-YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLAR--İNCELEYİN

Konu, 'Twitter Organizasyonları' kısmında cmdn tarafından paylaşıldı.

1. cmdn

cmdn İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    Yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.Öncelikle sorunumuz ortak kadroların az olması ve kadroların İİBF dışındaki fakültelere açılmış olmasıdır.Bu etkinlikler sadece İİBF sorunlarına yöneliyor.Biliyoruz iş yelpazemiz geniş ancak hep beraber olursak her alanda istediklerimizi alabiliriz bu bağlamda aşağıdakileri yapmanızı rica ediyoruz.Twitter hesabı açınız zor bir şey değil her etkinlikte 15-20 dakika ayırıp 5-10 paylaşım retweet yapınız.

Arkadaşlarınızı da çağırıp bunu büyük bir topluluğa çevirmeliyiz.350.000 İİBF 'li var ve buralarda SES GETİRMEK İÇİN etkinliğe katılımı arttırmalıyız.

HER CUMARTESİ TWİTTER ETKİNLİĞİ YAPILMAKTADIR.SESİMİZİN DUYULMASI İÇİN BU ETKİNLİKLERE KATILAN SAYI ÖNEMLİDİR.TWİTTER TT LİSTESİNDE İLK SIRAYA YERLEŞMEMİZ GEREKLİDİR.TWİTTER ADRESİ @İİBFLİLERNET TAKİP EDİN

MAİL ETKİNLİĞİ VARDIR MİLLETVEKİLLERİNE MAİLLER ATILMAKTADIR HAZIR METİN İLGİLİ KONU ALTINDA MEVCUTTUR.ONU KULLANMANIZ ZORUNLU DEĞİL SİZLERDE AÇIK BİR ŞEKİLDE KENDİNİZE AİT YAZIP MAİL ATABİLİRSİNİZ. link= http://www.iibfliler.net/forum/iibf...1-mail-de-sen-basliyoruz-mail-kampanyasi.html

TWİTTER VE MAİL ADRESLERİNE ULAŞILABİLEN KÖŞEYAZARI-PROGRAMCI-HABERCİLER-MİLLETVEKİLLERİ-BAKANLAR- A İLGİLİ SORUNLARIMIZ İLE twitter dan TWEET YA DA mail adreslerinizi kullanarak MAİL ATINIZ

Selim Şahin, Serkan, rngl ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    KATILIM ÖNEMLİDİR HEPİMİZ İÇİN

3. esma

esma İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    yeni üye arkadaşlarımız, okul bitti'' nasıl olsa yiyecek ekmek buluruz, bize iş mi yok'' gibi hayallere kapılmayın diyorum. tamam aç değiliz açıkta değiliz ama hakkımız olanı almalıyız. en azından bu uğurda dirsek çürütenler var. hayalleri var birçoğumuzun. Birlikten kuvvet doğar diye boşuna dememişler büyüklerimiz.'birçok konuda da haklılar' Gün birbirlik beraberlik günüdür arkadaşlar. kendinizi hafife almayın!!!!!!!!!!!

cmdn bunu beğendi.
  4. BlakeGrifin

BlakeGrifin Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    43
    eline sağlık Bimer ve Akim linklerini de yazının sonuna ekleseydin güncel tutardık hepsini...

http://www.iibfliler.net/forum/iibf-mucadele-forumu/621-bimer-e-10000-sikayet-kampanyasi.html Bimer başvuru başlığı...

http://www.iibfliler.net/forum/iibf...-mektup-kampanyasi-baslamistir.html#post35703 Akim başvuru başlığı...

http://www.iibfliler.net/forum/iibf-mucadele-forumu/1029-gumruk-2014-olasi-alimi-tek-baslik-13.html Gümrük Bakanlığı alımıyla ilgili başvuru başlığı...

http://www.iibfliler.net/forum/iibf...-alimi-ve-iibf-mezunlari-mail-kampanyasi.html Ptt için Mail Kampanyası başlığı...

http://www.iibfliler.net/forum/oner...arafindan-yazilmis-dilekceleri-imzalayin.html TBMM Dilekçe Komisyonuna başvuru başlığı...

http://www.iibfliler.net/forum/iibf...1-mail-de-sen-basliyoruz-mail-kampanyasi.html Milletvekillerine Mail Kampanyası başlığı...

http://www.iibfliler.net/forum/iibf-mucadele-forumu/370-iibf-mucadele-grubu-sgk-mail-etkinligi.html SGK için Mail Kampanyası başlığı...

http://www.iibfliler.net/forum/twit...tter-adreslerigoc-idaresidsivs.html#post36278 Bürokratların Twitter Adresleri...

neyse bulduğum etkinlik başlıklarını sırayla yazdım eksikler varsa onları da sonra bulup eklerim katılacak arkadaşlara kolaylık olsun...

cmdn bunu beğendi.
  5. BlakeGrifin

Ödül Puanları:
    43
    şuan çok ilginç bişey var forumda 61 kişi online 10 kişi falan üye diğerleri hepsi misafir üye olunmadan forum içeriğinin görüntülenememesi lazım bence lütfen adminler bu konuya bi çözüm getirsinler... gerçekten yazık foruma üye olmaya bile üşenenler varmış...

beterböcek bunu beğendi.
  6. esma

Ödül Puanları:
    28
    toplum olarak nedense bir üşengeçliğe, boşvermişliğe, nasıl olsa biri benim için yapıyor, benim adıma konuşuyor, benim adıma düşünüyor, yoruyor diye diye sonumuzu hazırlıyoruz. farkında değiliz :(

BlakeGrifin bunu beğendi.
  7. esma

Ödül Puanları:
    28
    önemli olan ne yaşadığın, ne kadar yaşadığın değildir; önemli olan nasıl yaşadığındır. bunu inşallah toplum olarak idrak edicez.

8. beterböcek

beterböcek beter1böcek Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    ''ÜYE OLUNMADAN FORUM İÇERİĞİNİN GÖRÜNTÜLENEMEMESİ ''

SON ZAMANLARDA DUYDUĞUM EN MANTIKLI VE ELLE TUTULUR YORUMDU !!!

@İİBF bu konuda bişey yapılamaz mı ???

cmdn, BlakeGrifin ve esma bunu beğendi.
  9. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    beklediğimden fazla yorum gelmiş :) eklemişsin eksik olanları iyi yapmışsın :) BlakeGrifin

inşallah o üşengeçliği aşabiliriz yani fazla bir şey değil sadece iibf için haftada toplam yarım saat ayırsalar yeter bak
    cumartesi etkinlik 5 paylaşım 5 retweet 10 dakika
    mail kampanyası kopyala yapıştır iki üç milletvekiline at 10 dakika
    foruma gir bi bak ne var ne yok 10 dakika

yeterli yani kimse size amerikayı yeniden keşfedin demiyor sadece şunlara emek verip hepimiz ciddiye alınan değer verilen insanların mesleklerine sahip olalım ... !

10. cmdn

Ödül Puanları:
    28

twitter kullanmıyor musun beterböcek ?

11. beterböcek

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    yok hocam bi ona el atmadım zaten.diğer etkinliklerin hepsinde varım sonuna kadar.

12. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    çok büyük sorun değilde geçici açıver istersen :) sonra kapatırsın
    5-10 paylaşım yap yeter biliyorsun orada ne kadar farklı IP adresinden paylaşım o kadar iyi :)

beterböcek bunu beğendi.
  13. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Bunu daha önce düşündüm ancak şu durumla karşılaşıyoruz daha sonra Googlede siteyi gezemiyor site google aramalarında çıkmamaya başlıyor... Önemli bir dezavantaj...

14. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    görülen o ki yeni üyeler bunu çok da ciddiye almıyor. bir kişi de çıkıp tamam katılırım bende demiyor. sadece okuyup geçen arkadaşlar en azından günlük 5 10 mail atın kalıplar hazır zaten

cmdn ve BlakeGrifin bunu beğendi.
  15. beterböcek

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    bu durum kötüymüş işte.aslında çok mantıklı olurdu böyle bişey ama madem böyle bi sonuç doğuracak hiç gerek yok..

16. BlakeGrifin

Ödül Puanları:
    43
    bu başlık hep güncel kalsın...

cmdn bunu beğendi.
  17. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    hep güncel tutalım ama bilgilendirelim sürekli yeni gelenleri de ...

Arkadaşlar twitter ve mail etkinlikleri var devam ediyor sizlerde gelecekleriniz için cumartesi birkaç tweet birkaç Retweet yapabilirsiniz mailler için metinler hazır mail adresleri hazır arkadaşlar geleceğiniz için yapın sizlerde imrenilen işlere kadrolara sahip olun..

18. beterböcek

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    bu mesajı gözden kaçırmışım kusura bakma.evet açıcam bi tane orda ne kadar etkin olurum bilmiyorum ama 3 5 de olsa gene iyidir dediğin gibi..

cmdn bunu beğendi.
  19. derya0013

derya0013 Üye

Ödül Puanları:
    8
    Aktif bir uye degilim ama tum etkinliklerinize katiliorum illa burada online olup yaptiklarimizi yazmaya gererk yok gibi gelio kendi capimda mucadelemi veriorum yeni uye yeni uye die surekli rencide etmeyin gunde 100kere acip bakiorum sayfaya varsa bi etkinlik hemen yapiorum

esma bunu beğendi.
  20. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    siz niye bu kadar rencide oluyorsunuz ki onu anlayamadım şahsınıza yazılmış bir yazı değil 19.01 de üye olmuşsunuz bu sizin yeni üye olduğunuzu göstermiyor ki. forum da bakarsanız yan tarafta günlük üye olan arkadaşlar var onları bilgilendirmek için güncel tutulmak isteniyor

cmdn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş