yardımınız için teşekkürler :))

Eğitim
Lisans
Üni
Bayburt Ünv.
Bölüm
İktisat
iyi günler arkadaşlar. ben yeni çalışmaya başladım. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? nasıl yol izlemeliyim? günlük en fazla 4-5 saat çalışma imkanım oluyor. maddi sebeplerden dolayı bütün yaz iş arama ile geçti. ALAN VE GK- GY yetişir mi???

Veron

İcra Memuru İzmir
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
iyi günler arkadaşlar. ben yeni çalışmaya başladım. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? nasıl yol izlemeliyim? günlük en fazla 4-5 saat çalışma imkanım oluyor. maddi sebeplerden dolayı bütün yaz iş arama ile geçti. ALAN VE GK- GY yetişir mi???
Matematik alt yapın varsa çok kolay yetişir. Bol bol soru ve deneme çözmelisin, uzun çalışmalar sıkar insanı ama kısa çalışmalar azimle olursa başarıya ulaşır.

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bence alan zor yetişir. Gk-gy yüklense o yetişir belki ama alan çok zor bence.

Eğitim
Lisans
Üni
Bayburt Ünv.
Bölüm
İktisat
matematik temelim var şükür. soru çözmek mi konu anlatımı daha iyi olur ?

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
Sıfırdan başlanacaksa günde 3-4 saate sadece gy-gk yetişir oda düzenli olarak çalışılırsa..Alan+gy-gk 3-4 saat de başaranı tebrik ederim :) eğer alan düşünülüyorsa sürenin artırılması lazım..

Veron

İcra Memuru İzmir
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben gk ve gy için konuştum alan konusunda bilgim yok :)

mehmet84

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Mat temelin varsa deneme ile halledebilirsin. Tarih işin en önemli noktası. Bi yandan tarihi yaparken bi yandanda acaba bu ösymdeki sivri zekalılar ne sorabilir diyip gereksiz bilgileri depolaman lazım. Bittimi tabiki hayır :)
Coğrafya kolay tekrar ve soru ile halledilebilir. Geldik zurnanın zırt dediği yere vatandaşlığa:islik: o sivri zekalilar vardıya işte onlar acaba hangi güncel soruyu soracak diye binlerce bilgiyi ezberleyip onlardan soru çıkması için dua edeceksin. Kısacası :kötü:
Günde bence 4-5 saat yeterli ama verimli çalışırsan. Stres yapma :krktm: bu sana kaybettirir. Düzgün planlama ile bu olur.[BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]:harika:[/BCOLOR][BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]:islik:[/BCOLOR]
Kendine.güven bence bu mesajı okur okumaz derse başla asosyal ol. :uzgnm:
Kaynak olarak ihtiyaç bence güzel. Burda başka arkadaşlarda tavsiye verebilir.
Gelelim alana :tskler: yok gelmeyelim o konu veni aşar :acpsnr: alanı bilenler taktik verse:krnz:
İnş herşey gönlünce olur sana canı gönülden başarılar:harika: