ESKİ İLAN Yargıtay Başkanlığı Memur Alımı

Konu, 'İİBF İlan Takip Forumu' kısmında Tgb06 tarafından paylaşıldı.

 1. Tgb06

  Tgb06 VİP Üye Kadrolu Üye

  Kayıt:
  25 Kasım 2013
  Mesajlar:
  1.972
  Beğeniler:
  1.986
  Ödül Puanları:
  238
  Bölüm:
  İktisat
  YARGITAY BAŞKANLIĞINA KADROLU ZABIT KATİBİ ALIM İLANI

  Başkanlığımızda çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu uyarınca 40 Kadrolu zabıt katibi kadrosuna, Başkanlığımızca yapılacak uygulamalı ve mülakat sınavı sonucuna göre atama yapılacaktır.

  Mülakat sınavı, Adayların aldıkları KPSS puanları % 35, Uygulama sınav puanları % 35, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının 20 katı kadar aday çağrılacaktır.

  I-ZABIT KATİBİ KADROSUNA BAŞVURU ŞARTLARI

  1.657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

  2.Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya başvuru tarihinden itibaren 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

  3.İlk defa Devlet memurluğuna atanacaklar için, başvurunun son günü olan 08/05/2015 tarihi itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak.

  4.2014-KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve KPSS'den en az 70 puan almış olmak. Lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan türünden 70 ve daha yukarı puan alanlar başvurabilecektir.

  5.Fakülte veya yüksekokulların bilgisayar bölümü, adalet meslek yüksekokulları, meslek yüksekokullarının adalet bölümü, adalet meslek lisesi veya diğer lise veya dengi okulların ticaret veya bilgisayar bölümlerinden mezun olmak (Bu maddede sayılan öğretim kurumlarından mezun olanlar ile örgün eğitim yoluyla en az 80 saat bilgisayar dersi veya 150 saat daktilografi dersini başarıyla tamamladığını belgeleyenlerden, daktilo veya bilgisayar sertifikası istenmeyecektir.)

  6.Yukarıda sayılanlar dışında, en az lise veya dengi okul mezunu olup, başvuru tarihinde Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı veya kamu kurum ve kuruluşlarınca düzenlenen kurslar sonucu verilen daktilo veya bilgisayar sertifikasına sahip olmak. (En az 120 saat)

  7.Meslek liselerinde okutulan daktilografi ders kitabından veya daha önce yayınlanmış her hangi bir eserde yer alan yazı parçasından seçilip yazılı olarak verilen bir metinden bilgisayar ile vuruş hesabı yapılmadan üç (3) dakikada yalnışsız en az doksan (90) kelime yazmak. (Vuruş hesabı yapılmadan üç (3) dakikada yanlışsız olarak en az doksan (90) kelime yazamayan adaylar mülakat sınavına alınmayacaklardır.)

  8.Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

  II-BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ:

  a)Giriş koşullarını taşıyan adaylar başvurularını 04/05/2015 tarihinden başlayarak 08/05/2015tarih saat 17.00'ye kadar online başvuru (www.basvuru.yargitay.gov.tr) adresine yapacaklardır.

  NOT: BAŞVURULAR SADECE ONLİNE BAŞVURU SEKLİNDE YAPILACAKTIR. POSTA

  YOLUYLA VEYA DİĞER YOLLARLA YAPILAN BAŞVURULAR KESİNLİKLE KABUL

  EDİLMEYECEKTİR.

  b)Sınav yeri, Sınav tarihi ve saati: www.yargitay.gov.tr adresinden duyurulacaktır.Başvuru bitim tarihinden itibaren, başvuru sayısı göz önünde bulundurularak uygulama sınavı (bilgisayar klavyesi ile yazı yazma) yapılacaktır. Bilgisayar klavyesi ile üç dakikada en az 90 kelime yazılması zorunlu olup; mülakat sınavına; merkezi KPSS sınavından alınan puanların %35'i, bilgisayar yeterlilik uygulama sınavında yazılan en fazla kelime sayısı 100 puan kabul edilerek her bir doğru kelime karşılığı oluşan katsayı puanı ile yazılan kelime sayısının çarpımı suretiyle elde edilecek puanın %35'inin birlikte toplamı esas olmak üzere; en yüksek puandan başlanılarak, ilan edilen kadro sayısının 20 katı kadar aday mülakata çağrılacaktır. Sınavların yer ve zamanı www.yargitay.gov.tr adresinden duyurulacaktır. Mülakatta başarılı sayılabilmesi için, katılan adaylar hakkında, sınav komisyon üyelerinin verdiği puanların aritmetik ortalamasının en az 50 olması gerekmektedir.

