Vergi Dairesinde Nasıl Çalışılır

arkadaşın teki vrgi dairesine girdi mayıs mart gibi nasıl girdin diye sordum geçiştirdi kurum sınavına girdim dedi o kurum kendi sınav yapmış dedi kpss ile mi girdin diye sordum yok bunun ayrı sınavı var dedi girdiği vergi dairesini aradım o ardaşın sana şaka yapmış biz kendimiz sınav yapmıyoruz a ile alıyoruz dedi bu arkdaş memur olarak girmiş düz memur o da b grubu değil kızın snav puanıı çok düşüktü kpss a ya da girmemiş b grubu 60 lardaydı aradm girdiği vergi dairesiye görüştüm bazı siyasi durumlardan dolayı alım olmuş olabileceğini ekledi siz torpilli alım yapıyosunuz deyip konuştum ama çok sinirliyim kızın kpssi düşüktü merkezi de girmedi martta vergi dairesine girmiş kadrolu şaşkınım ve de sinirli

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
noktalama işaretleri koymadığına göre bu tam bir cümle galiba.

brkygt

İyi Bilinen Üye
Devlet kimsenin babasinin dukkani degil.. Kpss sirasi kacsa o kadar kisinin hakkini yemis. Alacagi maasa sevinsin simdilik.

Son düzenleme:

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
biraz noktalama işareti koy. birşeyler anlatıyorsun ama bir yerden sonra kopuyor olay . Arkadaşının işe başlamasına gelince maliyede öyle birşeyin olabileceğine inanmıyorum. farklı bir iş var o işin içinde.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
torpille 657 li olarak başlayamazsın . tek yolu var müşavir olarak bakanlıkta başlamak. diğer türlü sözleşmeli yada hizmet alımlı girilebilir.

hangi vergi dairesi o

torpille 657 li olarak başlayamazsın . tek yolu var müşavir olarak bakanlıkta başlamak. diğer türlü sözleşmeli yada hizmet alımlı girilebilir.

hangi vergi dairesi o
işte isim vermem nasıl doğru olur bilmiyorumaradım konuştum ben vergi dairesi müdürlüğü bu inkar ediyorlar düz memurluk dedi kadrolu ks b si 60larda a grubuna desen hiç girmedi zaten ;enim bidiğim vergi dairesine a ile girilir o da müfettişlik için düz memur nasıl olunuyor kız o ilin vergi dairesi sınav yapı ddi inanmadım bende yalan söylediği aşikar girdim işte bi şekilde oldu diyordu kimseye nasıl girdiğini söylemiyor ki martın ortasında girdi

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
işte isim vermem nasıl doğru olur bilmiyorumaradım konuştum ben vergi dairesi müdürlüğü bu inkar ediyorlar düz memurluk dedi kadrolu ks b si 60larda a grubuna desen hiç girmedi zaten ;enim bidiğim vergi dairesine a ile girilir o da müfettişlik için düz memur nasıl olunuyor kız o ilin vergi dairesi sınav yapı ddi inanmadım bende yalan söylediği aşikar girdim işte bi şekilde oldu diyordu kimseye nasıl girdiğini söylemiyor ki martın ortasında girdi
niye düz memur giremesin ki girer sıkıntı yok onda :) neyse olay uzamasın. diyecek söz yok.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
60 alan nasil girer, nasil sikinti yok arkadasim. Duz memurluk icin Kpss ye girmedik mi biz :)
Hocam konu uzamasın diye girer dedim ben :) ayrıca düz memur vergi dairesinde çalışabilir onda sıkıntı yok. nasıl giridğinde sıkıntı var.

60 alan nasil girer, nasil sikinti yok arkadasim. Duz memurluk icin Kpss ye girmedik mi biz :)

Bugun ilan acilsa basvurmayacak miydin. :)
VERGİ DAİRESİNDE DÜZ MEMUR NASIL OLUNUYOR BUNU BANA BİRİ AÇIKLASA SEVİNİRİM BUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM ARKADAŞ SÖYLEMİYOR TORPİLLE GİRDİĞİNDEN