanın tamamen kendi farazi tahminlerini yazdığını anladım. istatistik ve olasılık bilimine gayet uzak bir sistemi ve sonuçları mevcut. zaten bu işi çok iyi yapıyor olsa kendisi Şırnak' a atanmazdı. onun döneminde çok daha iyi yerler geliyordu onun puanına.

bugüne kadar karaca ile ilgili olumlu veya olumsuz bir şey yazmamıştım. sitesine de girmem. ancak yukarıda yazdığı şeylere inanamadım ve girip bizzat gördüm. kendisini uzun zamandır yaptığı kadın-erkek ayrımından dolayı kınıyorum. karacaya haddinden fazla önem veren arkadaşlara da diyorum ki ondaki akıl sizde de var. burada @mustor @Kardinal vs. arkadaşlar da en az onun kadar iyi bu işlerde. bırakın bu kişiyi hit yapmayı.. zaten 30 tercih hakkınız var. hata ve yanılma payı iyice düştü. bu kadar korkmayın..

Kafkaslı, goktug_kutluk ve seeding bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş