UYARI ! Tüm Forum Üyelerinin Dikkatine.

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Uzun uzun yazıp anlatmaya gerek yok.

Forum huzurunu kaçırmaya çalışan destekten çok köstek olmaya çalışan kişiler mevcut.

Bu kişilere uzun zamandır Forumda tek derdi atanmak olan bunun için mücadele veren iyi niyetli arkadaşlarımın hakkını yedirmeyeceğiz.

Buraları fake hesaplar açıp insanları birbirine düşüren psikolojik problemleri olan insanlara terk etmedik. Evet, meşgulüm foruma giremiyorum gözden bir çok şey kaçıyor ama yinede terk etmeyeceğiz.

Forumdaki gerçek arkadaşlarıma sesleniyorum.

ARKADAŞLAR FAKE HESAP AÇAN, AÇTIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ, HAKARET İÇERİKLİ MESAJ ATAN, KÖTÜ NİYETLİ HASTA KİŞİLİKLERİ BANA ÖZEL MESAJLA İHBAR EDİN.

Edinki huzuru ve dayanışma ortamını kaybetmeyelim.

Nice arkadaşları atayıp gönderdik burdan, tek derdimiz amacımız bu, aksi veya farklı durumlarda ben burda yoksam, siz burdasınız.

Kendiniz için Bana mesaj atın. Hep Söylüyorum burası benim veya farklı bir yöneticinin değil. bizim, hepimizin. Kişiliksizlere yedirmeyeceğiz.

Son düzenleme:

twetty

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam kendi adıma çok teşekkür ederim. Gerçekten süreç zaten aşırı skntılı bide yıldırmaya çalışanlarla uğraşıyoruz. Kimsenin anlamasını beklemiyoruz ama biraz saygı sadece kışkırtmasınlar yeter

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Sabahtan sinir küpüne döndüm yazılanlar yüzünden. Lütfen kimse bunları onemsemesin. Özelikle yeni hesap açıp şundan bundan duyum aldım diyenlere inanmayalim. İİBF için birlik olalım. Gerekirse hepimiz birimizin hakkını savunalım.

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben burada iki ayrı hesap açıp, iki ayrı hesaptan farklı düşünceleri savunup insanları birbirine veren kişiliksizler gördüm.

neden yaptığını sorduğumda, yeğenim yazmış dedi. :)

daha sonra ne varki eğleniyoruz dedi. :)

burayı gözünüzde büyütmeyin. sadece bilgi edinin. yüzünü görmediğiniz insanlarla tartışmaya girmeyin. SAHTE hesaplar olabileceğini unutmayın.

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ben burada iki ayrı hesap açıp, iki ayrı hesaptan farklı düşünceleri savunup insanları birbirine veren kişiliksizler gördüm.

neden yaptığını sorduğumda, yeğenim yazmış dedi. :)

daha sonra ne varki eğleniyoruz dedi. :)

burayı gözünüzde büyütmeyin. sadece bilgi edinin. yüzünü görmediğiniz insanlarla tartışmaya girmeyin. SAHTE hesaplar olabileceğini unutmayın.
hocam çok teşekkür ederiz. Mümkün olduğunca kibar yazmaya ve sakin kalmaya çalışıyoruz, bu zor günlerimizde ama bazı arkadaşlar gerçekten sinirlerimizi zorlamıştı gerekli müdahaleyi yapmanız çok iyi oldu.

HAKAN POLAT

FROM DUSK TILL DAWN...
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
ARKADAŞLAR ARANIZDA İSTANBULDA İKAMET EDEN VAR MI?

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Up

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Güncel

Eğitim
Ön Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Teşekkürler. Forumda gerçekten çok fazla var. Kendisini bir şey sananları ne yapacağız?