Yeni KYK alımı "DUYUM"

coşkun sevinç

olduğu kadar olmadığı kader...
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Merkezi atamada alınır belki

yıldız

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Bu alım merkezi bütçe dışında olacak yani mülakat yani 10 katı aday yani torpil

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bu ilanın 162'si memur, 162'si Bilgisayar İşletmeni ve 81'i VHKİ olmak üzere 405 kişi İİBF veya 4001 alımı ile yapılacak.
Merkezi atama dışında sözlü mülakat yolu ile yapılacak.

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
alttaki yorumu gordunuz mu koptum :D

E.S.D.
2015-04-16 11:35:14
SELAM, ANKARA da oturuyorum. iktisat fakültesi mezunuyum.KYK personeli olarak çalışmak istiyorum. ilgilenirseniz memnun olurum

Warning

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
mühim olan bu alımın merkezi atamaların sonuçlanmasından sonra yapılması yani en erken temmuz ayının sonuna doğru yapılması. Yoksa bu alımların çok bir faydası yok İİBF'den çok kişi atanması konusunda. Sonuçta ilanlar kesişiyor ve her ilana basvuran adamı suclayamazsın. Adamın puanı var diğer kurumdaki durumu netleşmediği için mecburen başvurmak zorunda. Sonuçta virgüllerle insanlar mağdur oluyor kesişen ilanlar yüzünden. Sanki bilerek yapıyorlarmış gibi bu ilanları hep kesişen tarihlerde yapıyorlar (bkz gümrük ve son guy alımı)

Warning

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
bu arada resmi gazetede böyle birşey bulamadım bulabilen varsa link atabilir mi 15.04 tarihinde arattım ve 15.04 tarihinin mükerrer sayısında da arattım?

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
mühim olan bu alımın merkezi atamaların sonuçlanmasından sonra yapılması yani en erken temmuz ayının sonuna doğru yapılması. Yoksa bu alımların çok bir faydası yok İİBF'den çok kişi atanması konusunda. Sonuçta ilanlar kesişiyor ve her ilana basvuran adamı suclayamazsın. Adamın puanı var diğer kurumdaki durumu netleşmediği için mecburen başvurmak zorunda. Sonuçta virgüllerle insanlar mağdur oluyor kesişen ilanlar yüzünden. Sanki bilerek yapıyorlarmış gibi bu ilanları hep kesişen tarihlerde yapıyorlar (bkz gümrük ve son guy alımı)
göz doldursun dostlar alışverişte görsün oluyor birazcık...

Warning

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
bak iibf den şu kadar kişi aldık diyorlar nasıl alıyorlarsa. öyle tarihlere denk geldim ki birer hafta arayla ilana çıkıyorlar ve hepsini aynı kişiler bile kazanabiliyor sonra noluyor toplam 2000 alım olduysa o aslında gerçekte belkide 500-600 tıpkı A grubu sayıları gibi.

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
Maliye
memnuniyet
K.FENA BAKIR 2015-04-18 17:31:48
MERHABA İZMİRDE OTURUYORUM. AT YETİŞTİRİCİLİĞİ MEZUNUYUM. KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTERİM.

bu ne yaa. gördünüzm ü bu yorumu? adam bizimlemi **** geçiyor onlarla mı? anlamdım..

Moderatörün son düzenlenenleri:
Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
Adamlar nasil bi kafa yasiyor acaba;) bende alanyada oturuyorum benide belediye baskani yaparlarsa mutlu olurum :)))))

scarface

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
memnuniyet
K.FENA BAKIR 2015-04-18 17:31:48
MERHABA İZMİRDE OTURUYORUM. AT YETİŞTİRİCİLİĞİ MEZUNUYUM. KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTERİM.

bu ne yaa. gördünüzm ü bu yorumu? adam bizimlemi *** geçiyor onlarla mı? anlamdım..
Hic gulcem yoktu ya :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

almeyda

VİP Üye
bu kuruma acilen fax etkinliği düzenlememiz lazım İİBFden ve merkezi atamadan almaları için

teknorator

Aktif Üye
ben de ankarada oturuyorum su ürünleri mühendisiyim su ürünlerinden çok iyi anlarım kurumunuzda çalışmak isterim.