Veda Zamanı... Eyvallah.!

kpsszedee

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
İçim parçalandı desem yeridir.. Satır satır okudum arkadaşımızın yazdıklarını. Ve aslında hepimizden bir parça yazılanlar.
Umarım her şey yolunda gitmiştir bu yazılanlardan sonra. Atanmış ve düzenini oturtmuştur. Canı gönülden istiyorum bunu. :(

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ahh ahhh bende neşer yaşadım.Ruh sağlığım bozulmuştu yeni yeni kendime geliyorum daha.Allahım isteyen herkesin yardımcısı olsun.Ama ps etmeyin bende sabrın son noktasında bu işe girdim.

Psir

VİP Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler

Yazdım yazdım sildim.

carsi34

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
çok kişinin ahı var. kimi bu arkadaş gibi pes etti, kimi hala dayanıyor ama enkaz vaziyette, kimi stresten beyin kanaması geçirdi, intihar edenler bile oldu. bugun hala devam edenlerin çoğu bu defteri 3-4 sene önce kapatırlardı ama neler oldu anlatmaya gerek yok.

kpsszedee

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Birçok şeyden ödün vererek başlıyoruz bu işe. Emek harcıyoruz. Lâkin karşılığını istemek suçmuş gibi tüm kapılar yüzümüze kapanıyor. Yetmiyor üstüne mülakatlar yaplıyor. Yüzüne bakılmadan kararlar veriliyor. "Bu insan buraya gelmek için neler yaşadı?" denilmiyor. Kimbilir bize sorulan o soruların cevabını bile belki ilk defa öğrenen insanların önnde kendimizi ifade derdine düşüyoruz. Mülakatlar bitiyor. Sonuçlar için aylarca stresli bekleyişler başlıyor. Ne yaşadğını asla anlamayacak olan meraklı bakışlar tükenmek bilmiyor. Nerdeyim ben? Ne yapıyorum? Sonum ne olacak? Diye başlayan sualler ardı arkası kesilmeyen isyanlar...
Hayatımızın en güzel aşamaları bu girdabın içinde geçiyor.. ve kimse ne görüyor ne duyuyor!!!