Yeni kabine belli oldu!!

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
yeni kabinede;
Yalçın Akdoğan ve Numan Kurtulmuş Başbakan Yardımcısı,
Nurettin Canikli Gümrük ve Ticaret Bakanı,
Volkan Bozkır AB Bakanı,
Mevlüt Çavuşoğlu Dışişleri Bakanı oldu.

Hayati Yazıcı'nın gitmesi İİBF için ne kadar iyi oldu meçhul durumda.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
gümrükte kadrolar yenilenir herşey silbaştan başlar. iibf için kötü bir durum oldu.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Ankara Ünv Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi Bölümü'nü bitirmiş. Maliye Bakanlığı'nda Maliye Başmüfettişliği, Gelirler Genel Müdürlüğü'nde genel müdür yardımcılığı, kamu iktisadi teşebbüsleri komisyon başkanlığı görevlerinde bulunmuş. Ekonomiyle iç içe olan biri umarım bizi mağdur etmez

cenk coban

VİP Üye
Kadrolu Üye
eskilerden kım varsa tasvıye edılmıs,sonuncusu da gumruk ve tıcaret bakanımız,ben sevındım bu adamın gıtmesine,hiç bir zaman da sempatik gelmemişti o mafyavari yüz ifadesi... umarım yenı gelen bu adamı aratmaz

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Havada bulut alayımız gümrüğü unut bence.

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
Haziran ayında 2015 genel seçimleri var. Nurettin Canikli 3 dönem kuralına takıldığından aday olamaz. 10 ay bakanlık yapacak topu topu. Mevcut düzeni devam ettirir, bir zarar/yarar durumu olmaz.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
gümrükte kadrolar yenilenir herşey silbaştan başlar. iibf için kötü bir durum oldu.
aynı şekilde düşünüyorum.hayati yazıcının gidişi iibf nin kesinlikle aleyhine olacaktır malesef..gümrük tek kale kalmıştı o da düştü...

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
aynı şekilde düşünüyorum.hayati yazıcının gidişi iibf nin kesinlikle aleyhine olacaktır malesef..gümrük tek kale kalmıştı o da düştü...
boşver kaleyi sen nasılsın nerelerdesin

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ya Maliye Bakanı? Kurtulduk mu o adamdan?

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
eskilerden kım varsa tasvıye edılmıs,sonuncusu da gumruk ve tıcaret bakanımız,ben sevındım bu adamın gıtmesine,hiç bir zaman da sempatik gelmemişti o mafyavari yüz ifadesi... umarım yenı gelen bu adamı aratmaz
mafyavari suratı var diye mi gittiğini sevindin iyimiş:)yenisin sen herhal iibf yi savunan ender adamlardandı kendisi neyse...

cenk coban

VİP Üye
Kadrolu Üye
mafyavari suratı var diye mi gittiğini sevindin iyimiş:)yenisin sen herhal iibf yi savunan ender adamlardandı kendisi neyse...
canım 2008 de mezun oldum ben,buraya yazamayacagım onunla ılgılı bır cok sey var en kıbar tabırıyle bu ıfadeyı kullandım,anlayan anladı.... ayrıca iibf yi savunan demişsin,evet ıyı yonlerıde var hakkını yememek lazım

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
canım 2008 de mezun oldum ben,buraya yazamayacagım onunla ılgılı bır cok sey var en kıbar tabırıyle bu ıfadeyı kullandım,anlayan anladı.... ayrıca iibf yi savunan demişsin,evet ıyı yonlerıde var hakkını yememek lazım
peki canım diyecek sözleri olana lafımız yok:)

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
sen baya yenısın galıba ama :) unıversıte de abılerıyle boyle konusanların kulagını cok cekerdık...
ben acemiyim ya hep üniversitede ezilen elinden kız arkadası alınan tipler olur ya aynı ben işte aynısı:(

cenk coban

VİP Üye
Kadrolu Üye
ben acemiyim ya hep üniversitede ezilen elinden kız arkadası alınan tipler olur ya aynı ben işte aynısı:(
hocam maksat kalbını kırmak degıl,ben ozel sektorde calısıyorum bu sıteye sızlere destek ıcın gırıyorum... boyle tavır takınınca da ınsanın canı sıkılıyor...