yeter artık :(((

gerçekten artık yeter bıktık artık ders çalışmaktan sonuç beklemekten artık sinir katsayılarım tavan yapmış durumda bızım sucumuz günahımız ne arkadaş unıversıteyı kazanmak ıcın dırsek curuttuk gıttık unıvde 4 yıl hem maddı külfet cektık hemde birsüsrü gıcık hocayla uğraştık yetmedı kpss var dedınız gıttık ona calstık kör olduk okumaktan 80 ustu puan aldı burdakı cogu kışı 3 alımda atamadınız bu mağdur çocukları ayrı kurum sınavları açtınız 1 hafta da açıklanır dedınız 1 ay oldu sesınız çıkmıyor bız nabalım arkadaş soyleyın bakalım tam bır ruh hastası oldum artık :(((

çok şükür, gösterdiğimiz haklı tepki sonunda nihayet ptt'den beklenen açıklama geldi. Muhder Kahvaltı Etkinliği. gerçi geçen gün bu bu açıklamanın sinyallerini vermişti saygıdeğer kurum(!!!) bknz. veda ziyareti.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kızmayın ama siz 83'le atanacağınızı bile bile isyan ediyorsanız diğer insanlar ne yapsın?

Kızmayın ama siz 83'le atanacağınızı bile bile isyan ediyorsanız diğer insanlar ne yapsın?
le atancagımı bıle bıle mı sen bana bunun garantısını nasıl verebılıyrsun kı ayrıca ben tek kendımı de dusunmuyrum farkettıysen 80 ustu arkdsları kastettım okadr calıs cabala bu hallerde olmak hakkımızmı psıkolojım bozuldu resmen

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Düzgün konuş, la falan yakışmıyor.

Herkesin psikolojisi bozuk ama atanmaya en yakın mantıken sizsiniz bir 79 80 81li'ye göre. 2013/1'de sizin puanı da görmüş üstelik atamalar, atanamama psikolojisi anlıyorum da biraz sabır.

orda la yazmıyr dıkkat et 83 le yazcaktım num lock kapalı kalmış le çıkmış farkındaysan burda kımsenın kalbını kırmaya nıyetımızde yok evet sabır dıyrsun ama atanmışsın calısyrsun bızım halımızdende en ıyı sen anlarsın

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
orda la yazmıyr dıkkat et 83 le yazcaktım num lock kapalı kalmış le çıkmış farkındaysan burda kımsenın kalbını kırmaya nıyetımızde yok evet sabır dıyrsun ama atanmışsın calısyrsun bızım halımızdende en ıyı sen anlarsın
3 ay işsizlik psikolojisinden çıkamadım kardeşim bilirim. Ama çok sabretmiştim, kurayla gitmeme günlük 70 km yol çekmeme maaş olarak 657 maaşın alamasam da, sıkıntılarla uğraşmama rağmen de hergün şükrediyorum masama oturmadan.

PTT muhtemelen olur sizin (inşallah) içinizi ferah tutmaya çalışın, tam 6 ay alım beklemiş birisi olarak sizi en iyi anlayanlardan birisiyim şüpheniz olmasın.

leyi la okumuşum pardon. Ankara'da yıllarca yaşamanın yan etkileri. :) La oranın milli kelimesi. :)

sende kusrabkma kardesım 83 puanla atanamıcaz dıye korkuyrdum artık tamamen umıdım kalmadı gk da bu alımda eleman alımı yapmayacakmış ptt zaten 1 aydr açıklama yapmıyr kı zaten başvurduğum yere 1 kışı alınacaktı ve mülakatım ıyı gecmedı

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
83 le kaldık mi şimdi?

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Doğu yazsak uni o da mi kurtarmaz

suan hıcbırsey dusunemıyrum zaten malıyeyı 4001 yaptıklarında hayallerım yıkılmstı son alımda sgk da 4001 olur dıyrdum dalgasına daha beterı oldu adamlar hıc alım yapmayacakms :(((

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Doğu yazsak uni o da mi kurtarmaz
siz yine bir umut var arkadaşım SGK yüksek puanlıları kurtarır diyorduk kalanlar bize olurdu diyorduk ama gel gelelim kadro azlığı haberini bekliyorduk da bu SGk olayı harbi bitirme noktasını getirdi bizi. kpss de tek umudum ptt alım yaparsa kullnmak başka da bişiy olmaz zaten. :(

ya vıcdan sahıbı bı bakan yada bı zat sesımızı duymuyrmu elını vicdanına koysun bu ülkede sadece ogretmenler mı var ALLAH askına hepsını maliyeye doldurdular bu ııbf cılere de bırı el atsın artık

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Umut falan kalmadi