  c)Değerlendirme : Adayların aldıkları KPSS puanları % 35, Uygulama sınav puanları % 35 ve mülakat puanları da % 30 olacak şekilde alınacak hesaplama sonucunda sıralama ilan edilecektir.

  d)Yapılacak mülakat sınavı, Mesleki Bilgi (Anayasa Hukuku, Vatandaşlık Hukuku ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi) ile Genel Kültür alanlarından yapılacaktır.

  e)Değerlendirme sonuçları www.yargitay.gov.tr adresinden duyurulacaktır.

  f)Gerçeğe aykırı beyanda bulunanların sınavı kazansa bile sınavı iptal edilecek ve haklarında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

  III-SİSTEME YÜKLENMESİ GEREKEN BELGELER

  • Diploma fotokopisi (Girilen KPSS sonucuna uygun)
  • Son üç ay içinde çekilmiş bir adet vesikalık fotoğraf
  • Bilgisayar veya daktilografi dersini başarıyla tamamladığını gösteren sertifika veya yukarıda belirtilen okullardan mezun olduğuna dair belge fotokopisi.
  • Eksik belge ile veya nitelikleri uygun olmadığı halde başvuranlar hakkında işlem
  yapılmayacaktır.  Başkanlığımızda çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu uyarınca 10 şoför kadrosuna, Başkanlığımızca yapılacak uygulamalı ve mülakat sınavı sonucuna göre atama yapılacaktır.

  Mülakat sınavına, merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının 20 katı kadar aday çağrılacaktır.

  Yapılan direksiyon uygulama sınavında başarılı olan adaylar mülakat sınavına alınacaktır.  I-ŞOFÖR KADROSUNA BAŞVURU ŞARTLARI

  A.NİTELİĞİ


  9.657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

  10.2014-KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve KPSS'den en az 70 puan almış olmak. Lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan türünden 70 ve daha yukarı puan alanlar başvurabilecektir.

  11.Hizmetin özelliğine göre E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

  12.Askerliğini yapmış, muaf veya başvuru tarihinden itibaren 2 yıl tecil ettirmiş olmak

  13.İlk defa Devlet memurluğuna atanacaklar için, başvurunun son günü olan 08/05/2015 tarihi itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak,

  14.En az lise veya dengi okul mezunu olmak,

  15.Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

  II-BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ:

  g)Giriş koşullarını taşıyan adaylar başvurularını 04/05/2015 tarihinden başlayarak 08/05/2015 tarih saat 17.00'ye kadar online başvuru (www.basvuru.yargitay.gov.tr) adresine yapacaklardır.

  NOT: BAŞVURULAR SADECE ONLİNE BAŞVURU SEKLİNDE YAPILACAKTIR.

  POSTA YOLUYLA VEYA DİĞER YOLLARLA YAPILAN BAŞVURULAR KESİNLİKLE

  KABUL EDİLMEYECEKTİR.

  h)Uygulama Sınav yeri, tarihi ve saati: www.yargitay.gov.tr adresinden duyurulacaktır.

  a)Yapılacak mülakat sınavı, Mesleki Bilgi (Anayasa Hukuku, Vatandaşlık Hukuku ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi) ile Genel Kültür alanlarından yapılacaktır. Mülakatta başarılı sayılabilmesi için, katılan adaylar hakkında, sınav komisyon üyelerinin verdiği puanların aritmatik ortalamasının en az 50 olması gerekmektedir.

  b)Değerlendirme sonuçları www.yargitay.gov.tr adresinden duyurulacaktır.

  c)Gerçeğe aykırı beyanda bulunanların sınavı kazansa bile sınavı iptal edilecek ve haklarında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır

  III-SİSTEME YÜKLENMESİ GEREKEN BELGELER

  • Diploma fotokopisi (Girilen KPSS sonucuna uygun)
  • Sürücü belgesi ( E sınıfı ehliyet)
  • Son üç ay içinde çekilmiş bir adet vesikalık fotoğraf

  ¦Başkanlığımızda çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu uyarınca 13 koruma ve güvenlik görevlisi kadrosuna, Başkanlığımızca yapılacak mülakat sınavı sonucuna göre atama yapılacaktır.

  ¦Mülakat sınavına, merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının 20 katı kadar aday çağrılacaktır.


