Video Ders Bölümleri Oluşturuyoruz.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Malumunuz KPSS Sınavı Yaklaşıyor. Bir yandan ona hazırlanan arkadaşlarımız var...

Forumda Video Sistemi oluşturarak çalışan arkadaşlarımıza kolaylık sağlamak istiyoruz.

Youtube üzerinden tavsiye edebilirsiniz videoları denetimden sonra yayınlayabiliriz.

Şuan KPSS B Kategorileri oluşturdum... test aşamasında olduğundan bir kaç video attım sisteme inceleyebilirsiniz.

http://www.iibfliler.net/forum/vbtube.php

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Malumunuz KPSS Sınavı Yaklaşıyor. Bir yandan ona hazırlanan arkadaşlarımız var...

Forumda Video Sistemi oluşturarak çalışan arkadaşlarımıza kolaylık sağlamak istiyoruz.

Youtube üzerinden tavsiye edebilirsiniz videoları denetimden sonra yayınlayabiliriz.

Şuan KPSS B Kategorileri oluşturdum... test aşamasında olduğundan bir kaç video attım sisteme inceleyebilirsiniz.
İyi de videoları niye aynı ders başlığı altında paylaşmak yerine her video için ayrı başlık açtın :D

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
İyi de videoları niye aynı ders başlığı altında paylaşmak yerine her video için ayrı başlık açtın :D
Aslında açmadım otomatik oluşturuyor rahatsız etmesin diye kullanıcıları şimdi yansıtmıyorum son açılan konulara :)

BlakeGrifin

Site Müdavimi
her ne kadar kendim videodan çalışamasam da güzel düşünce faydalanan arkadaşlar olacaktır...