Yılmak Yok Mücadeleye Devam Arkadaşlar

sanches

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kritik Dönemlerdeyiz Kadro Talepleri Başladı..Puana vss Bakmaksızın Sesimizi Daha Gür Çıkaralım...Kimse Ümitsizliğe Düşmesin,Atacağın 1 Tweet,Göndereceğin 1 Lira,Ağzından Çıkacak 1 Ses Çok Şey Değiştirir..Unutma..SEN YOKSAN 1 KİŞİ EKSİĞİZ....!!!!

almeyda

VİP Üye
bu kasımda pek kadro geleceğine ihtimal vermiyorum ama 2015 haziranında ki alımlar çok belirleyici olacak eğer yine az kadro gelirse bize o zaman mücadeleye gerek yok bizi takmıyorlar demektir sabırsızlıkla haziran ayındaki atamaları bekliyorum

Jelibon

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Herkes kafasını kuıma gömüyor.Sebebini çok merak ediyorum.Sorun 2012 2014arası atama bekleyenlere 350kadro ne demek???Herkes kendi için yapacak mücadelesini.Ve emin olunszi farkına vardığınızda her şey için çok geç olacak...

asas7979

Site Müdavimi
bu kasımda pek kadro geleceğine ihtimal vermiyorum ama 2015 haziranında ki alımlar çok belirleyici olacak eğer yine az kadro gelirse bize o zaman mücadeleye gerek yok bizi takmıyorlar demektir sabırsızlıkla haziran ayındaki atamaları bekliyorum
MÜCADELE VERENLER BİREYSEL OLARAK BAŞARIYA ULAŞACAK..

EN İYİ DUA MÜCADELEDİR..

SANMAYIN Kİ MÜCADELEYE KATILMAYANLAR FAYDALANACAK OLUMLU SONUÇLARDAN...

DUA, VAR MI Kİ?.. İCABET OLA!...

asas7979

Site Müdavimi
KADRO için mücadele etmeyen hayal kırıklığına uğrayınca şaşırmasın.

Mücadele EN İYİ DUADIR.

NİYETİNİZİ BELLİ EDER VE SİZE ÇEKER.

O nedenle atama bekleyen herkes PUANI KAÇ OLURSA OLSUN kadro için mücadele etmelidir.

Sınava hakkıyla çalışmış ve kadro mücadelesini yapanlar bireysel olarak hedefine ulaşacaklar...

Bu evrenin kanunu. Şu an aklını ne meşkul ediyorsa ve neiçin çabalıyorsan onu yaşayacaksın.
Eğer mücadele yerine, pasif kalıp hayal kurmayı tercih ediyorsan sanada tercihin verilince şaşırma!..

not: sayın yönetici bu yazdıklarımı sabit başlıkta aç ki herkes görsün ve kimse boş hayallerle kendini avutmasın,
Aktif olarak bu yolda bir adım olsun...

EcLipse

İyi Bilinen Üye
Twitter etkinliklerini eskisi gibi forum sitesinin ana kısmınada yazsanız çok iyi olur, bazen telden giriyorum mobil olduğu için giriş yapınca göremiyorum. Ayrıca ziyaretçiler içinde öyle olması iyi olur, görür adam desteğe gelir. Herkesin forum hesabı yoktur ama sosyal ağ hesabı vardır. Kadro mücadelesine yılmadan devam ...

beren27

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
+++

abdul

Yeni Üye
Admin Twitter hesabından bunun gibi @keskinfirat sahıslar için spam yapılmasını istermisiniz.