ESKİ İLAN VAKIFBANK MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI SINAVI

Konu, 'Banka İlanları' kısmında Kafkaslı tarafından paylaşıldı.

1. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    Başvuru Formu 08.12.2014 tarihinde aktif olacaktır.

Sınava başvurmak isteyen adayların;
    1-T.C. vatandaşı olmaları,
    2-Kamu hizmetinden yasaklı bulunmamaları,
    3-Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere,ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile zimmet, ihtilas, irtikap,rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçlardan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım-satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından hükümlü bulunmamaları,
    4-Yapılacak inceleme ve araştırma sonucunda sicil, tutum ve davranışları ile özgeçmişleri bakımından Müfettişliğe uygun bulunmaları,
    5-Başka bir kuruma karşı zorunlu çalışma yükümlülüğü bulunmamaları,
    6-En az 4 yıllık eğitim veren, Üniversitelerin; Aktüerya, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Bankacılık ve Finansman, Bankacılık ve Sigortacılık, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Ekonomi (İktisat), Ekonomi ve Finans, Ekonomi-Yönetim Bilimleri,
    Finans, İşletme, İşletme Bilgi Yönetimi, İşletme-Ekonomi, Kamu Yönetimi, Küresel ve Uluslararası İlişkiler, Maliye, Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finansman, Risk Yönetimi, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Finans, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Uluslararası İşletme, Uluslararası İşletme Yönetimi, Uluslararası İşletmecilik, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümleri, Hukuk Fakültelerinden veya Mühendislik Fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim
    Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri Sistemleri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği
    ve Matematik Mühendisliği bölümleri ile, İşletme, Ekonomi veya Finans dallarından birinden yüksek lisans derecesi yapmış olmaları koşuluyla, Fen Edebiyat Fakültelerinin İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Aktüerya Bilimleri, Matematik Bölümleri ile Mimarlık Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik -Elektronik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, İnşaat, Makine, Makine ve İmalat, Matematik, Mekatronik, Sistem Mühendisliği bölümleri mezunları veya yetkili makamlarca bunlara eşdeğerliği tespit edilmiş yabancı öğrenim kurumları mezunları veya mülakat tarihi itibariyle mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıf öğrencileri olmaları,
    7-Adayların 07.02.1987 ve sonraki bir tarihte doğmuş olmaları
    8-Erkek Adayların fiili askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olmaları ya da yetkili makamlarca onaylanmış özel durumları nedeniyle muaf tutulmaları, (Yazılı Sınav gününe kadar askerlik hizmetini tamamlayacak adayların başvuruları kabul edilebilecektir.)
    9-Bedensel ve ruhsal sağlık durumlarının, yurdun her yöresinde ve her iklim koşulunda görev yapmaya ve sürekli seyahate elverişli olmaları, (Sınavı kazanan adaylardan bu konuda sağlık kurulu raporu istenecektir.)
    10-Daha önce yapılmış olan Bankamız Sözlü Sınavları’ndan herhangi birinden elenmemiş olmaları, (Teftiş Kurulu Yazılı Sınavını kazanarak sözlü sınavdan sonra Banka’nın herhangi bir biriminde görevlendirilenler sınava kabul edilmez.),*
    11-Daha önce Müfettiş Yardımcılığı sınavı başta olmak üzere Bankanın işe alımla ilgili sınavlarından birine katılmış olup sözlü sınav aşamasında başarısız sayılmamış olmaları,*gerekmektedir.
    *Önemli NOT:
    Sözlü Sınavımızdan elenen veya uzman yrd/mali analist yrd./iç kontrolör olarak atanan adaylar ile Bankamızın diğer sözlü sınavlarından elenmiş adayların kontrol çalışmaları, başvurular tamamlandıktan sonra yapılacaktır.
    Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, İnşaat, Makine, Makine ve İmalat, Matematik, Mekatronik, Sistem Mühendisliği bölümleri mezunları veya yetkili makamlarca bunlara eşdeğerliği tespit edilmiş yabancı öğrenim kurumları mezunları veya mülakat tarihi itibariyle mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıf öğrencileri olmaları,
    7-Adayların 07.02.1987 ve sonraki bir tarihte doğmuş olmaları,
    8-Erkek Adayların fiili askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olmaları ya da yetkili makamlarca onaylanmış özel durumları nedeniyle muaf tutulmaları, (Yazılı Sınav gününe kadar askerlik hizmetini tamamlayacak adayların başvuruları kabul edilebilecektir.)
    9-Bedensel ve ruhsal sağlık durumlarının, yurdun her yöresinde ve her iklim koşulunda görev yapmaya ve sürekli seyahate elverişli olmaları, (Sınavı kazanan adaylardan bu konuda sağlık kurulu raporu istenecektir.)
    10-Daha önce yapılmış olan Bankamız Sözlü Sınavları’ndan herhangi birinden elenmemiş olmaları, (Teftiş Kurulu Yazılı Sınavını kazanarak sözlü sınavdan sonra Banka’nın herhangi bir biriminde görevlendirilenler sınava kabul edilmez.)
    *11-Daha önce Müfettiş Yardımcılığı sınavı başta olmak üzere Bankanın işe alımla ilgili sınavlarından birine katılmış olup sözlü sınav aşamasında başarısız sayılmamış olmaları, *gerekmektedir.
    *Önemli NOT:Sözlü Sınavımızdan elenen veya uzman yrd/mali analist yrd./iç kontrolör olarak atanan adaylar ile Bankamızın diğer sözlü sınavlarından elenmiş adayların kontrol çalışmaları, başvurular tamamlandıktan sonrayapılacaktır.
    b)Sınav Tarihi, Yerleri ve Sınavda Adayın Yanında Getirmesi Gereken Belge ve Gereçler Yazılı Sınav, Anadolu Üniversitesi'nce
    07.02.2015 (Cumartesi) günü, Ankara ve İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Sınava başvurusu kabul edilen adaylar 02.02.2015
    tarihinden itibaren Anadolu Üniversitesi'nin “ http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ ”adresindenT.C. Kimlik numaralarını girerek “Sınav Giriş Belgesini” yazıcıdan döküm olarak alabileceklerdir. Yazılı sınavın yapılacağı yerin adresi vesınav saati Sınav Giriş Belgesinde belirtilecektir. Yazılı sınava katılacak adaylar yanlarında, http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ adresinden temin edecekleri Sınav Giriş Belgesi ile Resimli Kimlik Belgesi Aslı (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport), kurşun kalem ve silgi bulunduracaklardır

http://www.vakifbank.com.tr/documents/duyurular/sinav_brosuru_07.02.2015.pdf

2. lookatsky

lookatsky VİP Üye

Ödül Puanları:
    93
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Selçuk Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Bu müfettiş yardımcıları nerde çalışıyor şehir olarak . Birde önceden giren arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

3. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    ilan metni çok uzun olduğu için sadece genel koşulları paylaştım, metnin tamamı paylaşımın altındaki linkte.
    Sınava igrecek gruplar içinden İİBF'nin içinde olduğu gruptan ilk 120 kişi başarılı sayılacakmış

4. betimlemeツ

betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    988
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    başarılar gençler:(

Kafkaslı bunu beğendi.
  5. luis1907

luis1907 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    438
    Bölüm:
    İktisat
    maaş neymiş 3500_4000 den aşağı değildir.

6. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    evet gençler başvurabiliyor, 1987 sonrası

7. luis1907

Ödül Puanları:
    438
    Bölüm:
    İktisat
    niye sen yaşlı misin ?

8. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    ilanlara göre artık yaşlı sayılıyorum galiba :)
    şubat 87 istemişler :) ben kasım 86'yım

9. lookatsky

lookatsky VİP Üye

Ödül Puanları:
    93
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Selçuk Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Ben girebiliyorum bilmem girsem mi dilden muaf da olunabilşyormuş

Kafkaslı bunu beğendi.
  10. betimlemeツ

betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    988
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    gir bence:)

11. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    bence gir senin zaten dil puanın vardı

12. lookatsky

lookatsky VİP Üye

Ödül Puanları:
    93
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Selçuk Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Bilmiyorum ben bankacılık sektörünü sevmiyorum berde çalışacağı yazılmamış .maaş vs bilen var mı

13. luis1907

Ödül Puanları:
    438
    Bölüm:
    İktisat
    Müfettiş olacan sürekli seyehat
    Daha geçsin 2 sene sonra yaşlı diyebiliriz.

Kafkaslı bunu beğendi.
  14. oflinekpss

oflinekpss Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    93
    yds istiyor mu acaba ben goremedım de ?

15. jazzbass

jazzbass İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    78
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    80 TL sınav ücreti + sınav için Ankara ya da İstanbul'a gidilecek + Mülakata kalırsan tekrar gidilecek.

Bu iş zor yonca.

16. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    ilan metninin tamamını yayınlamadım, linkini paylaşmıştım onun için göremedin.
    SINAV/KURUM ADI
    PUAN/SEVİYE
    İNGİLİZCE
    KPDS/YDS
    70
    TOEFL IBT (İnternet)
    84
    TOEFL PBT (Klasik)
    561
    ALMANCA
    KPDS/YDS
    70
    GOETHE ENSTİTÜSÜ
    GroB
    es Deutsches Sprachdiplom

C2
    FRANSIZCA
    KPDS/YDS
    70
    Fransız Milli Eğitim Bakanlığı
    -
    Fransız Kültür Merkezi
    DELF B2
    DALF C1
    DALF C

17. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    A grubu için de tüm ilanlar bu şekilde malesef :(

18. luis1907

Ödül Puanları:
    438
    Bölüm:
    İktisat
    Doğru ankarada olma şartı var mülakat i anlarım tamamda sınavlar niye ankarada oluyor.

Sayfayı Paylaş