uzaktan eğitim yds

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
http://www.uzmaningilizce.com/

daha önce kullanan var mı arkadaşlar bu tarz eğitim sitelerini? bilginiz var mı? evde olmuyor tekrar kursta maddi güce yetmiyor bunu uygun buldum. yorumlarınızı bekliyorum

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
evde kendi başıma kitaplardan birşey anlamıyorum ya. hiç değilse grammerde yardımcı olur gibi düşündüm. kitaptan mı bakayım?? ya çok büyük bi boşluk var 7 ay gibi ya alan çalışacağım ya dil. kafam bi milyon

lookatsky

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
70 yeter ve zamanım yok diyorsan yds. Kastır 3 aylık youn olmayan çalışma yeter ağırlıkla alan çalışırsın

lookatsky

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
O zaman bu dönem yds yi çıkarman lazımdı ya da en erken e yds ye girerek aradan çıkar

lookatsky

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
E yds

enaz90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Var canim senede 2 yine normal oluyor. Ama e yds daha sik. Sanrm bide ankarada oluyo. Puanlar nasil geliyo dahami basit onu bilmiyorum

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Kardesm sen kullandinmi bu siteyi.bn dun uye oldum premium paket aldim ama baslam 1 ayi bulcak.tecrbelern varsa aktarrsan iyi olur. Hazirlik talebesiyim bende. Bebelere rezil oluyoz haha :))
Hayır ücretsiz deneme sürümünü kullandım. Premium almadım ama alacağım. Aslında sen bana yardımcı olabilirsin :)

Uluslarası bir site olduğu için çok gelişmiş bir yazılımı ve alt yapısı var.

enaz90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Hayır ücretsiz deneme sürümünü kullandım. Premium almadım ama alacağım. Aslında sen bana yardımcı olabilirsin :)
Rolleri degistik desene. 75 tl ye bi yillik aldim.daha onceden duymustm ama pek kullanmamstm.uyeligim vardi deneme surumu. Dun mail gelmis % 50 indirim diye parada varken aliyim 1 yil icinde illa kullanirim dedim. Sana kac para blmiyom ama bekle derm kampanya mail flan gelsn daha fazla verme.kullanmaya basliyim bilgi veririm. Seninlede dil arkadssi oluruz:) kizlar yerine beni tercih edersen tabi haha

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Rolleri degistik desene. 75 tl ye bi yillik aldim.daha onceden duymustm ama pek kullanmamstm.uyeligim vardi deneme surumu. Dun mail gelmis % 50 indirim diye parada varken aliyim 1 yil icinde illa kullanirim dedim. Sana kac para blmiyom ama bekle derm kampanya mail flan gelsn daha fazla verme.kullanmaya basliyim bilgi veririm. Seninlede dil arkadssi oluruz:) kizlar yerine beni tercih edersen tabi haha
Olur kardeşim başka türlü bir niyetim yok amaç dil öğrenmek.