  I-KORUMA VE GÜVENLİK KADROSUNA BAŞVURU ŞARTLARI

  16.657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

  17.Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya başvuru tarihinden itibaren 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

  18.İlk defa Devlet memurluğuna atanacaklar için, başvurunun son günü olan 08/05/2015 tarihi itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak En az lise veya dengi okul mezunu olmak,

  19.Özel Güvenlik Görevlisi sertifikası ve kimlik kartına sahip olmak.

  20.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunda belirtilen şartları taşımış olmak.

  21.2014-KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve KPSS'den en az 70 puan almış olmak. Lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan türünden 70 ve daha yukarı puan alanlar başvurabilecektir.

  22.Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

  II-BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ:

  d)Giriş koşullarını taşıyan adaylar başvurularını 04/05/2015 tarihinden başlayarak 08/05/2015 tarih saat 17.00'ye kadar online başvuru (www.basvuru.yargitay.gov.tr) adresine yapacaklardır.

  NOT: BAŞVURULAR SADECE ONLİNE BAŞVURU SEKLİNDE YAPILACAKTIR.

  POSTA YOLUYLA VEYA DİĞER YOLLARLA YAPILAN BAŞVURULAR KESİNLİKLE

  KABUL EDİLMEYECEKTİR.

  e)Mülakat Sınav yeri, tarihi ve saati: www.yargitay.gov.tr adresinden duyurulacaktır.

  f)Yapılacak mülakat sınavı, Mesleki Bilgi (Anayasa Hukuku, Vatandaşlık Hukuku ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi) ile Genel Kültür alanlarından yapılacaktır. Mülakatta başarılı sayılabilmesi için, katılan adaylar hakkında, sınav komisyon üyelerinin verdiği puanların aritmetik ortalamasının en az 50 olması gerekmektedir.  g)Değerlendirme sonuçları www.yargitay.gov.tr adresinden duyurulacaktır.

  h)Gerçeğe aykırı beyanda bulunanların sınavı kazansa bile sınavı iptal edilecek ve haklarında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

  III-SİSTEME YÜKLENMESİ GEREKEN BELGELER

  • Diploma fotokopisi (Girilen KPSS sonucuna uygun)
  • Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası ve kimlik kartı fotokopileri
  • Son üç ay içinde çekilmiş bir adet vesikalık fotoğraf
  • Eksik belge ile veya nitelikleri uygun olmadığı halde başvuranlar hakkında işlem yapılmayacaktır.

  ¦Başkanlığımızda çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu uyarınca 65 Hizmetli kadrosuna, Başkanlığımızca yapılacak mülakat sınavı sonucuna göre atama yapılacaktır.

  ¦Mülakat sınavına, merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının 20 katı kadar aday çağrılacaktır.


  I-HİZMETLİ KADROSUNA BAŞVURU ŞARTLARI

  23.657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

  24.Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya başvuru tarihinden itibaren 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

  25.İ lk defa Devlet memurluğuna atanacaklar için, başvurunun son günü olan 08/05/2015 tarihi itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak.

  26.En az lise veya dengi okul mezunu olmak,

  27.2014-KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve KPSS'den en az 70 puan almış olmak. Lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan türünden 70 ve daha yukarı puan alanlar başvurabilecektir.

  28.Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

  II-BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ:

  i)Giriş koşullarını taşıyan adaylar başvurularını 04/05/2015 tarihinden başlayarak 08/05/2015 tarih saat 17.00'ye kadar online başvuru (www.basvuru.yargitay.gov.tr) adresine yapacaklardır.

  NOT: BAŞVURULAR SADECE ONLİNE BAŞVURU SEKLİNDE YAPILACAKTIR.

  POSTA YOLUYLA VEYA DİĞER YOLLARLA YAPILAN BAŞVURULAR KESİNLİKLE

  KABUL EDİLMEYECEKTİR.

  j)Mülakat Sınav yeri, tarihi ve saati: www.yargitay.gov.tr adresinden duyurulacaktır.

  k)Yapılacak mülakat sınavı, Mesleki Bilgi (Anayasa Hukuku, Vatandaşlık Hukuku ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi) ile Genel Kültür alanlarından yapılacaktır. Mülakatta başarılı sayılabilmesi için, katılan adaylar hakkında, sınav komisyon üyelerinin verdiği puanların aritmetik ortalamasının en az 50 olması gerekmektedir.

  l)Değerlendirme sonuçları www.yargitay.gov.tr adresinden duyurulacaktır.  m)Gerçeğe aykırı beyanda bulunanların sınavı kazansa bile sınavı iptal edilecek ve haklarında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

  III-SİSTEME YÜKLENMESİ GEREKEN BELGELER

  • Diploma fotokopisi (Girilen KPSS sonucuna uygun)
  • Son üç ay içinde çekilmiş bir adet vesikalık fotoğraf
  • Eksik belge ile veya nitelikleri uygun olmadığı halde başvuranlar hakkında işlem yapılmayacaktır.
   
