Vergi Müfettişiliği Mülakat Sonuçları Açıklandı

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Sonuçlar açıklandı arkadaşlar meşhur kuzenim kazandı hemde en başarılı %95 lik dilimde :D ankarada çalışacak yani

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Vay arkadaş aramızdan giren varmıydı :)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
kuzen 90 lı küçük benden ama 2012 p3 85 ti

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Sonuçlar açıklandı arkadaşlar meşhur kuzenim kazandı hemde en başarılı %95 lik dilimde :D ankarada çalışacak yani
hacı tebrik ediyorum o adamın elinden kolundan bacagından tut getir buraya taktik versin A grubu başlıgını ona bırakalım :D @mustor

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bu arada %95 lik kısımda olmak iyi değilmiş ben tersten düşündüm %5 lik kısımda olanlar ankaradaymış yanlış bilgi vermeyeyim =) olsun adam vmy vay anasını :D

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
şimdi sıra p3 le giren grupta yani @Kardinal de inşallah oda kazanacak =)

rapunzel

Yeni Üye
hayırlı olsun kazanan arkadaşlar içim acıdı bu gece birkez daha:( bir ben olamadım vmy ':(

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
inşallah ya çok seviniriz içimizden biri yani. bu aralar forumda değil @Kardinal mülakata çalısıyo di mi yoksa mulakat olmadı mı daha @mustor
kardinallerin mülakatı daha başlamadı 3 ilan üst üste çıktı ya 2 sinin alımları tamamlandı şimdi 28 eylüldeki sınavın mülakatı var bakalım aralık sonu anca sonuçlanır oda

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
ben kafama tüküreyim ya neden hazırlanmadım a dan :( tarım kredi için çabalıyoruz bizde mal gib

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Abi bana mı zor geliyor yoksa gerçekten kolay mı sonuçta mülakatta bile Alanla ilgili sorularla karşılaşıyorsunuz hemen hemen her derse hakim olmanız lazım ne sorduklarına nasıl çalışıyorlar valla helal olsun kazananlara

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Abi bana mı zor geliyor yoksa gerçekten kolay mı sonuçta mülakatta bile Alanla ilgili sorularla karşılaşıyorsunuz hemen hemen her derse hakim olmanız lazım ne sorduklarına nasıl çalışıyorlar valla helal olsun kazananlara
aga zaten 4 baba ders var iktisat muhasebe maliye hukuk bunları 1 yılda yutuyosun zaten çok zor değil inan banada çok zor geliyordu 1 ay çlaıştım 28 eylüldekine ondada iktisata çalışmak hiç içimden gelmedi olmaz nasılsa die göz ucuyla baktım 33 doğru çıktı 39 la mülakata kalınıyor düşünsene 5-6 ay sağlan çalışan çok rahat yapar kardinalde 2 ay falan çalıştı 40 doğru yaptı

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Abi işte insanın içi rahat olacak bu işlerde benim ilk önce ekmeğimi elime almam lazım öyle sabah 7 aksam 8-9 kpss çalışmaya kalksam 1-2 yıl emek versem kimse ailevi olarak arkamda durmaz.Çalışsam ama içim rahat olur aklımda yok değil A grubuna çalışmak çok istiyorum ama işte ilk bi ekmek kazansak bizlerde ahh ahh

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
aga zaten 4 baba ders var iktisat muhasebe maliye hukuk bunları 1 yılda yutuyosun zaten çok zor değil inan banada çok zor geliyordu 1 ay çlaıştım 28 eylüldekine ondada iktisata çalışmak hiç içimden gelmedi olmaz nasılsa die göz ucuyla baktım 3 doğru çıktı 39 la mülakata kalınıyor düşünsene 5-6 ay sağlan çalışan çok rahat yapar kardinalde 2 ay falan çalıştı 40 doğru yaptı
len yaramı deştin yineeeee kafayı yiyecem yeminle yaaa