YDS kitap tavsiyesinde bulunabilecek arkadaşlarım var mı acaba?

robin

Aktif Üye
YDS kitap tavsiyesinde bulunabilecek arkadaşlarım var mı acaba?

şahsi kanaatim YDS için en önemli konu kelime bilgisidir. kelime hazineniz eğer iyiyse oturup kalın kalın kitaplara çalışmaya gerek yok. YDS de okuduğunu anlıyorsan doğru cevabı bulma ihtimalin çok daha yüksektir.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İrem Yayıncılık öneririm.

eylul2011

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
milliyet gazetesi yds denemesi veriyor arkadaşlar alın sizde iibfli arkadaşlarım yararlansın. sınava nasıl hazırlanılır taktikleri de var.

umutvar

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kitap alırken neye dikkat etmeliyiz? Temel İngilizce, ileri İngilizce, gramer, vs. ayrı ayrı kitaplar mı var? YDS'de genelde gramer soruluyor herhalde değil mi?

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
yakında ptt alımında bile yds şartı görürsek şaşırmayacağım ya :( ben de öylesine eylülde bi gireceğim bakalım napabiliyorum :(

http://www.memrise.com/

bir de bu site çok güzel kelime öğrenme açısından ipuçları filan oluyor tavsiye ederim telefona da indirebilirsiniz.

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
yakında ptt alımında bile yds şartı görürsek şaşırmayacağım ya :( ben de öylesine eylülde bi gireceğim bakalım napabiliyorum :(

http://www.memrise.com/

bir de bu site çok güzel kelime öğrenme açısından ipuçları filan oluyor tavsiye ederim telefona da indirebilirsiniz.
Hocam sizin yanilmiyorsam dil puaniniz vardi. Nasil hazirlandiniz siz

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yok benim dil puanım :) başkaları vardı inş tavsiyede bulunurlar başlığı görüp
Yardimci olan oldu saolsunlar :) teşekkür ederum yinede.senle serencami karistiriyorum o yuzden sanirim oyle hatirladim hocam :)

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Ekonometri
Akin dil in kitaplari cok faydali ben calistim piyasadaki bir cok kitaptan daha cok ögrenciyi anlayan ve eksiklerini tamamlayan kitaplar bende bir cogu var istersen sana uygun bir fiyata satabilirim

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Akin dil in kitaplari cok faydali ben calistim piyasadaki bir cok kitaptan daha cok ögrenciyi anlayan ve eksiklerini tamamlayan kitaplar bende bir cogu var istersen sana uygun bir fiyata satabilirim
hangı kıtaplar var sızde hocam

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Ekonometri
Reading words, ingilizce sinav taktikleri, ingilizce ders notları, 2000 yds sorusu başka kitaplari da var size ne lazimsa onu verebilirim tertemiz daha kitaplar bazilarini cekilisle kazandim bazilari hediye

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Reading words, ingilizce sinav taktikleri, ingilizce ders notları, 2000 yds sorusu başka kitaplari da var size ne lazimsa onu verebilirim tertemiz daha kitaplar bazilarini cekilisle kazandim bazilari hediye
Ne kadara peki