 2. hullya

  hullya Aktif Üye

  Kayıt:
  20 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  56
  Beğeniler:
  31
  Ödül Puanları:
  18
  Cinsiyet:
  Kadın
  Şehir:
  Kocaeli
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Afyon Kocatepe Ünv.
  Bölüm:
  İşletme
  mülakata yirmi katı aday çağırmakta nedir yaa :acpsnr:
   
 3. çekocu35

  çekocu35 VİP Üye

  Kayıt:
  30 Eylül 2014
  Mesajlar:
  508
  Beğeniler:
  497
  Ödül Puanları:
  368
  Eğitim:
  Lisans
  Bölüm:
  ÇEKO
  hizmetli ne iş yapar arkadaşlar bilgisi olan var mı? netten okuduğuma göre kimisi çay servisi temizlik yapar yazmış kimisi sadece evrak işleri yapar yazmış
   
 4. betimlemeツ

  betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

  Kayıt:
  15 Ağustos 2014
  Mesajlar:
  6.187
  Beğeniler:
  5.587
  Ödül Puanları:
  988
  Cinsiyet:
  Kadın
  Şehir:
  Ankara
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Diğer
  Bölüm:
  İktisat
  Bana göre hizmetli eşittir ofis boy
  Su getir çay getir fotokopi çek hatta bizde eşimle yıl dönümümüz git çiçek al kuru temizlemeden elbisemi al işleri bile verilebilir. İş tanımını bulsanda o işi pek yapmiyordur fazlasını yapıyordur
   
 5. çekocu35

  çekocu35 VİP Üye

  Kayıt:
  30 Eylül 2014
  Mesajlar:
  508
  Beğeniler:
  497
  Ödül Puanları:
  368
  Eğitim:
  Lisans
  Bölüm:
  ÇEKO
  anladım sağ olun işler böyleyse lisans mezunlarını tercih etmezler zaten
   
 6. Demhat

  Demhat VİP Üye Kadrolu Üye

  Kayıt:
  2 Kasım 2014
  Mesajlar:
  891
  Beğeniler:
  1.245
  Ödül Puanları:
  198
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Adana
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Diğer
  Bölüm:
  İktisat
  B yapaydiniz ya E nedir abi ya yargitay mensuplarini tirla mi tasiyacagiz
   
  memuriyetderdi ve betimlemeツ bunu beğendi.
 7. Nail

  Nail İyi Bilinen Üye

  Kayıt:
  24 Ekim 2014
  Mesajlar:
  66
  Beğeniler:
  61
  Ödül Puanları:
  68
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Denizli
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Anadolu Ünv.
  Bölüm:
  İşletme
  Askerlik şartı koymuşlar bir de ya, ne güzel güvenlik sertifikam vardı. Askerliğe takılıyoz peh.
   
 8. betimlemeツ

  betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

  Kayıt:
  15 Ağustos 2014
  Mesajlar:
  6.187
  Beğeniler:
  5.587
  Ödül Puanları:
  988
  Cinsiyet:
  Kadın
  Şehir:
  Ankara
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Diğer
  Bölüm:
  İktisat
  Servisi var demekki
   
 9. Demhat

  Demhat VİP Üye Kadrolu Üye

  Kayıt:
  2 Kasım 2014
  Mesajlar:
  891
  Beğeniler:
  1.245
  Ödül Puanları:
  198
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Adana
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Diğer
  Bölüm:
  İktisat
  Demek ki
   
 10. ozgekon

  ozgekon 85.88312

  Kayıt:
  21 Ekim 2014
  Mesajlar:
  398
  Beğeniler:
  358
  Ödül Puanları:
  118
  Cinsiyet:
  Kadın
  Şehir:
  Adana
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Anadolu Ünv.
  Bölüm:
  Maliye
  Zabit katipliginden daha iyi mi yazmak gerekli? Imlali falan mi? Puanlari kaca kadar duser? 78i gorur mu ki?
   
