yetisir mi

Eğitim
Lisans
Üni
Hitit Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
İyi geceler arkadaslar calismaya yeni basladim saglik problemlerim nedeniyle kamu yonetimi mezunuyum iktisat ve muhasebem berbat.Dersaneyede gitmiyorum.sinava 6 ay var yetisir mi konular :agla:

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
KPSS 2014 puanın yoksa çalış tabi

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
Çalışma hızına, motivasyonuna, öğrenme kabiliyeti ve bilgi birikimi gibi bir çok faktöre bağlı... Bunu ancak en iyi sen bilebilirsin. Kimisi 3 ayda işi bitirir kimisi 2 yıl önce hazırlanmaya başlar. İlk önce bu konuda kendini tanımalı sonra masanın başına oturacağın zamanı belirlemelisin..

lisa

İyi Bilinen Üye
yetişmez desek çalışmayı mı bırakıcaksın sanki :)

birazcık gaza ihtiyacın var belli. düzenli ve sıkı çalışman lazım. bazı konuları da atlaman akıllıca olur bence. yetişir yani.

inca

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mehmet Akif Ersoy Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
Arkadaslar benim bi sorum olacak cok cahilce, ama kpss a hakkinda hic bilgim yok ve hic hazirlanmayi dusunmemistim. :) simdi kpss a icin alana giriliyor ya , tekrardan gy gk sinavi da oluyor mu acaba ?

Çalışma hızına, motivasyonuna, öğrenme kabiliyeti ve bilgi birikimi gibi bir çok faktöre bağlı... Bunu ancak en iyi sen bilebilirsin. Kimisi 3 ayda işi bitirir kimisi 2 yıl önce hazırlanmaya başlar. İlk önce bu konuda kendini tanımalı sonra masanın başına oturacağın zamanı belirlemelisin..
dayı 3 ayda kım nereyı bıtırıyor ya :) artık gecen sene gıbı vdk dan alımda cok degıl fark ettıysen... ıyıce koklemek lazım benım bıldıgım tek gazı mezunları okulunda kpss ye gore ders alıyor.ondan adamlar basarılı,benım gıbı anadolunun 1kosesınden mezunsanız ,ısınız 0 dan baslamak demek malesef. ama evde duracagına herkes calıssın. alana da ,ozelde de... her 2 si de bır nevı gelecege yatırım

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Maliye
çok iyi bir çalışma ile herzaman şansın olur ama destek alırsan dersaneden falan şansını arttırısın tabi ama genel olarak 6 ayda zor.