Üye Banlama İle İlgili

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
bu forum kimsenin değil, üyelerin yazışma hakkına müdahil olunmamalı

olunacaksada 24 saat geçilmemeli ( küfür, siyasi yönlendirme, taciz vs. hariç bu gibi durumlarda süresiz banlanabilir)

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
3001 Provakasyonu, işyeriyle ilgili hakaretler varsa her türlü banlanır ortak.

intifada da bu forumdaki insanlara küfretmişti, banlamak için yeterli bir sebep sanırım. İnsanlara küfreden veya düpedüz 3001, 4001 provakasyonu yapan hiçkimsenin "İİBF" pltformunda bulunmaya hakkı yok. 3001,4001 yorumu okumaya veya küfür yemeye gelmedik bu platforma. Bunlara hevesli olsak zaten gudubet.net var.

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
İntifadanın ban süresi bitmiş. dünden beri yaptığı yorumlarda ben küfür ya da forum kurallarına aykırı bir şeye rastlamadım ancak yine banlanmış. ancak kaldırdım ben şimdi
küfür ederse süresiz, forum düzenini bozucu tartışmalara girerse 24 saatlik banlarız

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İntifadanın ban süresi bitmiş. dünden beri yaptığı yorumlarda ben küfür ya da forum kurallarına aykırı bir şeye rastlamadım ancak yine banlanmış. ancak kaldırdım ben şimdi
küfür ederse süresiz, forum düzenini bozucu tartışmalara girerse 24 saatlik banlarız
Bazı insanların kredisi olamaz dostum. Sana,bana yani buradaki insanlara ettiği küfürleri ve hakaretleri unutmuyorum. Bu da süresiz banı gerektirir. Küfür süresiz banı gerektirmiyorsa süresiz banı gerektiren nedir ki süreli olması bile yanlışlıkladır muhtemelen.

Küfür, süresiz banı gerektirir, bunun lamı cimi olamaz ortak, gösteremiyorum çünkü malum.net bu tarz adamları çok iyi koruyor, kolluyor açıklarını kapatıyor.

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
dedimya ortak küfür olursa süresiz
ancak tartışma sırasındaki atışmalar durumunda 24 saatlik en uygunu
dünden bu yana küfür yok. olunca zaten gereken yapılır

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Farketmez ortak, 3001-4001 provakasyonunun, küfürün geri dönüşü yok. Küfürün dünü bugünü olmaz ortak, 3 gün önce küfretti bugün küfretmiyor banlamaya gerek yok mantığı olamaz. Süresiz banlıyorum , teknik bir hata oluşmuş belli ki.

Bugüne kadar kimseyi banlamamıştım, bu özelliği de inan ki yeni keşfettim. Kimseyi de 3001, 4001 olmadıkça (ki çok ağır da tahrik ettiler iki 3001li de) veya küfretmedikçe de banlamam. Yeni keşfetmemiş olsam tam o küfür ettikleri dönem süresiz banlardım.

Yanlış anlaşılma için kusura bakma ortak.

intifada

Üyeliği İptal Edildi
intifada nin ettigi kufuru getirin koyun buraya ksletmeci nerde kjfjr etmis