 11. hullya

  hullya Aktif Üye

  Kayıt:
  20 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  56
  Beğeniler:
  31
  Ödül Puanları:
  18
  Cinsiyet:
  Kadın
  Şehir:
  Kocaeli
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Afyon Kocatepe Ünv.
  Bölüm:
  İşletme
  70 barajını geçen herkes uygulama sınavına girebiliyor sözlü mülakata 20 katı aday çağırılacak. Metinler bildiğim kadarıyla imlalı ve rakam sembol falan var zabıt katipliğinden biraz daha zor yani.
   
  ozgekon bunu beğendi.
 12. Tarsuslu

  Tarsuslu VİP Üye Kadrolu Üye

  Kayıt:
  21 Ekim 2014
  Mesajlar:
  583
  Beğeniler:
  842
  Ödül Puanları:
  118
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Mersin
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Anadolu Ünv.
  Bölüm:
  İşletme
  Tebrikler başvurunuzu tamamladınız.
  Başvuru numaranız: 1843

  Hayırlısı olsun!
   
 13. Nail

  Nail İyi Bilinen Üye

  Kayıt:
  24 Ekim 2014
  Mesajlar:
  66
  Beğeniler:
  61
  Ödül Puanları:
  68
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Denizli
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Anadolu Ünv.
  Bölüm:
  İşletme
  İlan ilk çıktıgında askerliğini yapmış olmak ya da 2 yıl tecilli diyordu. Şimdi askerlikle ilişiği bulunmamak yazıyor
   
 14. eliz alya

  eliz alya VİP Üye

  Kayıt:
  18 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.935
  Beğeniler:
  1.185
  Ödül Puanları:
  288
  Cinsiyet:
  Kadın
  başvuran çok var mı
   
 15. eliz alya

  eliz alya VİP Üye

  Kayıt:
  18 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.935
  Beğeniler:
  1.185
  Ödül Puanları:
  288
  Cinsiyet:
  Kadın
  ankaraya
  akaraya gidiiyosun yani:)
   
 16. İİBF

  İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

  Kayıt:
  30 Ekim 2012
  Mesajlar:
  1.702
  Beğeniler:
  1.971
  Ödül Puanları:
  488
  Şehir:
  Bursa
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Diğer
  Bölüm:
  ÇEKO
  Yarın son gün

  6413 te idi bugün

  Muhtemelen 7500 kişi başvuracak...

  Taban puan sınırlaması 70 diyolar 800 kişi cagrilacakmış mülakata...

  Maaş 3000 lira civarı diyolar :)
   
 17. betimlemeツ

  betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

  Kayıt:
  15 Ağustos 2014
  Mesajlar:
  6.187
  Beğeniler:
  5.587
  Ödül Puanları:
  988
  Cinsiyet:
  Kadın
  Şehir:
  Ankara
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Diğer
  Bölüm:
  İktisat
  Maaş güzelmiş :D
   
 18. Nail

  Nail İyi Bilinen Üye

  Kayıt:
  24 Ekim 2014
  Mesajlar:
  66
  Beğeniler:
  61
  Ödül Puanları:
  68
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Denizli
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Anadolu Ünv.
  Bölüm:
  İşletme
  Hem güvenliğe, hem hizmetliye, hem katipliğe başvurdum. Ne zaman olur ki sözlü mülakatlar
   
  ÇayÇayÇay bunu beğendi.
 19. İsim olmaz

  İsim olmaz Üye

  Kayıt:
  13 Ocak 2015
  Mesajlar:
  31
  Beğeniler:
  21
  Ödül Puanları:
  8
  Cinsiyet:
  Erkek
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Akdeniz Ünv.
  Bölüm:
  Maliye
  3'ünüde kazansan nolucak hacı :)
   
  ÇayÇayÇay bunu beğendi.
 20. ÇayÇayÇay

  ÇayÇayÇay Çay Varsa Huzur Var Kadrolu Üye

  Kayıt:
  16 Mart 2015
  Mesajlar:
  2.186
  Beğeniler:
  4.885
  Ödül Puanları:
  388
  Cinsiyet:
  Erkek
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Uludağ Ünv.
  Bölüm:
  Uluslarası İlişkiler

  @Nail sağlam adamdır, sporcudur Vesselam günde 8-8-8 saatiık çalışma sistematiğiyle çok rahat 3 işte de çalışacaktır hele bi kazansında İnşallah ;)
   
  betimlemeツ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş