WhatsApp mi WeChat mi Line mı?

WhatsApp mi WeChat mi Line mı

• WeChat

Kullanılan: 0 0.0%
  • Line

• Diğer

• Kullanılan toplam oy
    5

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
telefonum akıllı değil ama whatsapp :)

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hiçbiri. Appslardan Bir face kurdum telefon serseme döndü, ne varsa tripsiz tasasız tuşlularda. 200 250 falan anca ediyor daha 1 ay evvel aldığım cihaz, satıp en ucuz radyolu tuşluyu almayı düşünüyorum.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Hiçbiri. Appslardan Bir face kurdum telefon serseme döndü, ne varsa tripsiz tasasız tuşlularda. 200 250 falan anca ediyor daha 1 ay evvel aldığım cihaz, satıp en ucuz radyolu tuşluyu almayı düşünüyorum.
Diğer Seçeneği diyorsun yani

şu uygulamayı kur Clean master rahatlatıyor telefonu bi de şu hazır olan Programlar hele şu Google verdikleri onların güncelleştimelerini kaldır ardından etkinsizleştir gerci bende Facebook uygulaması yok

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Diğer Seçeneği diyorsun yani

şu uygulamayı kur Clean master rahatlatıyor telefonu bi de şu hazır olan Programlar hele şu Google verdikleri onların güncelleştimelerini kaldır ardından etkinsizleştir gerci bende Facebook uygulaması yok
3Gsi olan facebooku standart bir tuşlu telefona geçiş yapıp dokunmatiği yedeğim yapacağım şu ev işlerini halledip.

Güncelleştirme nereden kalkıyor androdilerde ortak? Belki aldık artık diyip kullanabilirim.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
@Sedat: Allah razı olsun hocam, cihaz kendisine geldi biraz güncellemeleri kaptınca, ki bir tek face kullanıyorum güncellemesin de :D

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
3Gsi olan facebooku standart bir tuşlu telefona geçiş yapıp dokunmatiği yedeğim yapacağım şu ev işlerini halledip.

Güncelleştirme nereden kalkıyor androdilerde ortak? Belki aldık artık diyip kullanabilirim.
Ayarlar => Uygulamalar İndirilen uygulamalr çalışanlar felan vardır Kullanmadıklarını ilk baş güncelleştimelerini kaldır sonra etkinleşsiz hale getir.

Clean Master kesin yükle ama önbellekleri güzel temizliyor

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bende whatsapp kulanıyorumd a değiştirmeyi düşünüyorum Facebook satın almış :D
aa bilmiyordum deneme süresindeyim zaten ücretsiz kullanımdayım hala.atanırsam xperia Z almayı düşünüyorum.atandıktan sonra whatssappa falan ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum zaten ısrar üzerine kullanmaya başladım..hem ne para vercem yaa bi uygulama için :)

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
aa bilmiyordum deneme süresindeyim zaten ücretsiz kullanımdayım hala.atanırsam xperia Z almayı düşünüyorum.atandıktan sonra whatssappa falan ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum zaten ısrar üzerine kullanmaya başladım..hem ne para vercem yaa bi uygulama için :)
ucretsiz mesaj atiyorsun iste mesaj alcagina uygulamayi kullan daha iyi iste

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ne kadar sevindim darısı lineın bşaına, insanlarla görüşüyorsun herkes cırt cırt whatsapp kaç arkadşaın telefonunu tuzla buz ediyordum az daha :)

Hala üretildiğine çok sevindiğim bir Nokia buldum, alacağım maaşımı alınca.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
işe başlayınca alıcam 7000dakika heryöne arıcam yaa milleti boşver mesaj hakkını :)

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans